5 простих вправ, з якими ви полюбите фітнес
20.05.2019 505 0 newsdaily.org.ua

5 простих вправ, з якими ви полюбите фітнес

В закладки

5 простих вправ, з якими ви полюбите фітнес

© bokan76/IStock

Багато кидають фітнес відразу ж після кількох тренувань. Відбувається це через занадто високої складності вправ, до яких тіло новачка ще не готове. Щоб уникнути такої помилки, варто підготувати свої м'язи і суглоби до серйозних навантажень, перш ніж вирушати в тренажерний зал.

Ось кілька простих, але ефективних вправ. Їх виконання позитивно позначиться на стані вашого тіла і допоможе сформувати правильне ставлення до фітнесу.

1. Присідання

© Deagreez/IStock

Це класичне вправа допомагає спалити зайвий жир і додати сідницях красиву форму. Розташуйте ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей, а руки витягніть перед собою. Зігніть ноги в колінах, щоб опустити тіло в максимально низьку точку. Одночасно намагайтеся відсувати сідниці назад, переносячи вагу тіла на п'яти.

2. Підйоми голови

© womenfitness.net

Ця вправа забезпечує м'яку навантаження на м'язи живота. Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах під кутом 90 градусів. Покладіть Руки за голову і розслабте всі м'язи. Потім на вдиху втягніть живіт і підніміть верхню частину спини від статі. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд і повторіть.

3. Стрибки на скакалці

© Hi-Photo/IStock

Багато хто сприймають стрибки на скакалці як дитяча розвага, але насправді це ефективна вправа, яке використовують навіть професійні спортсмени. Під час його виконання важливо тримати хороший темп. Зосередьтеся не на висоті стрибків, а на їх частоті. Працюйте протягом хвилини, а потім зробіть перерву на 30-40 секунд.

4. Віджимання від стіни

© videoblocks.com

Це вправа швидко підготує ваші м'язи до класичних віджимань, тому почніть саме з нього. Встаньте біля стіни на відстані витягнутої руки і зіпріться про неї долонями. Тепер починайте згинати лікті, щоб ваш корпус опинився в кількох сантиметрах від стіни. Прослідкуйте, щоб ваша спина залишалася рівною. Після декількох тренувань ви зможете перейти до класичних віджимань від підлоги.

5. Підйоми ніг

© womenfitness.net

Це вправа приведе в тонус ваші підколінні сухожилля і м'язи стегон. Ляжте на лівий бік і зіпріться на передпліччі. Потім підніміть праву ногу вгору так, щоб вона досягла повністю вертикального положення. На першому тренуванні це буде нелегко, але ви швидко навчитесь. Прослідкуйте, щоб ваше коліно не сгибалось, інакше вправа втратить ефективність. Повторіть 10 разів, а потім змініть бік.

Читайте також: 6 кроків, які допоможуть почати усвідомлений фітнес шлях

5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт
© Curio Therapy Відомий фітнес-тренер Емілі Скай розробила спеціальний комплекс вправ, який спрямований на надання живота плоского вигляду. Щоб домогтися помітних
5 вправ для ніг і сідниць, які рекомендуються жінкам
©Deagreez/IStock Для виконання вдома або на природі підійде комплекс з простих, але ефективних вправ для сідниць. Головне в ньому — це регулярність і техніка. Тільки в
6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи
Топ-7 вправ з власною вагою для вашої п'ятої точки
© bruce mars/pexels Якщо ви мрієте про красивих сідницях, то врахуйте, що звичайні присідання можуть дати лише мінімальні результати, які навряд чи хтось помітить. Для
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.
5 важливих речей, які потрібно знати про присіданнях
© dolgachov/iStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Воно задіє в рівній мірі сідничні м'язи, стегна, суглоби ніг і підколінні