Кращі вправи з фітнес-гумкою, які рекомендує Мирослава Ульяніна
10.05.2019 668 0 newsdaily.org.ua

Кращі вправи з фітнес-гумкою, які рекомендує Мирослава Ульяніна

В закладки

Кращі вправи з фітнес-гумкою, які рекомендує Мирослава Ульяніна

© pride.ua

Якщо ви мрієте відправитися у відпустку, вже купили купальник і шукаєте місце, куди поїхати відпочивати, буде не зайвим підготувати своє тіло до пляжного сезону і підкачати м'язи. Для цього необов'язково записуватися в спортзал. Ви можете влаштувати тренування вдома. Для неї вам знадобиться лише фітнес-гумка.

Фітнес-тренер, фахівець з правильного харчування і ведуча 8-го сезону «Зважені та щасливі» Мирослава Ульяніна поділилася ефективної 15-хвилинної тренуванням, яка приведе в тонус ваше тіло, підкачає сідниці і стегна, поверне форм жіночність і рельєфність. Приступаємо!

Вправа №1

© bodylastics.com

Надіньте фітнес-гумку трохи вище колін. Встаньте прямо, спина пряма, а руки витягніть вперед. Зробіть звичайний присед, потім підніміться на носочки. Не сутультеся. Потрібно розвести в сторони коліна і почекати, поки не відчується приємне напруження у м'язах. Зведіть коліна разом, руки все так само витягнуті вперед. Опустіть п'яти на підлогу і підніміть корпус вгору, повернувшись у вихідне положення. Зробіть 30 повторень.

Вправа №2

Встаньте прямо, руки складені в замок і знаходяться на рівні грудей. Ноги на ширині плечей. Надіньте фітнес-гумку трохи нижче колін. Зробіть звичайний присед, корпус трохи нахиліть вперед. Але при цьому стежте, щоб спина була рівною. Зробіть крок вправо, присед, випряміться і поверніться в початкову точку. Потім зробіть крок вліво, присядьте, випряміться і поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу 30 разів для кожної сторони. Якщо хочете збільшити ефективність тренування, зробіть ті ж кроки в бік, надівши гумку вище колін.

Вправа №3

© ставок.com.au

Прийміть положення планки: ногу зігнуті в колінах, руки в ліктях. Коліна і передпліччя на підлозі. Спина до кінця виконання вправи повинна залишатися прямою. Фітнес-гумку варто надіти вище колін. Підніміть вгору праву ногу, не випрямляючи її в коліні. Намагайтеся підняти якомога вище. Опустіть ногу і зробіть той же мах лівою ногою. Продовжуйте їх чергувати. Всього необхідно зробити 30 махов з кожною стороною.

Вправа №4

Прийміть положення високої планки: упор лежачи на випрямлених руках. Ноги разом. Тіло пряме. Фітнес-гумка знаходиться вище рівня колін. Підстрибніть ногами в сторони, стежачи за тим, щоб спина не округлялася. Зведіть їх разом і без паузи продовжуйте робити стрибки. Всього потрібно зробити 30 стрибків.

Вправа №5

© crushfitnessmag.com

Вправа не просте, як може здатися. Але воно буде корисно всім дівчатам, які мріють про ідеальну фігуру і пружною п'ятій точці. Встаньте прямо, спина рівна, руки вільно опущені вздовж тулуба, ноги разом. Гумку помістіть вище колін. Зробіть крок вправо і глибокий присед. Підніміться на носочки. Стежте, щоб спина не округлялася. Опустіть п'яти і динамічно підстрибніть вгору. Продовжуйте робити кроки в сторони. 30 повторень буде достатньо.

Читайте також 5 вправ, які допоможуть прокачати ноги будинку

Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
5 кращих фітнес-тренерів на Youtube, з якими буде простіше створювати спортивне тіло
© AndreyPopov/IStock Завдяки YouTube у людей з'явилася можливість вчитися прямо вдома, причому абсолютно безкоштовно. Дізнатися щось нове та корисне можна абсолютно в
3 ефективних вправи, якщо у вас "сидяча робота"
© Popsugar Чи знайоме вам оніміння нижньої частини спини і сідниць після довгого сидіння? У вас сидяча робота», тривалий переліт? Щоб зберегти здоров'я м'язів і
5 правил стрункого тіла, які рекомендує Аніта Луценко
© instagram.com/anitasporty Відома українська фітнес-діва, екс-інструктор і ведуча телепроекту «Зважені та щасливі» (The Biggest Loser) Аніта Луценко поділилася
Як прокачати ноги і сідниці, використовуючи тільки фітнес-гумку
© yurok/iStock Для гарного тіла вже давно не обов'язково ходити в дорогі спортзали з такими ж дорогими тренажерами. Якщо ви вирішили підкачати ноги і сідниці, вам
5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи