10 бентежних речей, які можуть статися в спортзалі
24.06.2019 772 0 newsdaily.org.ua

10 бентежних речей, які можуть статися в спортзалі

В закладки

10 бентежних речей, які можуть статися у спортзалі

© pinterest.es

Сьогодні ми розповімо вам про незручних моментах, які можуть відбутися в спортзалі, щоб ви знали, чого варто побоюватися.

Розв'язані шнурки

Якщо ви забудете зав'язати шнурки, це може призвести до того, що ви впадете, вдарити і завдасте шкоди стоять поруч з вами людям. Тому радимо вам час від часу звертати увагу на своє взуття, щоб уникнути подібного конфузу.

Неправильне виконання вправ

Починаючі спортсмени часто здійснюють банальні помилки при виконанні вправ, що може ввести в оману оточуючих. Однак цю проблему може вирішити наявність персонального тренера, який зробить з вас професіонала.

©nortonrsx/IStock

Неправильне використання тренажерів

Крім освоєння правильної техніки виконання вправ, необхідно навчитися коректно використовувати тренажери, щоб не пошкодити їх і отримати бажаний результат від тренування. В цьому вам також допоможе тренер, який покаже, як поводитися з тим чи іншим тренажером.

Підйом занадто великої ваги

Не варто проявляти свій героїзм і підіймати надто важкі штанги, якщо ваші фізичні можливості цього не дозволяють. Ви можете опустити штангу і завдати шкоди своєму здоров'ю. Використовуйте виключно зручний для вас вагу обтяжувача, щоб не потрапити в незручну ситуацію.

© SARINYAPINNGAM/IStock

Нанесення шкоди самому собі

Травми під час занять в тренажерному залі трапляються не рідко. В основному це пов'язано з неправильним підходом до виконання вправ. Щоб не нанести шкоду самому собі, починайте свою тренування з низького ступеня навантаження, збільшуючи її поліпшення вашої фізичної підготовки.

Поганий запах

Під час занять спортом потіють і це нормально. Однак не варто забувати про такі речі, як дезодорант і рушник, які допоможуть вам позбавитися від неприємних запахів.

©jacoblund/IStock

Нудота

Тренування на повний шлунок можуть призвести до нудоті і блювоті, що абсолютно не доречно в спортзалі. Стежте за своїм самопочуттям під час тренування, щоб уникнути подібних неприємностей.

Гази

Гази – це нормальне фізичне явище, однак у громадському місці цього варто уникати, щоб не ставити вас та оточуючих вас людей в незручне становище.

Падіння на біговій доріжці

Падіння на біговій доріжці може бути результатом розв'язаних шнурків, втоми або неправильної техніки бігу. Щоб цього не сталося, стежте за своїм взуттям і не зловживайте фізичними навантаженнями. Пам'ятайте, що ваша безпека повинна бути в пріоритеті.

©dima_sidelnikov/IStock

Роздягання

Не варто повністю оголюватися в роздягальні вашого спортзалу, оскільки це також може збентежити інших людей. Де б ви не знаходилися, не забувайте про пристойність.

Зверніть увагу на зазначені вище моменти і постарайтеся уникати їх під час тренувань у спортзалі.

9 речей, які не варто робити в спортзалі
©UberImages/IStock Перш, ніж починати тренуватися в спортзалі, вам варто врахувати деякі правила, які допоможуть уникнути банальних помилок. Сьогодні ми розповімо, чого
Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення
©jacoblund/IStock Незалежно від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете здійснювати банальні помилки в спортзалі, не помічаючи цього. Сьогодні ми розповімо, чого не
Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.
Поширені помилки при пранні, які псують ваші речі
©evgenyatamanenko/IStock Чи знаєте ви, що банальні помилки під час прання може зіпсувати ваші улюблені речі? Сьогодні ми розповімо вам, чого не варто робити, коли ви
Як тренуватися в спортзалі самостійно: гід для одиноких першопрохідців
© GeorgeRudy/iStock Вирішили записатися в спортзал? Похвально! Тепер вам потрібно вирішити, будете займатися з тренером або без. До речі, більшість людей обирають
5 найкращих і найгірших способів знайомства в спортзалі
©Tjavi_indy/IStock Варто зізнатися, що іноді чоловіки і жінки приходять в спортзал не тільки з метою прокачування м'язів, але і для знайомства з протилежною статтю.