7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес
04.04.2019 848 0 newsdaily.org.ua

7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес

В закладки

7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес

© KarinaUvarova/Istock

Методика фітнесу пілатес виникла завдяки Джозефу Пілатесу. Це – комплекс фізичних вправ, які дозволять вам схуднути і пропрацювати м'язи всього тіла. Рухи плавні і контрольовані, тобто ви зведете до мінімуму травми. Але що ще хорошого в пілатесі? Варто вам записатися на тренування? Ми вирішили озвучити 7 причин, чому вам потрібно звернути увагу на цей гімнастичний комплекс.

© KarinaUvarova/Istock

Ви запобіжите біль у спині

Враховуючи сидячий спосіб життя сучасних людей, потрібно більше уваги приділяти спині і хребті. У пілатесі є певні вправи, які допоможуть вам розвинути гнучкість спини, зробити м'язи більш еластичними і сильними. Завдяки цьому ви помітите, що знизилася навантаження на ваш хребет, а спина перестала боліти.

Ви пропрацюєте всі м'язи корпусу

Перевага цієї тренування в тому, що ви працюєте не з окремою групою м'язів (як при силовому тренуванні), а з усіма м'язами тіла. Це дозволяє заощадити час: ви досягнете результату набагато швидше, ніж якщо б займалися в тренажерному залі.

© fizkes/IStock

Ви підготуєте своє тіло до інших видів тренувань

Починати займатися іншими видами тренувань буде легше, так як ваші м'язи будуть досить укріплені завдяки пілатесу. Навіть якщо одного разу він вам набридне, ви здивуєтесь, як добре процвітаєте в інших видах фізичної активності на відміну від тих, хто ними зайнявся без такої підготовки, як у вас.

Ви позбудетеся від болю в суглобах

Якщо ви хочете, щоб ваші суглоби стали більш рухливими, пілатес вам у цьому допоможе. Вже через кілька тренувань ви помітите, що біль пройшла. До речі, не всі знають, що спочатку методика фітнесу пілатес була розроблена для людей, які отримали травму або страждають від певних захворювань. Але тренування весь час удосконалюється, і на сьогоднішній день вона не тільки допомагає відновити опорно-руховий апарат.

© fizkes/IStock

Ви поліпшите свою гнучкість

Як відомо, гнучкість відіграє важливу роль у житті людини. Завдяки їй ви зможете краще виконувати ті чи інші складні вправи, уникнете травм і перевантаження. Вчені з Бразилії з'ясували, що 20 занять по пілатесу допоможуть вам поліпшити гнучкість приблизно на 19%. Непогано, чи не так?

Ви поліпшите роботу мозку і пам'ять

Згідно з дослідженнями вчених, регулярні тренування пілатес покращують когнітивні функції людини, посилюють концентрацію уваги і пам'ять. Цю тренування рекомендують людям з різними захворюваннями мозку, так як вона допоможе їм поліпшити свій стан.

© geralt/Pixabay

Ви позбудетеся від стресу і розслабитеся

Пілатес – це не найпростіша тренування, як може здатися. Вам потрібно буде навчитися концентруватися на те, як ви виконуєте вправу і як ви дихаєте. Завдяки цьому ви відкинете всі думки, які мучили вас протягом дня, відволічетесь, зосереджуючись лише на тренуванні.

Читайте також: 6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити

7 причин, чому пілатес потрібен кожній жінці
© Đorđe Banjanin/IStock Комплекс фізичних вправ під назвою пілатес був розроблений ще на початку XX століття німецьким тренером Джозефом Пілатесом. Сам німець називав
Пілатес або йога: як зрозуміти, що краще для вас і вашого тіла
©Wavebreakmedia/IStock Багато людей не бачать різниці між пілатесом і йогою. Незважаючи на те, що ці види тренування дійсно мають багато спільного і є ідеальною формою
6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити
© Deagreez/IStock Пілатес – це один з найпопулярніших видів тренувань, за допомогою якого можна підтягнути тіло і привести м'язи в тонус. Однак багато людей мають хибні
Що краще – йога або пілатес? Поради щодо вибору своєї активності
©Pixabay Намагаєтеся вибрати кращий вид фізичної активності для свого тіла, але не знаєте, що краще: йога або пілатес? Сайт Web MD розкладає все по поличках і дає
10 приємних причин полюбити пілатес
@ bruce mars/Pexels Багато хто ставиться до пілатесу зневажливо, віддаючи перевагу класичному фітнесу. Але насправді ефективність цього комплексу доведена на практиці.
Може пілатес допомогти вам в процесі зниження ваги
© UptownFitness/Pixabay Пілатес є популярним спортом з низькою ударної навантаженням. Він ефективно допомагає тонізувати м'язи і поліпшити вашу загальну форму. Заняття