5 вправ, які допоможуть домогтися гарно окреслених литок
30.05.2019 1 168 0 newsdaily.org.ua

5 вправ, які допоможуть домогтися гарно окреслених литок

В закладки

5 вправ, які допоможуть домогтися гарно окреслених литок

© grinvalds/iStock

Що перше кидається в очі, коли ми бачимо красиві ноги? Крім довжини ніг, привабливо виглядають рельєфні ікри. І, якщо довжину ніг нам змінити не під силу, то накачати рельєфні ікри – запросто! Ця добірка вправ допоможе вам домогтися гарних ніг без особливих зусиль. Займайтеся вдома або навіть в перервах на роботі!

Вміст матеріалу

Красиві ікри можна легко накачати і вдома!

Вправа №1. Підйом на шкарпетки.

Це вправа неймовірно просте, але і його треба виконувати правильно. Важливо розподіляти навантаження, при підйомі на обидві стопи. Намагайтеся плавно підніматися, і так само плавно опускатися. Перший тиждень можете займатися з власною вагою, потім скористайтеся легкими гантелями (до 1,5 кг). По мірі розвитку м'язів додавайте трохи ваги в гантелях. Виконуйте вправу в три сети по 30 разів.

Вправа №2. Пістолет.

Вправа досить складне, але дуже ефективна! Більш того, з них у вас будуть не тільки рельєфні ікри, але й підтягнуті стегна, живіт і сідниці. Присідання на одній нозі, а другу випряміть перед собою. Якщо перший час буде складно тримати рівновагу – робіть вправу біля стіни. Присідайте по 10 разів на кожну ногу (3 підходи).

Вправа №3. Скакалка.

Не всі знають, але стара добра скакалка з дитинства неймовірно корисна для спалювання жиру. Проскакав годину можна спалити близько 600 кКал! Знову ж таки, скакалка допоможе підкачати не тільки литкові м'язи, але і руки, спину, стегна і живіт. Вмикайте улюблену ритмічну музику, взувайте кросівки і вперед – за красивою фігурою! Стрибати можна за 5 хвилин на двох ногах, потім стільки ж на одного. Потім, можна спробувати стрибати зі схрещеними ногами вперед і назад. Три сети по 5 хвилин дадуть потрібний ефект.

Вправа №4. Стрибки вгору.

Дана вправа виконується досить просто: поставте ноги на ширині плечей, плавно сядьте, потім випригніте вгору. Повертайтеся у вихідне положення і повторіть ще мінімум 10 разів. Через тиждень можна додати в руки легкі гантелі. Такі стрибки допоможуть зробити рельєфні ікри і скинути зайву вагу.

Вправа №5. Сходи.

Живете в багатоповерховому будинку? Відмінно! Забувайте про ліфт і більше ходіть пішки по сходах. Можна також використовувати сходи на роботі чи в місті. Для досягнення максимального ефекту, ступаючи на сходинку, ставте ногу на носок. Це нехитра вправа також допоможе позбавитися від целюліту. Намагайтеся приділяти цій вправі не менше 20 хвилин кожен день.

Погодьтеся, ваші ікри варті того, щоб виконувати ці нескладні вправи? Пам'ятайте, красиве і струнке тіло любить ходьбу пішки. Тому, щоб отримати рельєфні ікри, потрібно забути про ліфті і виконувати нескладні вправи. Мінімум три рази на тиждень і вже через місяць ви побачите перші результати!

Читайте також Як тренувати ноги: кращі вправи для самих ледачих

5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і
Як швидко накачати сідниці: корисні поради для новачків
© restyler/iStock Підтягнуті сідниці завжди виглядають привабливо. Саме тому багато дівчат часто замислюються, як швидко накачати попу. У цьому питанні важлива правильна
Домашній спорт: як без штанг і гантелей накачати сідниці і ноги
© hochu.ua Стрункі ноги і підтягнуті сідниці – це завжди красиво і привабливо. Щоб домогтися такого ефекту, деякі з нас регулярно відвідують спортзали, витрачаючи на них
Як навчитися стрибати високо: поради для тих, хто хоче стати краще
©Lacheev/iStock Щоб розвинути вибухову силу і навчитися стрибати високо, необхідно включити в своє тренування ефективна вправа для стрибка. Тренуватися потрібно 4 рази в
7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще
© Khosrork/iStock Валик необхідно включати майже в кожне тренування. Завдяки його використанню зменшується нервово-м'язового виснаження і підвищується продуктивність.
5 вправ, які перетворять відвислий живіт в красиву талію
© picjumbo.com/Pexels Струнка талія – це мрія кожної дівчини. І, щоб домогтися ідеальної фігури потрібно стежити за харчуванням і виконувати нескладні вправи. А які