10 кращих домашніх вправ, щоб позбутися від в'ялих рук
10.03.2019 108 0 newsdaily.org.ua

10 кращих домашніх вправ, щоб позбутися від в'ялих рук

В закладки

10 кращих домашніх вправ, щоб позбутися від в'ялих рук

© PavelIvanov/IStock

В'яла шкіра на руках виглядає так само погано, як, наприклад, не підтягнутий живіт. Вона змушує вас виглядати набагато старше своїх років. Ця проблема може повністю зруйнувати враження про вашому зовнішньому вигляді, тому приділяйте достатньо уваги своїм рукам.

Ось кілька вправ, які допоможуть швидко позбутися від в'ялих рук.

Вправа 1

Сядьте на лавку і покладіть руки біля стегон. Зробіть два кроки вперед, щоб ваші сідниці залишилися без опори. Тепер опустіть корпус вниз, зігнувши лікті під кутом 90 градусів. Повторіть 15 разів.

© stylecraze.com

Вправа 2

Займіть положення для віджимань, розташувавши руки на ширині плечей. На вдиху опустіть корпус вниз, щоб він майже торкнувся підлоги. Затримайтеся на секунду в такому положенні і повертайтеся у вихідну позицію. Виконайте 15 повторень.

Вправа 3

Нахиліться вперед під кутом приблизно 45 градусів, тримаючи гантелі в зігнутих руках біля грудей. Тепер відведіть руки назад, повністю випрямивши їх. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Повторіть 12-15 разів.

© stylecraze.com

Вправа 4

Покладіть ноги на ширині плечей, утримуючи гантель обома руками над головою. Опустите вагу за спину максимально низько, згинаючи лікті. Потім поверніть трицепси, щоб повернути руки у вихідне положення. Повторіть 10 разів.

Вправа 5

Візьміть в руки гантелі і нахиліться вперед під кутом 45 градусів. Підтягніть гантелі до грудей, зігнувши лікті і піднявши їх вгору. На видиху поверніться у вихідне положення. Повторіть 15 разів.

© stylecraze.com

Читайте також: Домашні тренування для ефективного результату

Вправа 6

Ляжте на лівий бік, зігнувши ноги в колінах. Візьміть правою рукою об підлогу, а ліву покладіть на плече. Тепер випряміть правий лікоть, щоб підняти корпус. Повторіть 10 разів, а потім змініть бік.

Вправа 7

Витягніть руки вгору і трохи нахиліть їх в сторони. Починайте обертати ними вперед так, щоб пройти повне коло. Повторіть 20 разів, а потім змініть напрямок.

© Pinterest

Вправа 8

Витягніть руки в сторони і підніміть долоні так, щоб вони знаходились у вертикальному положенні. Тепер починайте виконувати рухи, як ніби машете комусь на прощання. Працюйте протягом 2-3 хвилин.

Вправа 9

З'єднайте долоні над головою, повністю випрямивши руки. Потім перенесіть їх до грудей. Виконуйте ці рухи в максимально високому темпі протягом 2 хвилин.

© Stas_Uvarov/IStock

Вправа 10

Тримайтеся пензлями за свої зап'ястя і підніміть руки вгору. Тепер витягніть праву руку в сторону так, щоб лівий лікоть опустився за голову. Виконайте по 20 повторень для кожної сторони.

Читайте також: Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру

3 суперсета для тих, хто хоче прокачати м'язи
© Voyagerix/iStock Проблема в'ялості рук пов'язана не тільки з наявністю жирових відкладень, але і зі слабкістю м'язів. До усунення цієї неприємності потрібно підходити
10 вправ, з якими ви забудете про в'ялих і некрасивих руках
© twinsterphoto/iStock В'ялі руки роблять старші, псують зовнішній вигляд і заважають носити одяг без рукавів. Це може вплинути на впевненість і створити негативний образ
6 вправ, які допоможуть зняти напругу в шиї
© Precision Wellness Напругу в шиї і плечах – це досить поширена проблема. З нею дуже часто стикаються люди, які ведуть сидячий спосіб життя і багато працюють за
8 вправ з вагою, які підійдуть новачкам
© Bojan89/IStock Не секрет, що вправи з додатковою вагою є більш ефективними. Вони допомагають зміцнити не тільки м'язи, але й кістки. Це важливо для запобігання
24 вправи, для яких не потрібно устаткування
© Workout Trends Щоб стати стрункішою, вам не обов'язково купувати дороге обладнання для фітнесу. Ви навіть можете обійтися без відвідування спортивного залу. Для того,
10 вправ для жінок з грушовидним типом фігури
© Đorđe Banjanin/IStock Перш ніж приступати до тренувань, потрібно придивитися до свого тіла. Справа в тому, що для кожного типу фігури потрібно підбирати специфічні