9 танцювальних рухів, з якими ви станете худіша
21.05.2019 381 0 newsdaily.org.ua

9 танцювальних рухів, з якими ви станете худіша

В закладки

9 танцювальних рухів, з якими ви станете худіша

@ Michael Zittel/Pexels

Як спалити багато калорій? Годинами займатися на біговій доріжці, вірно? Насправді немає. Хоча сам по собі біг дійсно змушує наше тіло добре потіти, існують більш ефективні альтернативні методи.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує 9 танцювальних рухів, з якими ви станете стрункішими.

1. Поворотні стрибки з підняттям рук

 

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, руки з боків. Потім одночасно підніміть руки і стрибніть, розводячи ноги широко з боків. Корпус повинен повертатися при кожному стрибку на 180 градусів. Не зупиняючись, швидко змінити напрям руху.

2. Біг з підніманням ніг на місці

 

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, руки з боків. Почніть бігти на місці, піднімаючи максимально стопи до сідниць. Руки рухаються у такт рухів.

3. Біг ковзаняра

 

У стрибку ногу на ліву ногу за правою і опустіть її на половину присідання, праву руку відведіть убік, ліву руку за стегна. Стрибайте з боку в бік, міняючи ноги і руки.

4. Стрибки вгору

 

Одночасно стрибніть лівою ногою уперед і правою ногою назад, підніміть руки над головою. Без паузи швидко чергуйте рух.

5. Стрибок з заднім кроком

Согнитесь в стегнах і покладіть ліву руку на ліве коліно, права рука відведена у бік, правою ногою зробіть крок назад. Стрибніть, піднімаючи ліве коліно і руки вгору. Повторіть.

6. Бічні кроки з бавовною

Рухайтеся швидко в праву сторону, перехрещуючи ноги на ходу. Зробивши три кроки в бік, стрибніть і хлопніть в долоні. Ідіть в протилежну сторону, повторивши дії.

7. Стрибки з підняттям колін

Станьте прямо, ноги разом, руки на талії. Зробіть високий стрибок, піднімаючи максимально коліна і торкаючись до них руками. Слідкуйте за тим, щоб ноги завжди були зімкнуті. Приземляйтеся м'яко.

8. Стрибки з ударами над головою

Займіть вихідну позицію стоячи рівно, ноги на ширині плечей. Стрибніть вгору, широко розставляючи ноги з боків і роблячи бавовна руками над головою. Зведіть ноги разом, руки перед собою. Виконуйте стрибки швидко.

9. Бічні кроки зі стрибками

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки з боків. Стрибніть в бік і вдарте повітря лівою ногою, права рука попереду зігнута під кутом в 90 градусів. Стрибніть в інший бік і повторіть рух правою ногою і лівою рукою.

6 рухів для кращої тренування сідниць і нижньої частини тіла
© Bojan89/IStock Присідання — краща вправа для сексуальної нижньої частини тіла, тому що вони націлені на прокачування сідниць і квадрицепсов краще, ніж багато інших
Танцювальні рухи, які з легкістю спалюють багато калорій
© bruce mars/Pexels Одноманітні тренування швидко набридають. На щастя, їх можна замінити іншими видами рухової діяльності, наприклад, танцями. Звичайно, це не дозволить
10 вправ, з якими ви забудете про в'ялих і некрасивих руках
© twinsterphoto/iStock В'ялі руки роблять старші, псують зовнішній вигляд і заважають носити одяг без рукавів. Це може вплинути на впевненість і створити негативний образ
5 обов'язкових вправ для мам, які дають дієвий результат
Наведені приклади тренувань включають вправи, які об'єднують два рухи в одне. Є ряд переваг для таких видів вправ: вони задіють більш широкий спектр м'язів і економлять
10-хвилинне тренування, з якою ви напевно станете худіша
Набридло бачити черевце кожен раз, коли ви дивитесь у дзеркало? Ваше плаття занадто облягає талію? Ви часто бачите, що ваш живіт випирає, коли ви носите вузькі джинси?
5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи