10 вправ, з якими ви забудете про в'ялих і некрасивих руках
06.04.2019 736 0 newsdaily.org.ua

10 вправ, з якими ви забудете про в'ялих і некрасивих руках

В закладки

10 вправ, з якими ви забудете про в'ялих і некрасивих руках

© twinsterphoto/iStock

В'ялі руки роблять старші, псують зовнішній вигляд і заважають носити одяг без рукавів. Це може вплинути на впевненість і створити негативний образ тіла.

StyleCraze допомагають боротися з цією проблемою і представляють вправи, які повернуть вам красиві руки.

Вправи

№ 1

Поставте руки за спину на лавку або стілець. Потім повільно опуститеся, тримаючи тіло у вертикальному положенні. Зосередьтеся на тому, щоб опустити тіло тільки з допомогою трицепса.

№ 2

Ляжте на бік, злегка зігнувши коліна. Покладіть ліву руку на праве плече. Поставте праву руку на підлогу і підніміться, спираючись на неї.

№ 3

Станьте прямо, злегка зігніть коліна, тримаючи спину прямо і трохи нахилившись вперед (тіло повинно бути майже паралельно підлозі). Тримайте руки близько до боків, потім починайте відводити їх назад, приділяючи увагу скорочень трицепсів.

© Go Fit Stay Fit

№ 4

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, візьміть гантель в руки і підніміть вгору, потім відведіть за спину (не рухайте ліктями).

№ 5

Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Злегка зігніть коліна, візьміть гантелі і починайте відводити руки назад, створюючи кут 90 градусів.

Читайте також Що робити, якщо заважає обвисла шкіра рук

№ 6

Поставте руки долонями вниз на ширині плечей, ноги тримайте разом. Підтримуйте свою вагу руками і пальцями. Потім опускайтеся вниз, практично торкаючись підлоги.

© Milkos/iStock

№ 7

Станьте прямо, підніміть руки перед собою на рівні плечей, паралельно землі. Потім починайте обертати їх (20 разів вперед і 20 разів назад).

№ 8

Станьте прямо, руки тримайте з боків паралельно підлозі. Потім робіть рухи долонями, ніби махайте комусь. Повторіть 100 разів по три підходи.

№ 9

Станьте прямо, з'єднайте свої руки в молитовній позі над головою. Потім перенесіть їх до грудей. Повторіть 30 разів.

© Mala Prayer

№ 10

Підніміть руки над головою. Візьміть праве зап'ястя лівою рукою і навпаки. Потім, правою рукою потягніть ліву вправо, щоб лівий лікоть опустився за голову. Послабте напруга і поверніть руки в центр, не відпускаючи зап'ясть. Зробіть те ж саме для іншої руки і повторіть 20 разів для кожної.

Читайте також 5 причин товстих рук і як це виправити

10 кращих домашніх вправ, щоб позбутися від в'ялих рук
© PavelIvanov/IStock В'яла шкіра на руках виглядає так само погано, як, наприклад, не підтягнутий живіт. Вона змушує вас виглядати набагато старше своїх років. Ця
12 простих вправ для домашнього пілатесу
Користь пілатесу незаперечна: ці вправи підтягують тіло, розвивають гнучкість і еластичність, покращують поставу, дихання, баланс і координацію. Крім того, пілатесом не
Бразильська фігура: 10 вправ від тренера, які допоможуть накачати сідничні м'язи
© hochu.ua Щоб стати володаркою бразильської фігури, необхідно постійно тренувати сідничні м'язи. Popsugar зібрав 10 супер-ефективних вправ, з якими ваші сідниці стануть
25 вправ з бодібілдингу для зміцнення корпусу
© yehor/iStock Для зміцнення корпусу та набуття рельєфності тіла виконуйте на регулярній основі вправи з бодібілдингу, представлені нижче. Планка Прийміть положення
Нескладні фітнес-вправи, які підійдуть новачкам
© g-stockstudio/IStock Якщо ви тільки недавно почали займатися спортом, дуже важко визначитися, яка тренування буде ефективною і нескладної для вас. Але редакція SUPER.UA
21 краща вправа на розтяжку для вашої гнучкості
Розтяжка може бути не найулюбленішою частиною тренування для вас, однак для хорошої фізичної форми вона не менш важлива, ніж силові або кардіо вправи. Увімкніть розтяжку