10 помилок, які змусять усіх ненавидіти вас в спортзалі
26.05.2019 637 0 newsdaily.org.ua

10 помилок, які змусять усіх ненавидіти вас в спортзалі

В закладки

10 помилок, які змусять усіх ненавидіти вас у спортзалі

© Bojan89/IStock

Інструктор з фітнесу Джессіка Метьюз вважає, що тренажерні зали священні. У них є особлива атмосфера і список певних речей, які робити не можна. Прийшовши на тренування в перший раз, вам слід знати, які помилки не слід допускати, так як з них ви різко станете «персоною нон-грата». Зараз ми вам про них розповімо.

Помилка №1: ви залишили після себе слід від поту

© Bojan89/IStock

Багато хто скаржиться на те, що деякі не протирають після себе тренажери. Але погодьтеся, що і вам не хотілося б лягти на килимок або сісти на велосипед, просочений потім якогось іншої людини. Метьюз запевняє, що це не тільки не гігієнічно, але й небезпечно для здоров'я: адже з потім можуть передасться мікроби, в тому числі інфекції, віруси і т. д. Краще буде покласти рушник між собою і тренажером, а після того, як на ньому позанимаетесь, витріть його, незалежно від того, рясно ви потієте чи ні. До того ж не варто забувати витирати тренажер перед тим, як на нього сісти.

Помилка №2: ви не діліться тренажером

Пам'ятайте, що нам говорили в дитсадку? Потрібно ділитися іграшками. Так само і в спортзалі. У деяких тренажерних залах є вивіски, в яких говориться, скільки потрібно займатися на тому чи іншому тренажері, але якщо їх немає – у вас є 30 хвилин, приміром, на бігову доріжку. Позаймалися, відпочили і дали кому-то ще побігати. Якщо вам набридло чекати своєї черги, намагайтеся приходити в спортзал не в годину пік: в 6-7 ранку, з 10 до 12:00, з 13:00 до 17:00.

Помилка №3: ви занадто голосно розмовляєте або слухаєте музику на повну гучність

©djiledesign/iStock

Люди в тренажерному залі зосереджуються на собі, і їм складно сконцентруватися, коли їх щось відволікає. Перед тим, як включити музику на плеєрі і засунути навушники у вуха, переконайтеся, що ви її чуєте. Спілкування теж допомагає під час тренування: ви знаходите нових друзів, або консультуєтеся з приводу тренування. Але не говоріть надто голосно. Якщо під час підйому гирі, ви видаєте занадто гучний звук, задумайтеся, можливо, ви використовуєте не той вагу?

Помилка №4: ви не прибираєте за собою спортивне обладнання

Піднімали гантелі? Поверніть їх на місце. Ніхто після вас не повинен їх піднімати і класти туди, звідки ви їх взяли. Це дійсно дуже дратує звичка, яку мають деякі новачки.

Читайте також: 10 заповідей для новачка в залі

Помилка №5: ви забуваєте про те, скільки зайняли місця

© tacofleur / Pixabay

У роздягальні не варто розкидатися особистими речами. У вас є свій шафку, де ви можете зберігати речі. Поважайте чужий простір і в тренажерному залі. Деякі беруть гантелі і починають їх піднімати близько стійки, тим самим заважаючи іншим взяти обтяження. Те ж саме стосується і групових занять. Наприклад, йога: не займайте більше місця, ніж у інших. Якщо поруч з вами є ще одне місце, не займайте і його: можливо, хтось запізниться на тренування, і потім не зможе знайти собі місце за вас.

Помилка №6: ви робите фото в роздягальні

Навіть не намагайтеся взяти телефон і почати все фотографувати. Роздягальня – те місце, де люди приводять себе в порядок. Нікому не хочеться бути сфотографованими. Телефон вам знадобиться лише для того, щоб ви змогли послухати музику. Якщо вам зателефонували, вийдіть назовні: ніхто не хоче слухати те, про що ви говорите.

Помилка №7: ви вибрали невдалий час для бесіди

©jacoblund/IStock

Якщо людина посилено займається (потіє, піднімає важку штангу), – йому явно не до розмов. Так, ви можете познайомитися в спортзалі з новими людьми, але вибирайте для цього правильний час. На тренуванні і при виконанні тих чи інших вправ людині важко дихати, про розмови мови бути не може!

Помилка №8: ви використовуєте сильні засоби захисту від поту

Одеколон, духи або дезодорант з сильним запахом відволікають. Не забувайте, що ви будете займатися в залі не один. Під час тренування люди глибоко дихають, їм буде неприємно відчувати різкий запах ваших засобів захисту. Звичайно, вам хочеться добре пахнути, але переконайтеся, що запах не дуже різкий.

Помилка № 9: ви плутаєте роздягальню зі своєю ванною кімнатою

© Pixabay/Pexels

Люди користуються роздягальнею і душовою, щоб змити з себе піт після тренування. Це не місце, де ви можете довго приймати душ (як вдома). Якщо вам потрібно висушити волосся після миття, можете принести фен, але не займайте занадто багато місця, так як він може знадобитися і іншим.

Помилка № 10: ви гальмуєте» в тренажерному залі

Новачкові важко зрозуміти, з чого почати, до якого тренажера підійти і як на ньому займатися. Щоб не потрапити в халепу, підійдіть до тренера, дізнайтеся все, що потрібно, заздалегідь. Скажіть, що ви вперше прийшли в спортзал: тренер приділить вам більше уваги, розповість про тонкощі тренування для новачків.

Читайте також: 7 стратегій, які допоможуть підкорити тренажерний зал

5 поширених помилок, які ми допускаємо на йозі
Хто не робить помилок той не вчиться. Однак, потрібно намагатися не допускати їх якомога менше, тому як, якщо справа стосується тренувань, з-за помилок страждає
Жіноча кругове тренування, яка в короткі терміни спалює жир
© Bojan89/iStock Кругові тренування дуже ефективні для спалювання жиру. Величезною перевагою цього напрямку фітнесу є те, що спалюються жирові відкладення не тільки в
10 заповідей для новачка у залі
© Eve Olive/Flickr Німецький фітнес-тренер і фахівець з бодібілдингу Франц-Хоргель Акэр вирішив дати кілька порад про те, як вести себе в спортзалі новачкові. Завдяки їм
Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення
©jacoblund/IStock Незалежно від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете здійснювати банальні помилки в спортзалі, не помічаючи цього. Сьогодні ми розповімо, чого не
9 речей, які не варто робити в спортзалі
©UberImages/IStock Перш, ніж починати тренуватися в спортзалі, вам варто врахувати деякі правила, які допоможуть уникнути банальних помилок. Сьогодні ми розповімо, чого
6 міфів з приводу фітнесу, про яких вам потрібно забути
©Bojan89/IStock Більшість з нас чула про те, що потрібно робити якомога більше згинань тулуба, щоб живіт став плоским. Але результат виходить не таким, на який ми