10 альтернативних ігор замість футболу
22.03.2019 901 0 newsdaily.org.ua

10 альтернативних ігор замість футболу

В закладки

10 альтернативних ігор замість футболу

@ Pixabay

Є безліч альтернативних ігор, в яких ви можете показати свої футбольні навички за більш короткий час, отримавши при цьому море задоволення.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 10 прикладів ігор, в які можна грати замість звичного футболу.

1. Футгольф

Поява футгольфа було обумовлено економічно: в уряду не вистачало грошей обслуговувати і доглядати за стадіонами і гольф-полями, так як останнім часом популярність цих видів спорту різко знизилася. Принаймні, в Латинській Америці. Однак, справи пішли в гору, коли дорослі почали всерйоз цікавитися грою, яку могли б винайти 5-річні діти.

Правила гри дуже прості: спортсмени виходять з футбольними м'ячами на поле для гольфу з лунками трохи більшого розміру, ніж у всім відомій різновиди «ігри для багатіїв». Потрібно заштовхати м'яч у лунку як можна швидше. Переможцем визнається той гравець або команда, яка першою завершить раунд з 9-ти або 18 лунок з найменшою кількістю ударів.

2. Настільний футбол в людський зріст

Ми всі знайомі з настільним футболом особисто або, принаймні, хоча б один раз його бачили. Настільний футбол в людський зріст, ймовірно, менш, вам знайомий, але він існує. Це футбольна гра, в яку можуть грати як молоді, так і старші люди.

Гравці можуть переміщатися тільки вправо або вліво вздовж лінії, до якої вони прикріплені, а також на коротку відстань вперед або назад. Навіть якщо ви не фанат футболу, ви зможете насолодитися цієї простої і веселою грою. А головне не потрібно бігати по полю, як у традиційному футболі.

3. Сепактакрау

Спочатку розроблений в Малайзії, але популярний в Таїланді, а також в інших країнах Південно-Східної Азії, сепактакрау -це висококваліфікована гра, яка нагадує щось середнє між футболом та волейболом. Як правило, гра велася плетеним ротанговим м'ячем, але зараз частіше використовуються плетені пластикові м'ячі. Гравці можуть використовувати тільки ноги, коліна і голови для того щоб торкнутися м'яча. Правила рахунку і кількість торкань м'яча подібні традиційному волейболу. Грають матч до 3-х перемог у партіях (тобто максимум 5 партій), до 15-ти очок у кожній (можливо перевищення — поки не настане різниця в два м'ячі).

4. Футзал

Футзал — це форма «закритого футболу» або футболу «5 на 5», яка офіційно затверджена FIFA. Це один з самих швидкорослих видів спорту у світі. Його грають у більш ніж 100 країнах, і він може похвалитися мільйонами гравців по всьому світу.

Ігри, як правило, проходять швидко, гравці частіше грають в пас і постійно перебувають у складному становищі для прийняття рішень, обмежених ситуаціях, з якими їм доводиться стикатися в значно менших масштабах порівняно з грою в 11х11 на відкритих майданчиках для футболу. Грати в футзал необхідно в спеціальних футзальних бутсах (бампы, футзалки). Оскільки спорт відмінно розвиває навички, що вимагають швидких рефлексів і мислення, а також точні передачі, це захоплююча гра для дітей і дорослих.

5. Хедис (Headis)

Не так давно з'явився гібрид настільного тенісу та футболу – текбол, який був спочатку створений, щоб допомогти футболістам розвинути точність, і пізніше перетворився в самостійний вид спорту. Пізніше з'явився хедис. Для цієї гри правила посилили і дозволили гравцям використовувати тільки голову, але, при цьому, дозволили їм торкатися м'яча і навіть залазити на тенісний стіл.

6. Кикбол

Ця гра являє собою гібрид бейсболу і футболу. Як у бейсболі, одна команда намагається виграти, при цьому її гравці повертають м'яч від бази до поля (а там кругом бази), в той час як інша команда намагається зупинити їх, позначаючи їх «аут» з м'ячем, перш ніж вони зможуть повернутися на свою базу. Гравці штовхають великий надутий гумовий м'яч, що робить гру більш доступною для дітей. Як у бейсболі, гра ділиться на іннінги (періоди), де подають і захисники міняються місцями. Команда з найбільшим числом пробіжок після заданого числа подач стає переможцем.

