10 корисних звичок фітнес-експертів, які вони гаряче радять перейняти
11.03.2019 296 0 newsdaily.org.ua

10 корисних звичок фітнес-експертів, які вони гаряче радять перейняти

В закладки

10 корисних звичок фітнес-експертів, які вони гаряче радять перейняти

©deniskomarov/iStock

Кілька корисних порад для всіх, хто активно займається спортом і хоче досягти результатів.

1. Холодний душ

Наприкінці звичайного душа додайте 30 секунд крижаної води. Складність полягає в тому, щоб зберігати нормальне дихання при різкій зміні температури. Вам стане легше переносити холод, сон стане міцнішим, покращиться циркуляція крові.

© Pixabay/Pexels

2. Підготовка з вечора

Починайте готуватися до нового дня з вечора попереднього. Зробіть нагадування про зустрічі або створіть список справ. Як сказав Вуді Аллен, 90% успіху – просто опинитися в потрібному місці. А встати заздалегідь, добре до всього підготувавшись, і опинитися в потрібному місці – це 99% успіху.

3. Гаряча йога

За годину занять гарячої йогою виділяється багато поту, поліпшується циркуляція, активуються білки теплового шоку, які знижують резистентність до інсуліну. Також покращується розтяжка і координація. Йога не перешкоджає прогресу у силових вправах, а навпаки сприяє. Пийте достатню кількість води під час занять.

© yoga/iStock

4. Прибирання

Коли вдома порядок, легше дається все, в тому числі і спортивні цілі. Згідно з дослідженнями, безлад змушує переїдати. До того ж, будь-яка фізична активність корисна. Порядок будинку дає відчуття контролю, покращує концентрацію уваги на будь-якій справі. Це дуже важливо для тих, хто справді хоче чогось домогтися.

5. Тренування

Тренування повинні бути на першому місці. Так ви навчитеся тримати себе в рамках, не пропускати заняття і залишатися у формі. Якщо ви протягом дня їсте помірно і відкладаєте основну частку добових калорій на вечірній прийом їжі або їжу після тренування, нічого страшного не станеться. Але спочатку потренуйтеся.

© shironosov/IStock

6. Дрібниці

На невеликих речі часом дуже важливо. Гуляйте 2-3 рази в тиждень вранці натщесерце. Це допоможе виробленню ферментів, які допомагають витрачати жир в організмі. Слідкуйте за харчуванням. Додайте раціон овочі і білок, зменшіть вживання напівфабрикатів і шкідливих жирів. Робіть більше повторень під час занять у залі.

7. Ходьба

Прогулянки прискорюють процес відновлення після важких тренувань і позитивно впливають на психічне здоров'я. Вони також можуть поліпшити ваші силові показники. Отримуйте задоволення від цього безкоштовного заняття.

© Lifehacker Australia

8. Сон

Моніторте сон з допомогою фітнес-браслета. Сон по 3-4 години на добу може призвести до втрати корисної ваги. Недосипання негативно впливає на функції організму, які залежать від гормонів начебто інсуліну, тестостерону, гормону росту і кортизолу. Вони багато в чому визначають, чи будете ви спортивний і мускулистий або товщі, сильніше або слабкіше. Фіксуйте час засинання, кількість сну і стежте за тим, щоб ваш відпочинок залишався якісним і в рамках норми.

9. Макронутриенты

Чим більше роль грає для вас досягнення якоїсь мети, тим старанніше треба контролювати все, що пов'язано з її досягненням. Це особливо стосується харчування та обліку споживання макронутрієнтів.

© Savvy Honey

10. Голодування

Дослідження показують: періодичне голодування може знизити запалення, аутофагию і зменшити окислювальний стрес. Такі короткі періоди голоду покращують чутливість до інсуліну і биогенез мітохондрій. Спробуйте трохи обмежити себе в харчуванні, почавши з двох днів у тиждень.

5 порад, які допоможуть досягти кращих результатів
© Bablu Badmash/Flickr Одне з найкращих почуттів у світі – це встановлення власного рекорду. Це може бути перемога в змаганні або успішне проходження марафону. Все, чого
7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
© Free-Photos/Pixabay Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви
6 звичок французьких мам, які варто перейняти
Француженки у всьому світі вважаються еталоном жіночності. Щоб вони не робили, вони ніколи не втрачають обличчя. Це ж стосується і материнства. Читайте які звички слід
7 корисних фітнес-акаунтів, які підвищать дозу мотивації
© Pixabay/Pexels Якщо вам не вистачає прикладів для наслідування, щоб записатися в зал або перестати прогулювати тренування, то вас врятує Instagram. FitnessGuide
6 справ неділі, які зроблять робочий тиждень краще
© energepic.com/Pexels Всім відомо, що в понеділок не найприємніший день тижня. Щоб не панікувати вранці від кількості майбутніх справ – підготуйтеся до них у неділю. The
Вчені виділили список звичок, які точно допоможуть схуднути
© macniak/IStock Іноді люди роблять досить дивні і навіть лякаючі речі для того, щоб схуднути. Звичайно, всім нам хочеться добре виглядати і відчувати себе так само, але