Поради щодо створення повноцінного спортзалу будинку без зайвих витрат
27.05.2019 653 0 newsdaily.org.ua

Поради щодо створення повноцінного спортзалу будинку без зайвих витрат

В закладки

Поради щодо створення повноцінного спортзалу будинку без зайвих витрат

© Ibrakovic/iStock

Хтось купує абонемент в тренажерний зал, і це служить йому мотивацією не пропускати тренування. Інші із задоволенням займаються спортом вдома. А адже багато вправи дійсно можна робити там. Якщо ви оснастите свій куточок достатньою кількістю спортивного обладнання – то у вас буде власний маленький тренажерний зал, тренування в якому буде не менш ефективною, ніж у звичайному.

Редакція Newsdaily.org.ua підготувала для вас список елементів, з яких повинна складатися ваша домашня тренування.

© socialmediasl444/Flickr

Розбірні гантелі

Завдяки гантелей ви зможете виконувати силові вправи і накачати м'язову масу будь-якої частини тіла. Починайте з базових елементів цього виду тренування: присідання, жиму гантелей лежачи, тяга до поясу і інших вправ. Якщо ви відчуваєте, що готові перейти на більш складний рівень і збільшити обтяження, придбайте гирю, так як максимальна вага гантелей становить 10 кг.

Турнік

Це – справжня знахідка для спортсменів. Не думайте, що на ньому можна лише підтягуватися. Ви можете прикріпити на турнік інші спортивні спорядження: приміром, боксерську грушу, ремінь TRX, кільця.

© Ibrakovic/iStock

Читайте також: корисні тренування, для яких не потрібен спортзал

Гребний тренажер

Якщо ви шукайте тренажер для кардіо-тренування, задумайтеся про купівлю гребного. Велотренажер, бігова доріжка і еліпсоїд займають багато місця. А гребний тренажер компактний. До того ж у ньому є величезна кількість корисних функцій, які допоможуть розвинути м'язи верхньої частини тіла, а також поліпшити роботу вашої серцево-судинної і дихальної системи.

Ремінь TRX

Цей снаряд поліпшить координацію рухів, підвищить практичну силу, допоможе розвитку м'язів корпусу, сприятиме активному израсходованию енергії, так що ви швидше спалювати калорії і зайва вага. Ремені можна використовувати для різних вправ, які ви будете виконувати за вагою тіла. Петлі можна причепити куди завгодно (ви можете взяти їх навіть в поїздку). При покупці звертайте увагу на той снаряд, з якою вам буде зручно займатися.

© World Class/Flickr

Ролик для преса

«Вакуум в животі» і підйом ніг ви зможете зробити і без всякого обладнання. Але якщо ви серйозно націлені на тренування м'язів живота, вам знадобиться ролик для преса. Завдяки йому скручування стане ще більш ефективним, так що ви ще швидше знайдете прес, про який мріяли.

Боксерська груша

Існують кілька категорій груш: груші-краплі, груші-мішки, що стоять окремо, груші і закріплені з двох сторін. Крім груші, слід купити боксерські рукавички. Якщо ви тільки починаєте заняття спортом, купіть швидкісну грушу. Але її потрібно закріпити нерухомо. Така груша стане відмінним засобом для розминки,яке також поліпшить вашу реакцію і координаційні рефлекси.

© Andy Hargraves/Flickr

Масажний ролик

Зверніть свою увагу на «Foam Roller». Його використовують для занять йогою або пілатесом. Але перевага пристрою і в тому, що воно дозволяє розслабити м'язи після тренування або розігрітися перед нею. Вибір масажних роликів великий, так що ви можете знайти щось підходяще саме вам. Завдяки роликам тіло швидше відновлюється після високого навантаження, краще засвоює білок, розслабляється, знижується рівень стресу.

Читайте також: Ефективні вправи для кардіотренування будинку

Шведська стінка і турнік: домашні тренажери, які принесуть користь
© SerafinoMozzo/iStock Багато говорять про те, що хочуть схуднути і позбутися від зайвої ваги, але одними розмовами справі не допоможеш. Під лежачий камінь вода не тече.
Як позбутися від жиру на животі в домашніх умовах
© iprogressman/IStock Багато людей, що займаються спортом, стверджують, що для того, щоб домогтися гарних результатів, потрібно витратитися на абонемент в тренажерному
Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера
© SeventyFour/iStock Часом бувають такі дні, що тіло зовсім не налаштований на фізичну активність. Вам хочеться просто лягти і нічого не робити. В тренажерний зал йти
Корисні поради щодо тренувань вдома
© gzorgz/IStock Домашня програма тренувань підійде або новачкам в перший-другий місяць навантажень, або тим, хто хоче підтримати форму, не маючи інших доступних способів.
Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
Тренування на дому, яка поліпшить настрій за 13 хвилин
© socialmediasl444/Flickr Немає секрету в тому, що правильні тренування навіть вдома можуть принести задоволення. Незалежно від того, ви зменшуєте кількість повторень при