Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру
19.03.2019 1 858 0 newsdaily.org.ua

Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру

В закладки

Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру

© nikitabuida/iStock

Калланетика – це комплекс вправ, який був розроблений відомим фітнес-тренером з США Кэллан Пінкні. Вона відчувала сильний біль в колінах і спині, з-за чого була вимушена використовувати інвалідне крісло. Саме ці вправи допомогли Кэллан повернутися до нормального життя.

Калланетика володіє рядом переваг порівняно з іншими видами тренувань. Ці вправи можна виконувати вдома, так як вам не знадобиться багато обладнання. Такі тренування відмінно підходять для всіх вікових груп, оскільки ризик отримати травму практично відсутня.

Ось кілька ефективних вправ, з яких ви зможете скласти повноцінне тренування.

1. Імпульсні скручування

© stylecraze.com

Ця вправа буде корисним для черевних м'язів. Лягайте на спину і зігніть ноги в колінах. Руки розташуйте на підлозі долонями вниз. Тепер підніміть голову і плечі, залишивши всі інші частини тіла нерухомими. Ви повинні відчути досить сильне напруження м'язів живота. Утримуйте таке положення протягом 1 хвилини.

2. Планка

© stylecraze.com

Ця вправа допоможе зміцнити спину і черевну область. Займіть положення для віджимань, після чого зігніть лікті і опустіться на передпліччя. Все ваше тіло повинно знаходитися на одній лінії. Втягніть живіт і утримуйте цю позицію близько хвилини.

3. Підйоми ніг

© stylecraze.com

Це вправа змусить попрацювати м'язи преса. Лягайте на спину і зігніть ноги в колінах. Відірвіть ноги від підлоги і випряміть ноги так, щоб вони досягли вертикального положення. В цей час всі м'язи верхньої частини тіла повинні бути розслабленими. Виконайте 10 повторень.

4. Спадна собака

© stylecraze.com

Ця вправа допомагає розтягнути спину, підколінні сухожилля і плечі. Займіть положення для віджимань і підніміть стегна вгору так високо, як тільки зможете. В цей час ваша голова повинна опуститися вниз, а руки повністю випростатися. З боку ваше тіло повинно нагадувати перевернуту букву «V». Потримайте позицію не менше 30 секунд.

Читайте також: Рекомендовані фахівцями вправи, які підтягують груди

5. Віджимання під кутом

© stylecraze.com

Це вправи задіює практично всі м'язи верхньої частини тіла. Для виконання таких віджимань вам знадобиться якесь піднесення. Фітбол буде ідеальним варіантом. Зіпріться про нього руками і виконуйте віджимання, згинаючи лікті під кутом 90 градусів. Зробіть 10 повторень.

6. Складання корпусу

© stylecraze.com

Ця вправа зміцнює спину і ноги. Сядьте на підлогу і випрямити ноги. Тепер нахиліть корпус вперед так, щоб дотягнутися чолом до колін. Проведіть у такому положенні 30-40 секунд.

7. Велосипедист

© stylecraze.com

Ця вправа буде корисним для спини і колін. Лягайте на підлогу і зігніть ноги. Ваші ноги повинні бути паралельними підлозі. Руки покладіть за голову. Тепер підніміть верхню частину спини від статі та поверніть її ліворуч. Паралельно підтягніть праву ногу до грудей так, щоб лікоть і коліно майже стикалися. Зафіксуйте позицію на 5 секунд і повторіть вправу для іншої сторони. Всього виконайте 6 повторень.

8. Розтяжка внутрішньої поверхні стегон

© stylecraze.com

Це вправа зміцнить м'язи стегон. Лягайте на спину, розташувавши фітбол між гомілками. Затисніть м'яч і підніміть ноги, зігнувши їх колінах. Гомілки повинні зайняти горизонтальне положення. Утримувати позиції на протязі 20 секунд. Зробіть 3 повторення.

Читайте також: 15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло

15 вправ для ледачих, які відкриють вам світ каланетики
© BabyBen.ru Всі хочуть мати підтягнуте тіло, але не всі хочуть займатися в спортзалі. Саме для таких людей, американський тренер Кэллан Пінкні розробила систему вправ на
5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома
© Wavebreakmedia/IStock Якщо ви хочете поліпшити свою фігуру, але не можете почати займатися фітнесом з-за занадто щільного графіка, то спробуйте домашні тренування.
Як йога впливає на фігуру: сила практик
© sandsun/iStock Йога – стародавня практика, яка крім вправ, що позитивно впливає на розум, тіло і душу. Аеробіка проста вважається одним з кращих способів поліпшити
8-хвилинне тренування, яку важливо виконувати щоранку
© vadimguzhva/IStock Правильне ранок починається не з кави, а з інтенсивного тренування, здатної привести м'язи в тонус і налаштувати вас на продуктивний день. Сьогодні
7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес
© KarinaUvarova/Istock Методика фітнесу пілатес виникла завдяки Джозефу Пілатесу. Це – комплекс фізичних вправ, які дозволять вам схуднути і пропрацювати м'язи всього
7 причин, чому пілатес потрібен кожній жінці
© Đorđe Banjanin/IStock Комплекс фізичних вправ під назвою пілатес був розроблений ще на початку XX століття німецьким тренером Джозефом Пілатесом. Сам німець називав