5 видів розтяжок для позбавлення від болю в спині
05.06.2019 685 0 newsdaily.org.ua

5 видів розтяжок для позбавлення від болю в спині

В закладки

5 видів розтяжок для позбавлення від болю в спині

© dima_sidelnikov/IStock

Кожен з нас рано чи пізно стикається з болем у спині. І якщо ви проводите велику частину дня сидячи – ви в зоні ризику. Одне з рішень проблеми – розтяжка, яка підтягує та зміцнює м'яза, зменшуючи тиск на диски і суглоби хребта, полегшуючи і запобігаючи біль.

Робіть ці вправи для розтяжки 1 раз в день. Утримуйте кожну позу 10 секунд, потім напружте м'язи на 5 секунд, після чого розтягуйтеся ще 10 секунд. Ця техніка стискання м'язів допоможе вам зробити більш глибоку розтяжку.

1. Відкривання стегон

Це вправа розтягує м'язи стегна, які йдуть від нижньої частини спини до передньої частини гомілкової кістки. Сядьте на край столу, лавки чи ліжка. Лягайте на спину і схопіть коліна, вся ваша нижня частина спини повинна контактувати з поверхнею. Візьміть ліве коліно обома руками і витягніть праву ногу, щоб вона вільно висіла. Потримайте 10 секунд, потім напружте розтягуються м'язи. Повторіть, потім поміняйте ноги. Зробіть по два підходу з кожної сторони.

© Max Nikhil Thimmayya/Pexels

2. Бічне розтягування

Вправа націлена на м'язи нижньої частини спини, які йдуть від верхньої частини стегна до нижнього ребра. Ляжте на підлогу на правий бік, підтримуючи себе своїм передпліччям. Зігніть ліву ногу і рухайте її до живота, наскільки зможете, не рухаючи нижню ногу. Покладіть ліву ногу на підлогу. Повільно підніміть верхню частину тіла так, щоб ваша права рука була прямою. Зупиніться, коли ви відчуєте невелике розтягнення в правій частині талії. Зробіть по дві вправи на кожну сторону.

© IStock

3. L-стійка

Це вправа розтягує м'язи під сідницями і тазостегновим суглобом. Встаньте лицем до стола або поверхні, яка досягає висоти ваших стегон. Підніміть праве коліно і підніміть свою ногу, щоб вся зовнішня частина ноги лежала на столі. Ваша нога повинна сформувати літеру L і бути на лінії з вашим стегном. Согнитесь в нижній частині спини і поверніть верхню частину тіла вперед. Повторіть два рази з кожною ногою.

© IStock

4. Прес жаб'ячий

Для початку ляжте обличчям вниз, поклавши голову на руки, ноги ширше, ніж стегна, коліна зігнуті на 90 градусів і стопи разом. Підніміть стегна з підлоги, зробіть паузу, потім опустіть стегна на підлогу. Повторіть вправу 12 разів.

© Susan Pittard/Studio D

5. Зворотне розгинання ніг

Лягайте на живіт, голову покладіть на руки, ноги на ширині стегон. Підніміть ноги з підлоги, ширше ніж відстань стегон, потім зведіть їх разом. Повторіть 12 разів, не дозволяючи стегон доторкнутися до підлоги.

3 розтягуючі вправи при болях у спині
© Pinterest Згідно зі спостереженнями медиків, кожні 8 з 10 людей випробують болі в спині в той чи інший відрізок свого життя. Дискомфорт у верхньому відділі хребта,
Супер вправи, які стануть швидкою допомогою для хребта
© bigmir. net Багато стикаються з болем в спині, особливо після робочого дня. Не поспішайте відразу звертатися до лікаря, можливо вам допоможуть заняття спортом.
5 видів розтяжок, які полегшать біль в попереку
© kitzcorner/IStock Єдине, що хочеться робити, коли біль у попереку стає нестерпною, це нерухомо лежати, проте такий спосіб навряд чи позбавить вас від проблеми.
Щоденна розминка: 6 вправ для розтягування сухожиль
Після бігу, велопрогулянки, робочого дня або довгої поїздки, ви можете відчути дискомфорт в м'язах ніг. Вправи на розтяжку підколінних сухожиль дуже важливі для здоров'я
7 поз йоги для позбавлення про болі в спині і шиї
© fizkes/IStock Ми всі знаємо, що йога відмінно підходить для прокачування гнучкості, але чи знаєте ви, що певні пози можуть допомогти при болю в шиї і спині? Редакція
3 асани з йоги, які позбавлять від болю в спині
©sandsun/IStock Біль у спині зустрічається досить часто. Ця проблема стала вже нормою для багатьох людей: ми працюємо за комп'ютером, опускаємо голову при використанні