Як позбутися від менструальних болів: 4 ради, які можуть допомогти
12.03.2019 690 0 newsdaily.org.ua

Як позбутися від менструальних болів: 4 ради, які можуть допомогти

В закладки

Як позбутися від менструальних болів: 4 ради, які можуть допомогти

© Deagreez/Istock

Важкі місячні вас втомили? Просто випити ібупрофену, і все в порядку, вірно? Неправильно. Втомившись від лікування симптомів, одна жінка вирішила розібратися з проблемами свого періоду. Ніколь Жардім, сертифікований тренер з жіночого здоров'я і творець серії Fix Your Period, розповіла healthline, як позбавитися від менструальних болів.

Вміст матеріалу

1. Простежте свій менструальний цикл

© picjumbo_com/Pixabay

Перший крок — стати експертом в області своїх менструальних днів. Почніть відстежувати свій менструальний цикл за допомогою програми, такого як Clue, Kindara або Dot. Відстежите, коли настане ваш період, як довго він триватиме і як він протікає.

Не забувайте відзначати коливання рівня енергії, зміни кишкового руху, сексуального потягу, настрої, тягу і сон. Ці особисті дані допоможуть вам визначити, що є нормальним для вашого тіла.

2. Збільште споживання магнію

© silviarita/Pixabay

Ніколь Жардім називає магній природним валіумом, тому що він підтримує нервову систему та усуває почуття нервозності, занепокоєння і дратівливості. Не маленький подвиг для нас, сучасних дівчат, вірно?

Магнієм багаті зелені листові овочі — кале, шпинат, мангольд, брокколі. Але якщо у вас дефіцит, ви також можете вибрати добавки з глицинатом магнію або цитратом магнію.

3. Поліпшите якість сну

© C_Scott/Pixabay

Багато хто з нас ходять з дефіцитом сну, який продовжує рости, коли ми економимо на настільки необхідному нічному відпочинку. Ознаки недосипання включають відчуття втоми, коли ви прокидаєтеся, зменшення енергії протягом дня (близько 10:00 і 15:00). Будь-яке з цього звучить знайомо?

Мелатонін — нічний гормон, який допомагає диктувати наші циркадні ритми — дуже впливає на менструальний цикл. Фактично, додавання мелатоніну може поліпшити овуляцію і фертильність і лікувати хронічну тазову біль при ендометріозі.

Поліпшите якість сну, зменшуючи освітлення спальні. Використовуйте світлозахисні штори або фіранки, припиніть користуватися телефоном і комп'ютером після 9 вечора і т. д.

Увімкніть нічний режим на своєму телефоні і зменшіть яскравість комп'ютера.

4. Їжте насіння гарбуза, льону, кунжуту та соняшнику

© Pezibear/Pixabay

Багато жінок відчувають дефіцит незамінних жирних кислот, вітамінів і мінералів, що містяться в насінні гарбуза, льону, кунжуту та соняшнику, які можуть підтримувати менструальні періоди їх.

Жардім рекомендує збільшити споживання насіння для жінок, які відчувають наступне:

  • нерегулярні періоди;
  • ановуляторні цикли;
  • пропущені періоди;
  • хвороблива менструація;
  • короткі лютеиновые фази.

У першій половині циклу, з 1 по 14 день, їжте по столовій ложці кожного з мелених насіння гарбуза насіння льону кожен день. З 15 по 28 день зробіть те ж саме з насінням соняшнику і кунжуту.

Для жінок без періодів або з нерегулярними періодами перейдіть на насіння 1-го дня після 28-го дня. Як тільки настануть місячні, почніть заново з насіння 1-го дня.

Пам'ятайте, що проблеми з менструацією можуть бути статистично нормальними, але вони не є біологічно нормальними. Ми часто страждаємо роками, тому що були змушені вірити, що це всього лише наша «доля».

8 видів соків, які позбавляють від менструальної болю
Багатьом жінкам знайомі ці болі перед менструацією або в перші її дні. Щоб не вдаватися до медикаментозного усунення симптомів, спробуйте природні ліки. Ми підготували
Як менструальний цикл впливає на тіло: гід по 4 стадіями місяця
© AaronAmat/IStock Менструальний цикл впливає на організм не тільки перед початком місячних і в самому процесі кровотечі. Є безліч змін протягом всього місяця, про що
Кращі програми для контролю жіночого здоров'я
© SanneBerg/IStock Якщо ви жінка з репродуктивними здібностями, ваш менструальний цикл є одним із базових показників загального стану здоров'я. Неправильний або відсутній
Чому порушується менструальний цикл і як його відновити
Не всі дівчата та жінки точно знають, коли настануть такі місячні. Ці відхилення від норми пов'язані з неполадками в самому організмі і іноді свідчать про патологіях.
5 додатків, які допомагають відстежувати менструальний цикл
© Ridofranz/IStock Іноді ваш менструальний цикл нагадує надточні годинник, але так відбувається далеко не завжди. Тому дуже важливо пильно відслідковувати його. Допомогти
5 видів головного болю і способи боротьби з ними
© AntonioGuillem/IStock Вкрай важливо визначити, якого типу головного болю ви схильні, щоб можна було призначити правильне лікування. В одному дослідженні 2004 року