Інтенсивні рухи, з якими ви напевно позбудетеся від жиру
16.03.2019 554 0 newsdaily.org.ua

Інтенсивні рухи, з якими ви напевно позбудетеся від жиру

В закладки

Інтенсивні рухи, з якими ви напевно позбудетеся від жиру

© GeorgeRudy/iStock

Є багато варіантів хороших тренувань, без нудних годин у тренажера. Для цього вам взагалі не знадобиться яке-небудь устаткування. Ці вправи спалюють багато калорій, додають сили вашим м'язам і підвищують витривалість серцево-судинної системи.

1. Стрибки через скакалку невидиму

Опустіть ваші руки з боків, лікті зігнуті під кутом 90 градусів. Підстрибуючи навшпиньки, почніть стрибати вгору і вниз, роблячи руками кругові рухи, як ніби ви тримаєте скакалку. Переконайтеся, що ви використовуєте свій корпус і сідниці, утримуючи плечі відведеними назад і опущеними. Стрибайте протягом однієї-двох хвилин, рухаючись швидко.

© womenshealthmag

2. «Вибуховий стрибок зірочкою»

Для початку поставте ноги на ширині стегон і перенесіть вагу на п'яти. Виконайте глибоке присідання. Відштовхніться на п'ятах і стрибніть вгору, піднімаючи руки над головою і ноги в сторони, ніби ви робите джампінг-джек. Приземлитеся акуратно на пальці ніг і знову присядьте. Зробіть 15 повторів.

© womenshealthmag

3. «Ослиний удар»

З положення стоячи нахиліться і покладіть обидві руки на підлогу перед ногами. Використовуючи корпус, зігніть коліна і штовхніть вашу ліву п'яту вгору , утримуючи праву ногу зігнутою. Контролюючи руху, опустіть ліву ногу назад на підлогу. Зробіть 10 повторень, потім перейдіть на іншу сторону.

© womenshealthmag

4. «Фігурист»

Почніть з присідання, поставивши ліву ногу по діагоналі за правою ногою. Лівою рукою торкніться підлоги. Підстрибніть вгору і в бік, щоб змінити ноги, потім м'яко приземлитеся правою ногою за ліву ногу. Це один повтор. Продовжуйте швидко переміщатися з боку в бік, зробивши 20 повторів.

© womenshealthmag

5. «Брейк-дансер»

Почніть в позі столу, тримаючи коліна в повітрі над підлогою. Підніміть праву ногу під своїм тілом, піднімаючи ліву руку з підлоги і відкриваючи її в ліву сторону. Підніміть праве коліно до лівого ліктя, потім поверніться в початкову позу. Це один повтор. Робіть 20 повторень, щоразу змінюючи боку.

© womenshealthmag

6. Планка-присідання

Почніть з високої планки з плечима, розташованими над зап'ястями, задіявши при цьому корпус і злегка прогнувши куприк. Зігніть коліна і підніміть ноги за межі ваших рук, щоб приземлитися в присіданні. Підштовхніть себе на руках, щоб підняти стегна і стрибнути назад в планку. Зробіть 15 повторень.

© womenshealthmag

7. «Довгий стрибок»

Поставте ноги ширше рівня стегон, трохи розгорнувши шкарпетки. Присідайте, опускаючи руки до підлоги. Відштовхніться на п'ятах і пальцях ніг і стрибніть вгору і вперед, піднімаючи руки вгору. Приземляйтеся м'яко і намагайтеся підстрибнути вгору і вперед на пару кроків. Зробіть 20 повторень.

© womenshealthmag

8. «Берпи-скелелаз»

Почніть в положенні високої планки. Підніміть праве коліно до лівого ліктя, потім швидко перейдіть на іншу сторону. Повторіть чотири рази, щоб загалом вийшло вісім альпіністів. Потім, підстрибніть ногами за ваші руки, перейдіть в низьке присідання. Відштовхніться на п'ятах, підстрибуючи і піднімаючи руки над головою. Нахиліться і покладіть руки назад на підлогу, а потім перемістіть ноги назад в положення високої планки. Зробіть п'ять повторень.

На раз-два: як стрибки зі скакалкою допоможуть замінити походи в спортзал
© lzf/iStock Стрибки на скакалці допомагають розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити кровообіг і доставку кисню м'язам і шкірі.
9 танцювальних рухів, з якими ви станете худіша
@ Michael Zittel/Pexels Як спалити багато калорій? Годинами займатися на біговій доріжці, вірно? Насправді немає. Хоча сам по собі біг дійсно змушує наше тіло добре
10-хвилинна кардіотренування, яку можна зробити вдома
© bernardbodo/IStock Якщо ви хочете спалити калорії і схуднути, але не можете (або не хочете) йти в спортзал, не впадайте у відчай. Кардиотренировку можна влаштувати
6 вправ, які допоможуть підвищити ваш метаболізм
© Bojan89/iStock Є речі, які ви вже знаєте про своєму метаболізмі. Для того, щоб схуднути, метаболізм повинен бути швидким, але в міру старіння він сповільнюється. Існує
20 кращих вправ з бойовими мотузками
Тренування з бойовими мотузками — ще один відмінний спосіб спалити кілька сотень калорій в спортивному залі. Ці вправи прокачують руки, плечі, ноги і прес одночасно.
6 плиометрических вправ для кращої тренування за менший час
©besthealthmag.ca Пліометричні вправи – це дуже ефективний метод тренування тіла, який задіює всі групи м'язів і дозволяє спалювати максимум жиру. Ця техніка була