5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт
23.03.2019 658 0 newsdaily.org.ua

5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт

В закладки

5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт

© Curio Therapy

Відомий фітнес-тренер Емілі Скай розробила спеціальний комплекс вправ, який спрямований на надання живота плоского вигляду. Щоб домогтися помітних результатів, вам навіть не доведеться відвідувати тренажерний зал, адже ці вправи можна виконувати де завгодно.

Кожне вправи потрібно виконувати протягом 40 секунд. Робіть між ними 20-секундні перерви. Ви повинні повторити весь комплекс 6 разів. Проводите таку тренування 3 рази на тиждень.

1. Присідання

© womenshealthmag

Розташуйте ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Руки зімкніть перед собою, щоб було простіше тримати рівновагу. Тепер виконуйте присідання, водночас, відсуваючи стегна назад. У нижній точці вони повинні бути паралельними землі. Працюйте в максимально високому темпі.

2. Випади

© womenshealthmag

Покладіть ноги на ширині плечей, а руки зімкніть в замок біля грудей. Зробіть лівою ногою крок назад, трохи повернувши її в праву сторону. Потім опуститеся як можна нижче, зігнувши ноги в колінах. Повертайтеся у вихідне положення і повторіть вправу для правої ноги.

3. Альпініст

© womenshealthmag

Займіть положення для віджимань, розташувавши руки на ширині плечей. Тепер зігніть ліве коліно і направте його до лівого ліктя. Під час виконання цього руху намагайтеся тримати стегна якомога ближче до землі. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу для правої ноги.

4. Утримання ваги на стегнах

© womenshealthmag

Лягайте на спину і випрямити ноги. Тепер підніміть корпус вгору, одночасно зігнувши коліна і направивши їх до грудей. Використовуйте руки, щоб не втратити рівновагу. Зафіксуйте положення на мить і повторіть.

5. Віджимання

© womenshealthmag

Займіть положення для віджимань, але не спирайтеся на стопи, а на коліна. При цьому гомілки повинні перебувати у вертикальному положенні. Тепер приступайте до виконання віджимань. Намагайтеся максимально низько опускатися, але не забувайте, що вправи потрібно виконувати у високому темпі.

Читайте також: 7 вправ з гирею, за які вас подякує ваш прес

Корисні 20-хвилинні фітнес завдання, від яких ви відразу побачите результат
© Milkos/IStock Інтервальні тренування – це найкоротший шлях до зниження ваги. Вправи потрібно виконувати протягом всього 20 секунд, роблячи між ними 10-секундні перерви.
10-хвилинне тренування для красивого і плоского живота
© bernardbodo/IStock Плоский і красивий животик — мрія кожної жінки. І це не дивно, адже саме ця частина тіла робить вас ще більш привабливими. Якщо ви хочете звести всіх
Топ-7 вправ з власною вагою для вашої п'ятої точки
© bruce mars/pexels Якщо ви мрієте про красивих сідницях, то врахуйте, що звичайні присідання можуть дати лише мінімальні результати, які навряд чи хтось помітить. Для
Інтенсивні рухи, з якими ви напевно позбудетеся від жиру
© GeorgeRudy/iStock Є багато варіантів хороших тренувань, без нудних годин у тренажера. Для цього вам взагалі не знадобиться яке-небудь устаткування. Ці вправи спалюють
10 обов'язкових вправ для плоского живота
© Tumisu/Pixabay Якщо ви прагнете отримати ідеально плоский живіт, то врахуйте, що звичайних вправ на прес, буде недостатньо. Звичайно, вони необхідні, але вам варто
Ефективні поради щодо вправі вакуум, який формує талію і прес
© thescienceofeating.com Якщо основна мета ваших тренувань — плоский живіт, а не рельєфні кубики преса, пора додати в свою фітнес-програму надзвичайно ефективна вправа