7 причин, чому пілатес потрібен кожній жінці
10.05.2019 820 0 newsdaily.org.ua

7 причин, чому пілатес потрібен кожній жінці

В закладки

7 причин, чому пілатес потрібен кожній жінці

© Đorđe Banjanin/IStock

Комплекс фізичних вправ під назвою пілатес був розроблений ще на початку XX століття німецьким тренером Джозефом Пілатесом. Сам німець називав свою гімнастику «контрологией», оскільки вона ґрунтувалася на плавних і контрольованих рухах. Про користь пілатесу для організму можна говорити годинами, але давайте розглянемо сім основних причин, з яких цей вид фізичної активності буде дуже корисний кожній жінці:

© Milkos/IStock

Тренування всіх м'язів

На відміну від традиційних вправ, націлених на ту чи іншу групу м'язів, пілатес задіє всі основні м'язи організму і таким чином допомагає отримати красиве і підтягнуте тіло швидше. В ході недавнього дослідження з'ясувалося, що після 36 тижнів занять пілатесом жінкам вдалося зміцнити прямі м'язи живота на 21% краще, ніж тим, хто тренувався в тренажерному залі.

Зміцнення хребта

Плавні рухи пілатесу будуть особливо корисні тим жінкам, яких переслідують болю в спині. Спеціальна система вправ спрямована на те, щоб акуратно розтягнути хребет, усунувши скутість нервових корінців, а також прокачати м'язовий корсет, що підтримує хребет у правильному положенні.

© Đorđe Banjanin/IStock

Позбавлення від болю в суглобах

Спочатку пілатес був розроблений для людей, що проходять реабілітацію після травм суглобів і різних захворювань, однак пізніше полюбився і професійним спортсменам. Плавні, контрольовані рухи спрямовані на те, щоб повернути втрачену рухливість суглобів, а також позбутися від дискомфорту і болю.

Концентрація уваги

Пілатес — це також відмінний спосіб відволіктися від буденних турбот. Концентруючи увагу одночасно на диханні і правильному виконанні вправи, вам просто ніколи буде думати про що-небудь іншому.

Підготовка до іншим видам спорту

Одне з головних переваг пілатесу — напруга м'язів черевного преса під час кожної вправи, а сильний прес дозволить вам досягти хороших спортивних результатів і в інших видах спорту.

© fizkes/IStock

Гнучкість

У ході дослідження, проведеного бразильськими вченими, з'ясувалося, що вже після 20 занять пілатесом гнучкість жінок підвищується в середньому на 19,1%. Якщо хочете бути не тільки міцною, сильною, але і гнучкою — тоді цей вид фізичної активності як раз для вас.

Тренування для розуму

Сам Джозеф Пілатес називав розроблений ним комплекс «вправами для мозкової активності». І дійсно, китайські учені довели, що вже після 10 уроків пілатесу поліпшується робота відділів мозку, що відповідають за пам'ять і здібності до навчання. Ось чому деякі медики прописують пілатес у якості допоміжного засобу для лікування когнітивних порушень та деяких психічних розладів.

20-хвилинний пілатес, який ефективно допомагає вагітним і мамам
© pilatesnearyou.co.uk В інтернеті досі точаться суперечки, чи можна вагітним жінкам займатися пілатесом. Проте жоден лікар не буде заперечувати, що рух потрібно кожній
Що краще – йога або пілатес? Поради щодо вибору своєї активності
©Pixabay Намагаєтеся вибрати кращий вид фізичної активності для свого тіла, але не знаєте, що краще: йога або пілатес? Сайт Web MD розкладає все по поличках і дає
6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити
© Deagreez/IStock Пілатес – це один з найпопулярніших видів тренувань, за допомогою якого можна підтягнути тіло і привести м'язи в тонус. Однак багато людей мають хибні
7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес
© KarinaUvarova/Istock Методика фітнесу пілатес виникла завдяки Джозефу Пілатесу. Це – комплекс фізичних вправ, які дозволять вам схуднути і пропрацювати м'язи всього
10 приємних причин полюбити пілатес
@ bruce mars/Pexels Багато хто ставиться до пілатесу зневажливо, віддаючи перевагу класичному фітнесу. Але насправді ефективність цього комплексу доведена на практиці.
Пілатес або йога: як зрозуміти, що краще для вас і вашого тіла
©Wavebreakmedia/IStock Багато людей не бачать різниці між пілатесом і йогою. Незважаючи на те, що ці види тренування дійсно мають багато спільного і є ідеальною формою