Корисні 20-хвилинні фітнес завдання, від яких ви відразу побачите результат
27.03.2019 594 0 newsdaily.org.ua

Корисні 20-хвилинні фітнес завдання, від яких ви відразу побачите результат

В закладки

Корисні 20-хвилинні фітнес завдання, від яких ви відразу побачите результат

© Milkos/IStock

Інтервальні тренування – це найкоротший шлях до зниження ваги. Вправи потрібно виконувати протягом всього 20 секунд, роблячи між ними 10-секундні перерви. Ви повинні повторити весь комплекс 4 рази. Це займе близько 20 хвилин.

Знайдіть зручний таймер і приступайте до тренування.

Вправа 1

Займіть положення планки, спираючись на випрямлені руки. Починайте виконувати віджимання, згинаючи лікті під кутом 90 градусів і розводячи їх в сторони.

© Antonio_Diaz/IStock

Вправа 2

Встаньте рівно, випряміть спину і зігніть лікті. Виконуйте стрибки в сторони, тримаючи ноги разом. Задійте плечовий пояс, щоб рухатися швидше.

Вправа 3

Покладіть ноги на ширині плечей, злегка повернувши носки назовні. Виконайте присідання, піднявши руки вгору. Стежте, щоб ваші коліна не перетинали лінію кінчиків пальців ніг. Для цього намагайтеся переносити вагу на п'яти.

© Youngoldman/IStock

Вправа 4

Присядьте, розташувавши долоні на підлозі перед собою. Відкиньте ноги тому, щоб зайняти положення планки. Виконайте 1 віджимання, поверніть ноги у вихідне положення і підстрибніть вгору.

Вправа 5

Зробіть випад лівою ногою вперед. Ваші коліна повинні зігнутися під кутом 90 градусів. З цього положення виконайте стрибок, під час якого поміняйте ноги місцями. Після приземлення ви повинні опинитися у позиції правого випаду.

© Verywell Fit/IStock

Вправа 6

Лягайте на спину, злегка піднявши ноги і руки. Потім одночасно відірвіть плечі від підлоги і підніміть ноги вгору. Простежте за тим, щоб ваша спина залишалася нерухомою.

Вправа 7

Покладіть ноги на ширині плечей і злегка зігніть коліна. Нахиліться, щоб спертися руками об підлогу. Потім перенесіть вагу на верхню частину тіла і підніміть ноги вгору, не випрямляючи їх.

© archive.spright.com

Вправа 8

Розташуйте ноги ширше, ніж ширина ваших плечей. Зігніть коліна під кутом 90 градусів і розведіть їх в сторони. Руки зімкніть в замок перед грудьми. З цього положення виконайте стрибок, після якого ви повинні випрямити ноги і розташувати їх разом. Після такого стрибка потрібно повернутися у вихідну позицію.

Читайте також: 6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій

Тренування на 15 хвилин для тих, хто хоче отримати сексуальне тіло
© Halfpoint/IStock Якщо ви думаєте, що зірки проводять в тренажерному залі по кілька годин на день, то помиляєтеся. Фітнес-тренер Трейсі Андерсон, яка працює з Дженніфер
5 тренувань на 30 хвилин, після яких ви будете супержінкою
© DragonImages/IStock Вам не обов'язково витрачати незліченні годинник на тренування в залі, щоб прокачати своє тіло. Досягти вражаючих результатів можна більш простим
20-хвилинне кардіо для тих, хто ненавидить біг
© dobok/IStock Не секрет, що пробіжки – це один з кращих способів позбавитися від зайвих калорій. Але така тренування підходить далеко не всім, адже біг вимагає
3 прості 10-хвилинні тренування, які можна робити вдома
Більшість людей думають, що для набуття підтягнутого тіла потрібно багато часу проводити в тренажерному залі. Хороша новина: виконувати ефективні вправи можна і вдома.
Вправи для рук, які позбавлять від в'ялої шкіри
© luengo/IStock В'яла шкіра на руках – це занадто помітний косметичний дефект, щоб ігнорувати його. На щастя, позбавитися від проблеми можна завдяки фітнесу. Для цього ви
17 вправ на дому, які допоможуть підготуватися до купального сезону
© SolisImages/iStock Якщо ви не встигли підготуватися до пляжного сезону, а на відвідування спортзалу не вистачає часу, то не впадайте у відчай. Привести своє тіло в