Експерти поділилися, як з допомогою фітболу і нескладних вправ отримати бажану фігуру
16.04.2019 324 0 newsdaily.org.ua

Експерти поділилися, як з допомогою фітболу і нескладних вправ отримати бажану фігуру

В закладки

Експерти поділилися, як з допомогою фітболу і нескладних вправ отримати бажану фігуру

© Bojan89/iStock

Нова робота, вагітність, домашні турботи або стрес — все це впливає на наші фігури. Фітбол допомагає легко і в короткий час зігнати зайвий жирок з усіх місць, де потрібно. У чому ж його ефективність, і чи насправді комплекс вправ на фітбол для схуднення в домашніх умовах корисний?

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає детальніше, як фітбол і нескладні вправи допомагають отримати бажану фігуру.

Схуднення в нижній частині тіла

© shironosov/iStock

Є багато вправ на фітбол, які допоможуть вашим ніжкам знайти бажаний рельєф і додадуть вашим сідницям пружність.

Станьте спиною до стіни. Затисніть фітбол між нижньою частиною спини і опорою. Плавно присядьте вниз до паралелі стегон з колінами. Повільно поверніться у вихідну позицію.

Зміцнити м'язи спини і сідниць також можуть зворотні екстензіі. Для цього потрібно встати на коліна, помістивши фітбол перед собою. Схрестіть руки на грудях або зімкніть їх в замок за головою. Повільно опуститеся грудьми на фітбол, а потім, затискаючи напружуючи сідниці і спину, поверніться у вихідну позицію.

Вправи для схуднення в області талії

© jv.ru

Упріться про куля долонями, станьте на коліна. На вдиху прокатите його як можна далі, подаючи корпус вперед. На видиху, напружуючи м'язи преса, прокатите назад.

Лягайте ліктями на фітбол, упріться ступнями об підлогу. Підніміть стегна вгору так, щоб ваше тіло утворило пряму лінію. Напружте м'язи преса і нижньої частини тіла. Затримайтеся в позі планки як можна довше, регулярно покращуючи витривалість і баланс свого тіла.

Якщо під час скручувань ви відчуваєте біль, то розвантажити поперек допоможе фітбол. Ляжте на нього спиною, розставивши ноги на ширині плечей. Руки схрестіть на грудях і виконайте скручування. Від фітболу відривайте лише верхню частину спини. Поперек повинна щільно прилягати до м'яча.

Тренування на м'ячі для зайнятих

© Diy13/iStock

Якщо у вас не вистачає часу на 30-хвилинне тренування, пропонуємо вам невеликий комплекс вправ для схуднення, які опрацьовують відразу кілька зон.

Упріться руками в гімнастичний м'яч, як ніби ви збираєтеся робити зворотні віджимання. Опустіться вниз, згинаючи руки в ліктях. Затримайтеся в такому положенні на 3-5 секунд. Потім плавно поверніться у вихідну позицію, вичавивши себе руками і при цьому напружувати сідничні м'язи, штовхаючи їх вгору.

Ще 1-му універсальним вправою, яка опрацьовує м'язи кора і допомагає схудненню нижньої частини тіла, є підйом тазу. Прийміть положення лежачи на спині, поперек притиснутий до підлоги, а стопи на фітболі. Підніміть таз вгору, максимально напружуючи м'язи сідниць, затримайтеся в такій позиції і поверніться в початкову позицію.

Підкачати руки і прибрати зайві см з живота допоможе наступну вправу. Помістіть гомілки і стопи на фітбол, витягніть тіло в пряму лінію. Потім перекатите м'яч вниз до шкарпеток, при цьому напружуючи і як би підтягує сідниці вгору. Перекочуйте м'яч злегка по діагоналі, щоб якісно опрацювати косі м'язи живота.

Всі вправи для схуднення виконуйте по 20-30 разів в 2-3 сету. Якщо ви бажаєте збільшити навантаження, то можна не робити перерви між підходами.

Не забувайте, що тренування повинна початися з легкої розминки, а після заняття проведіть легку розтяжку і потягніть м'язи.

Відео:

Читайте також Ефективні спортивні вправи, які допоможуть візуально збільшити груди

Чарівний м'яч: як прокачати всі групи м'язів з допомогою простого фітболу
© shironosov/IStock Якщо ви досі не знайшли спосіб позбавитися від зайвої ваги і прокачати м'язи преса, радимо вам звернути увагу на такий снаряд, як фітбол. Перевага
Комплекс з гімнастичним м'ячем, який допоможе прокачати все тіло
© shironosov/IStock Тренування з фітболом користуються все більшою популярністю. Але це і не дивно, адже робота з гімнастичним м'ячем не вимагає ніякої специфічної
5 вправ чемпіонки світу з тенісу, які збережуть відмінні форми
© Pinterest Даніела Хантухова – відома тенісистка, поділилася з Women Fitness вправами, які допомагають тримати тіло в тонусі. Вона розповіла про те, як залишатися у
Вправи з м'ячем, які зміцнять ваше тіло
©Liderina/IStock Зміцнити тіло, а також розвинути витривалість, силу і координацію вам допоможуть ефективні вправи із м'ячем, про яких ми сьогодні розповімо. Бічна планка
5 вправ з м'ячем, які будуть корисні вашому тілу
© Pexels/Pixabay Якщо ви використовуєте фітбол тільки для базової тренування, ви дуже швидко його продасте, а ваші спортивні результати залишать бажати кращого. Додавання
Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру
© nikitabuida/iStock Калланетика – це комплекс вправ, який був розроблений відомим фітнес-тренером з США Кэллан Пінкні. Вона відчувала сильний біль в колінах і спині,