Вправи з гантелями, які допоможуть накачати руки
01.04.2019 1 701 0 newsdaily.org.ua

Вправи з гантелями, які допоможуть накачати руки

В закладки

Вправи з гантелями, які допоможуть накачати руки

© undrey/IStock

Можна і в короткі терміни накачати рельєфні руки, які не буде соромно показати в футболці. Однак потрібно не тільки освоїти техніку вправ, але і збалансувати харчування. Вже через 3 тижні тренувань будинку можна буде побачити перші результати. Наводимо ефективні вправи з гантелями щоб накачати руки.

Вміст матеріалу

Вправи з гантелями щоб накачати руки: на що варто звернути увагу

Без відвідування спортзалу також можна знайти рельєфні руки. Однак вправи з гантелями щоб накачати руки — це ще не все. Необхідно грамотно підійти до досягнення мети

1. Визначте графік тренувань

Необхідно вибрати, в який час найзручніше займатися. Краще всього, якщо кожне заняття буде проходити в один і той же час. Таким чином тілу легше налаштуватися на роботу. Буде простіше розпланувати свій день. Якщо тренування проходять безсистемно, зростає спокуса їх кинути.

2. Складіть програму тренувань

В основному, коли говорять про накачаних руках, мають на увазі біцепс, трицепс, дельтовидні м'язи і м'язи передпліччя. Тренувати їх необхідно по черзі. Так м'язова тканина буде встигати відновлюватися. Наприклад, в першу тренування дається навантаження на біцепс і трицепс, а в 2-ю – на м'язи передпліччя і дельтоподібний. Таким чином заняття чергуються.

3. Зверніть увагу на харчування

Необхідно вживати достатню кількість білка. Для нашого організму він є будівельним матеріалом. Особливо важлива білкова їжа у вечірній прийом їжі. Можна звернутися до дієтолога. Він допоможе скласти правильне меню.

Дотримуйтеся цих 3-х принципів. Вони допоможуть побачити результат вже в перші тижні.

Вправи з гантелями щоб накачати руки

Щоб виконувати вправи з гантелями щоб накачати руки не потрібно спеціальних тренажерів. Знадобляться тільки гантелі і одна табуретка.

  • Сідайте на табуретку, випряміть спину. Руки з гантелями опустіть долонями вперед. По черзі згинайте в ліктях праву і ліву руки. Мінімальна кількість повторень в одному підході – 10 разів. Це вправа для біцепса.
  • В положенні стоячи руки з гантелями опустіть вздовж тулуба. Згинайте Руки в ліктях, а гантелі притискайте до грудей. Один підхід – 12 повторень.
  • У положенні сидячи руки з гантелями заведіть за голову. Зробіть почергове розгинання рук з-за голови. Також можна 2-ма руками тримати одну гантель. На кожну руку повинно припадає 10-12 повторень.
  • У положенні стоячи, ноги трохи розставте. Повільно розводите руки з гантелями в сторони до висоти плечей. Повторіть 10 разів.

При виконанні вправ слід дотримуватися правила дихання: вдих робиться при підйомі гантелей, видих – при опусканні.

Не поспішайте і робіть все розмірено. Результат буде помітний після пари тижнів тренувань. Удачі!

Читайте також Як правильно бігати вранці: техніка для початківців

Правильна техніка вправ для тих, хто прийшов у спортзал вперше
Техніка при тренуваннях — це дуже важливо. Якщо ви в тренажерному залі вперше, вам необхідно знайти хорошого тренера, який розповість і покаже вам, як робити вправи, як
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для
Як накачати плечі: гід по створенню ефектною чоловічої фігури
© socialmediasl444/Flickr Чоловіки часто задаються питанням, як накачати плечі. Адже не кожна тренування приносить хороший результат. Ви все ще мрієте наростити м'язи?
Як накачати спину будинку без заліза: техніка й вправи тренувань
©Pixabay Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні приділяти увагу своїй спині. Вправи на м'язи спини допоможуть вам опрацювати цю частину свого тіла і добитися красивого
5 обов'язкових вправ для мам, які дають дієвий результат
Наведені приклади тренувань включають вправи, які об'єднують два рухи в одне. Є ряд переваг для таких видів вправ: вони задіють більш широкий спектр м'язів і економлять
5 вправ, які допоможуть домогтися гарно окреслених литок
© grinvalds/iStock Що перше кидається в очі, коли ми бачимо красиві ноги? Крім довжини ніг, привабливо виглядають рельєфні ікри. І, якщо довжину ніг нам змінити не під