Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення
05.06.2019 410 0 newsdaily.org.ua

Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення

В закладки

Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення

©jacoblund/IStock

Незалежно від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете здійснювати банальні помилки в спортзалі, не помічаючи цього. Сьогодні ми розповімо, чого не варто робити під час занять в тренажерному залі. Це стосується як новачків, так і професіоналів.

Помилка №1: Самостійно складати план тренувань

Приходячи вперше в спортзал зі слабким рівнем фіз. підготовки, не варто покладатися на власні знання при виборі тренажерів і вправ. Зверніться до персонального тренера, який підбере для вас ідеальну систему тренувань, у відповідності з вашими цілями і особливостями тіла. Також для початку ви можете спробувати групові заняття з аеробіки або пілатесу, щоб привести м'язи в тонус і підготуватися до посиленим навантаженням.

©jacoblund/IStock

Помилка №2: Ігнорувати рекомендації інструктора

Не варто нехтувати думкою професіоналів в області фітнесу та здоров'я, оскільки саме вони можуть допомогти вам досягти поставлених цілей. Спортивні інструктори покажуть вам правильну техніку виконання вправ, щоб уникнути можливих травм, тому не потрібно їх ігнорувати.

Помилка №3: Дотримуватися суворої дієти і посилено тренуватися

Сувора дієта у поєднанні з важкими фізичними навантаженнями – величезний стрес для вашого організму. Рекомендуємо вам не впадати в крайнощі, а відмовитися лише від шкідливих продуктів. Також вам варто поговорити зі своїм лікарем, який зможе підібрати для вас ідеальну систему харчування.

©jacoblund/IStock

Помилка №4: Не прислухатися до себе

Якщо ви відчуваєте біль і хрускіт в суглобах або спостерігаєте набряклість і синці – не варто ігнорувати ці симптоми. Зверніться до лікаря. Також не варто займатися спортом під час застуди або грипу. Слухайте свій організм і не тренуйтеся на шкоду своєму здоров'ю.

Помилка №5: Пити недостатня кількість води

Вода необхідна організму для підтримки гідрації, особливо під час тренувань. Беріть з собою в спортзал пляшку чистої води без газу і регулярно вживайте її між вправами. Не забувайте, що в день потрібно випивати не менше 2-х літрів води.

© vadimguzhva/IStock

Помилка №6: Ставити нереалістичні цілі

Не варто наївно вважати, що за 2 тижні тренувань ви схуднете на 10 кг і побачите виразний рельєф. Йдіть до своєї мети повільно, але вірно, щоб зберегти результат надовго.

Помилка №7: Не враховувати правила особистої гігієни

Не забувайте носити з собою в спортзал рушник і приймати душ після тренування, а також регулярно прати свою спортивну форму. Крім того, дівчатам не варто користуватися парфумами перед тренуванням, а також наносити макіяж, який потече вже через 20 хвилин.

©jacoblund/IStock

Помилка №8: Ходити в спортзал нерегулярно

Не варто бігти в спортзал виключно напередодні пляжного сезону. Займайтеся спортом цілий рік і вам не доведеться хвилюватися про фігуру.

Зверніть увагу на перераховані вище помилки і постарайтеся уникати їх під час тренувань у тренажерному залі.

10 бентежних речей, які можуть статися в спортзалі
© pinterest.es Сьогодні ми розповімо вам про незручних моментах, які можуть відбутися в спортзалі, щоб ви знали, чого варто побоюватися. Розв'язані шнурки Якщо ви
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
8 порад з вибору правильного спортзалу
© bruce mars/Pexels Якщо ви вирішили зробити фітнес невід'ємною частиною свого життя, то почніть з вибору хорошого спортзалу. Багато в чому саме від його зручності
9 речей, які не варто робити в спортзалі
©UberImages/IStock Перш, ніж починати тренуватися в спортзалі, вам варто врахувати деякі правила, які допоможуть уникнути банальних помилок. Сьогодні ми розповімо, чого
5 важливих моментів у спортзалі, які радять все тренера
© jacoblund/IStock Щоб отримувати максимальну користь від кожного тренування і бачити результат, необхідно прислухатися до порад професіоналів. Сьогодні ми поділимося з
Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.