7. Сокс

Сокс – варіація американської гри в «ножний м'яч». Гравці стоять у колі і підкидають ногами, намагаючись не впустити, маленький ганчірковий м'ячик. Зараз м'ячі для гри роблять з бавовняних ниток, пов'язаних у формі м'яча, і наповнюють дрібними пластиковими циліндрами, завдяки чому м'яч стає легше і м'якше. Це дозволило створити сокс фрістайл. У нас же в країні м'ячі для соксу стали виготовляти з підручних матеріалів: старі шкарпетки, наповнювач з рису, гороху, квасолі і т. д.

8. Футбег немає-гейм

Це вид спорту, в якому гравці штовхають футбег через сітку заввишки приблизно півтора метра. Гравці можуть використовувати тільки ноги. Будь-який контакт коліна і вище є фолом. У цю гру можна грати як самому, так і в парі. Вміння гравців високого рівня вражають і захоплюють, але цією грою можна насолоджуватися і на більш низькому рівні навичок. Все більше і більше футбег немає-гейм поширюється у великих містах серед любителів, які хочуть весело провести час з друзями.

9. Шоубол (індор соккер)

Шоубол — ще один різновид футболу. Грається в адаптованій хокейній коробці з штучним покриттям підлоги. Гра популярна в США, Мексиці, Канаді, Бразилії, де є професійні та студентські ліги цього виду спорту. За межами Північної Америки більш поширені варіанти, такі як міні-футбол.

10. Футбольний менеджер

Футбольні навички не обмежуються тільки сферою фізичної. Однак, інтелектуальне розуміння ігри є одним з ключових чинників для будь-якого великого гравця. Бачити загальну картину, розуміти формування і тактику, вміти читати гру і помічати сильні та слабкі сторони гравців — все це якості, якими володіють кращі менеджери/тренери, а часто і найкращі гравці. Футбольний менеджер, гра, яка дозволяє вам керувати футбольною командою. Вона є прекрасним випробуванням вашого футбольного інтелекту. Переговори за контрактом, розвідка талантів, тактичні рішення і формування — усе це і більше є в грі. За роки гра розвинулася і зараз навіть професійні футбольні команди використовують її в якості розвідувальної допомоги, оскільки вона безцінний ресурс для статистики гравців.

7 простих і захоплюючих відеоігор для маленьких дітей
Ми живемо в золотий вік відеоігор. Але, оскільки світ ігор дуже швидко розвивається, рівень майстерності, необхідний для освоєння популярних ігор, таких як Overwatch або
Чоловіки мають більшу ймовірність стати залежними від ігор, дослідження
©Pexels Залежність від ігор може стати серйозною проблемою, впоратися з якою самостійно іноді буває дуже важко. Чоловіки частіше за жінок схильні ігрової залежності, і це
Як дорослі можуть стати краще з допомогою простих дитячих ігор
© LightFieldStudios/iStock На сьогоднішній день існує величезна кількість програм, відео і додатків, які допомагають людям ставати розумнішими в тих чи інших областях.
Веселі дитячі варіанти активного дозвілля, які спалюють калорії
© meelith.pro Згадайте дитинство, коли після активних ігор ви з задоволенням наминали морозиво, а потім обмірковували стратегію нових занять і з головою в них йшли.
7 ігор з м'ячем, які захоплять дитини
© Lukas Rychvalsky/Pexels Наближається літо і дитячі канікули теж не за горами. Та й зараз провести вихідні на свіжому повітрі з сім'єю – це велике задоволення. Щоб
11 кумедних дитячих ігор з баскетбольним м'ячем
Іноді можна забути про те, що баскетбол — це командна гра п'ять на п'ять. Якщо у вашому дворі є баскетбольний кошик, можна придумати безліч ігор з м'ячем, навіть якщо у