15 вправ для ледачих, які відкриють вам світ каланетики
12.05.2019 1 295 0 newsdaily.org.ua

15 вправ для ледачих, які відкриють вам світ каланетики

В закладки

15 вправ для ледачих, які відкриють вам світ каланетики

© BabyBen.ru

Всі хочуть мати підтягнуте тіло, але не всі хочуть займатися в спортзалі. Саме для таких людей, американський тренер Кэллан Пінкні розробила систему вправ на основі йоги, розтяжки і статистичних навантажень.

Далі ви дізнаєтеся, як можна майже нічого не робити і бути в хорошій формі.

Що таке калланетика?

Калланетика – це система вправ, яка містить елементи правильного дихання і вправи на витривалість. Ця методика не поступається за популярністю пілатесу, йоги і стретчінгу. Її часто називають «гімнастикою незручних поз», адже під час заняття тіло приймає пози, які рідко зустрічаються в звичайному житті.

Вправи

№ 1

Візьміть стілець, сядьте на нього і покладіть руки на спинку (спина повинна бути рівною). Потім підніміться, не змінюючи положення рук. Потім поверніться у вихідну позицію. Повторіть 40 разів.

№ 2

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, підніміть руки вгору і зігніть ноги в колінах. Далі витягніть руки перед собою, замріть на хвилину і поверніться у вихідне положення. Повторіть 5 разів.

№ 3

Станьте прямо, руки розставте по боках паралельно підлозі, відведіть їх назад, з'єднавши лопатки. Поверніться у вихідну позицію і повторіть 100 разів.

© BabyBen.ru

№ 4

Станьте прямо, одну руку підніміть вгору, а другу покладіть на талію. Таз трохи відведіть вперед. Далі виконуйте нахили вліво і вправо. Необхідно зробити 50 разів для кожної сторони.

№ 5

Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки розташуйте на внутрішній стороні стегон. Голову трохи відведіть вперед, піднімаючи плечі від підлоги на 10-15 сантиметрів. Виконайте 3 рази.

№ 6

Ляжте на підлогу, підніміть ноги на 90 градусів, обхопивши їх руками. Далі тягніться головою і плечима до ніг. Виконайте 100 разів.

© Комплексний молодіжний центр

№ 7

Ляжте на підлогу, підніміть ноги, голову і плечі на 10-15 сантиметрів. Одну ногу тримайте під кутом 90 градусів без допомоги рук.

Читайте також 5 незвичайних видів планки, які прокачують все тіло

№ 8

Станьте прямо, поставте перед собою стілець і покладіть на його спинку пряму ногу. Підніміть руки вгору і нахиліться до опущеною нозі. Повторіть 50 разів.

№ 9

Сядьте на ліву сідницю обличчям до спинки стільця, зігніть праву ногу і відведіть її назад. Потім покладіть ліву руку на стільці, а праву — на стегні. Далі злегка підніміть праве коліно і поверніться у вихідну позицію. Повторіть 100 разів для кожної ноги.

© bagiraclub.ru

№ 10

Станьте на коліна перед стільцем, покладіть руки на його спинку, вигніть спину і витягніть хребет. Далі злегка підніміть ліве коліно і нахиліть його вбік, затримайтеся в такому положенні на 5 секунд. Виконайте 50 разів для кожної ноги.

№ 11

Сядьте на підлогу, розведіть ноги в сторони і нахиліться вперед. Повторіть 50 разів.

№ 12

Сядьте на підлогу, розведіть ноги в сторони і нахиляйтеся до кожної нозі. Повторіть 50 разів для кожної ноги.

© BabyBen.ru

№ 13

Сядьте на підлогу, зведіть ноги разом, виконуйте нахили вперед. Повторіть 50 разів.

№ 14

Станьте на коліна, підніміть і переплетіть руки. Далі потягніться вгору, і зробіть круговий рух тазом вправо та вліво. Повторите 10 разів для кожної сторони.

№ 15

Сядьте на підлогу, поставте перед собою стілець. Вирівняйте ноги і упріться в задні ніжки. Напружте м'язи стегон. Виконуйте поки не досчитаете до 100.

Читайте також 5 силових кардіо-вправ, які відмінно тренують тіло

Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру
© nikitabuida/iStock Калланетика – це комплекс вправ, який був розроблений відомим фітнес-тренером з США Кэллан Пінкні. Вона відчувала сильний біль в колінах і спині,
Найкраща 20-хвилинне тренування для ледачих дівчат
© christinacarlyle.com Фітнес-тренер Христина Карлайл розробила тренування для самих ледачих дівчат на світі. Справа в тому, що сама вона кілька років тому отримала
8 вправ з калланетике, які повинні спробувати люблять своє тіло
© Zinkevych/iStock Ви коли-небудь думали про тренування, яка не вимагають багато сил і часу? Якщо так, то прийшов час вибрати вправи по калланетике. StyleCraze
Що таке фітнес для ледачих і реально з ним схуднути
© jacoblund/iStock Фітнесом для ледачих називають популярні серед жінок велнес клуби. Багато хто скептично ставляться від велнесу, вважаючи це марною тратою грошей, але
4 напрямки йоги, які варто спробувати кожному
©Burst/Pexels Мрієте освоїти практику асан і зануритися в дивовижний світ йоги, щоб знайте гармонію і баланс усередині себе? Ми зібрали для вас 4 захоплюючих напрямки
Проста і дієва тренування, яка підійде всім
© g-stockstudio/IStock Далеко не у всіх є можливість відвідувати спортзал, але це не привід відмовлятися від фітнесу. Підтримувати хорошу фізичну форму можна і в домашніх