8 щоденних звичок, що скорочують життєвий цикл
12.04.2019 79 0 newsdaily.org.ua

8 щоденних звичок, що скорочують життєвий цикл

В закладки

8 щоденних звичок, що скорочують життєвий цикл

©monkeybusinessimages/IStock

Всі ми прагнемо прожити довге і щасливе життя, але іноді забуваємо піклуватися про своє здоров'я. Міцне здоров'я – це запорука вашого довголіття і добробуту, тому варто поставити його в пріоритет. Сьогодні ми розповімо вам про звички, які скорочують тривалість життя. Постарайтеся від них позбутися, якщо ви хочете бути здоровою людиною.

Звичка №1: Нічні перекуси

Чи знаєте ви, що нічні перекуси можуть сповільнити ваш метаболізм і викликати ряд захворювань? Наступного разу подумайте про це, коли захочете здійснити черговий нічний наліт на холодильник.

© Free-Photos / Pixabay

Звичка №2: Тривалий перегляд телевізора

Випромінювання від екранів телевізорів і комп'ютером негативно впливає на ваше зір і роботу мозку. Фахівці рекомендують проводити перед екраном не більше 1 години в день, щоб не завдати шкоди здоров'ю.

Звичка №3: Надмірне споживання солі

Надмірне споживання продуктів з високим вмістом солі може підвищити кров'яний тиск, що, в свою чергу, призводить до смертельних захворювань серця.

©Mizina/IStock

Звичка №4: Ігнорування правил гігієни

Ігнорування правил особистої гігієни може призвести до розмноження мікробів у організмі і розвитку серйозних захворювань.

Звичка №5: Ігнорування зубної нитки під час чищення зубів

Недавні дослідження показали, що використання зубної нитки під час чищення зубів може продовжити життя людини на 6 років. Це пов'язано з тим, що використання зубної нитки запобігає виникненню небезпечних захворювань ясен.

©Voyagerix/IStock

Звичка №6: Небезпечний секс

Люди, які не охороняються під час статевого зв'язку, ризикують підхопити невиліковні венеричні захворювання, що призводять до ранньої смерті.

Звичка №7: Кусання нігтів

Не дивлячись на те, що ця звичка здається невинною, її наслідки можуть бути плачевними. У складі ваших нігтів є певні бактерії, які можуть потрапити в організм і викликати серйозні захворювання.

Звичка №8: Пропуск сніданку

Дослідження показали, що регулярне ігнорування сніданку може знизити імунітет і погіршити метаболізм. Коли ваш імунітет слабшає, а обмін речовин погіршується, ваш організм не може ефективно боротися з хворобами.

©margouillatphotos/IStock

Зверніть увагу на перераховані вище звички і виключіть їх з свого способу життя в ім'я здоров'я і довголіття.

5 вакцин, які необхідні людям старшого віку
©Ridofranz/IStock Як відомо, діти і літні люди особливо схильні до різних інфекцій і захворювань. Кращий спосіб захистити своє здоров'я – провести своєчасну вакцинацію.
Який вік у наших органів і як це впливає на здоров'я
© master1305/IStock Геронтологія — це відносно нова наука про старіння, яка досягла неймовірного прогресу за останні 30 років. Існують дві основні групи теорій. Перша
Як довголіття матерів впливає на тривалість життя їхніх дочок
© juliescreativecakes.co.uk Жінки, чиї матері дожили до 90-річного віку, мають на 25% більше шансів стати довгожителями, запевняють вчені з Каліфорнійського університету
Поради, які допоможуть не є перед сном
Поради, які допоможуть не є перед сном
Поради, які допоможуть не є перед сном
28.03.19 Поради про саморозвиток
© AndreyPopov/IStock Всім знайома ситуація, коли після вечері хочеться з'їсти щось смачненьке. Також всі знають про те, що нічні перекуси призводять до зайвих кілограмів.
Споживання вуглеводів здатне продовжити життя — дослідження
© a_namenko/IStock Якщо хочете дізнатися секрет довголіття, то переглянете свій раціон. Недавнє дослідження показало, що вживання вуглеводів впливає на тривалість життя.
3 лайфхака, як легко і просто перейти на ЗСЖ
© mladensky/IStock Звикли перекладати турботу про себе в довгий ящик? Пора зрозуміти, що ніхто не несе відповідальність за ваше здоров'я, крім вас. Так, здоровий спосіб