Кращі вправи, які допоможуть позбутися від наслідків любові до здоби
09.03.2019 160 0 newsdaily.org.ua

Кращі вправи, які допоможуть позбутися від наслідків любові до здоби

В закладки

Кращі вправи, які допоможуть позбутися від наслідків любові до здоби

© Wavebreakmedia/iStock

Любов до випічці не може не позначитися на фігурі. Але іноді встояти перед яким-небудь смачним кексом просто неможливо. В цьому немає нічого страшного, адже балувати себе періодично все-таки потрібно. Просто варто розуміти, що всі зайві калорії потрібно спалити гарним фізичним навантаженням.

Ось кілька ефективних вправ, які направлені на найбільш проблемні зони.

1. Підсвічник

© stylecraze.com

Встаньте на коліна і вирівняйте спину. Витягніть праву ногу в бік, не згинаючи її в коліні. Руки складете в замок над головою. Тепер нахиліть корпус в ліву сторону максимально низько. Зробіть 15 повторень і змініть бік.

2. Планка

stylecraze.com

Займіть положення бічної планки, спираючись на передпліччя. Прослідкуйте, щоб ваше тіло знаходилося на прямій лінії. Тепер починайте опускати таз вниз так, щоб він майже торкався підлоги. Виконайте по 10 повторень для кожної сторони.

3. Набір планок

stylecraze.com

Займіть положення класичної планки, спираючись на прямі руки. Це вихідне положення. Тепер підніміть праву руку від підлоги і перейдіть в бічної лівосторонньої планки. Поверніться до початкової позиції і повторіть 10 разів. Змініть бік.

4. Підйом стегон

stylecraze.com

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Руки розташуйте паралельно тілу. Тепер підніміть стегна так, щоб ваше тіло утворило пряму лінію від колін до плечей. Повторіть 12 разів.

Читайте також: Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру

5. Рухлива планка

stylecraze.com

Займіть положення планки, спираючись на передпліччя. Тепер поверніть стегна в лівий бік так, щоб вони досягли підлоги. В цей час плечі повинні залишатися нерухомими. Повторіть нахил для правої сторони. Всього виконайте 20 повторень.

6. Велосипедист

stylecraze.com

Лягайте на спину і підніміть ноги, зігнувши їх в колінах таким чином, щоб ваші гомілки зайняли горизонтальне положення. Руки покладіть за голову. Тепер починайте виконувати рухи ногами, ніби крутите педалі велосипеда. Задійте плечовий пояс. Тягніть ліве коліно до правого ліктя і навпаки. Виконуйте вправу протягом 1-2 хвилин.

7. Російська твіст

stylecraze.com

Сядьте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Візьміть гантель або гирю і трохи відкиньтеся назад. Тепер починайте виконувати повороти тулуба вліво і вправо, задіявши плечовий пояс. Виконайте по 10 поворотів у кожну сторону.

8. Хвилі

stylecraze.com

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Підніміть стегна так, щоб вони опинилися на одній лінії з плечима і колінами. Тепер починайте рухати стегнами з боку в бік так, ніби вони гойдаються на хвилях. Виконайте 15 повних рухів.

Читайте також: 15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло

6 вправ, які надають пружність сідниць
© HealthiNation Вправа «Удар осла» віднедавна стало новим трендом у світі фітнесу, який однаково цікавий як чоловікам, так і жінкам, особливо тим, хто прагне позбутися
3 ефективних вправи для домашньої тренування
©Liderina/iStock Якщо у вас немає часу на регулярне відвідування спортзалу, ви можете провести повноцінне тренування вдома. Greatist зібрав для вас 3 найбільш ефективних
Вправи на розтяжку, з якими ви швидко сядете в шпагат
©alena-club.ru У гонитві за прекрасною розтяжкою і гнучкістю багато дівчат активно намагаються сісти на шпагат. Зазвичай цей процес не буває простим і супроводжується
10 вправ, які не соромно робити навіть в офісі
© emmaphillipsfitness.com Немає нічого страшного в тому, що з-за виконання професійних обов'язків вам доводиться вести сидячий спосіб життя. Це не повинно стати
21 краща вправа на розтяжку для вашої гнучкості
Розтяжка може бути не найулюбленішою частиною тренування для вас, однак для хорошої фізичної форми вона не менш важлива, ніж силові або кардіо вправи. Увімкніть розтяжку
6 супер вправ для міцного преса
©jacoblund/IStock Мрієте про сталевому пресі і красивих кубиках, якими зможете похвалитися на пляжі цього літа? Ми покажемо вам супер ефективні вправи для зміцнення