6 вправ, які допоможуть зняти напругу в шиї
10.03.2019 630 0 newsdaily.org.ua

6 вправ, які допоможуть зняти напругу в шиї

В закладки

6 вправ, які допоможуть зняти напругу в шиї

© Precision Wellness

Напругу в шиї і плечах – це досить поширена проблема. З нею дуже часто стикаються люди, які ведуть сидячий спосіб життя і багато працюють за комп'ютером. На щастя, позбутися цих неприємних відчуттів не так вже й складно.

Ось кілька ефективних вправ, за допомогою яких можна швидко розім'яти шию.

Вправа 1

© stylecraze.com

Лягайте на спину і зігніть ноги в колінах. Переконайтеся, що ваше обличчя знаходиться в паралельному положенні щодо стелі. Тепер починайте виконувати поступальні рухи головою вгору і вниз. Всі інші частини тіла повинні бути повністю нерухомими. Зробіть 3 набори по 10-15 повторень.

Вправа 2

© stylecraze.com

Цю вправу можна виконувати як стоячи, так і сидячи. Опустіть плечі максимально низько, але при цьому тримайте спину рівною. Зведіть лопатки разом і затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Виконайте 10 повторень.

Вправа 3

© stylecraze.com

Лягайте на підлогу обличчям вниз. Руки відведіть назад і покладіть їх на стегна. Тепер підніміть плечі і груди від поверхні, щоб ваша голова зайняла повністю вертикальне положення. Утримуйте таку позицію протягом декількох секунд. Повторіть вправу 10 разів.

Вправа 4

© stylecraze.com

Сядьте так, як вам зручно. Покладіть руки на коліна і постарайтеся розслабити всі м'язи. Тепер починайте неквапливо відкидати голову назад і повертати її у вертикальне положення. Повторіть 10 разів.

Вправа 5

© stylecraze.com

Займіть будь-яке зручне для вас положення і підніміть ліву руку, поклавши передпліччя на маківку. Тепер виконайте нахил праворуч, задіявши все тіло. Повторіть вправу для іншої сторони. Зробіть 5 повторень.

Вправа 6

© stylecraze.com

Сядьте на стілець і випрямити спину. Трохи опустіть плечі і поверніть голову вліво так далеко, так тільки зможете. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд, після чого поверніть голову вправо. Продовжуйте виконувати вправу протягом 4-5 хвилин.

Читайте також: 14 корисних вправ для тих, хто сидить весь день

5 вправ для розслаблення шиї після робочого дня
© Photodjo/IStock Біль у шиї після робочого дня – це досить поширена проблема серед офісних працівників. Під час роботи за комп'ютером м'язи знаходяться в постійній
7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще
© Khosrork/iStock Валик необхідно включати майже в кожне тренування. Завдяки його використанню зменшується нервово-м'язового виснаження і підвищується продуктивність.
Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру
© nikitabuida/iStock Калланетика – це комплекс вправ, який був розроблений відомим фітнес-тренером з США Кэллан Пінкні. Вона відчувала сильний біль в колінах і спині,
10 вправ за робочим столом, які допоможуть уникнути поганої постави
© Bojan89/IStock Сидяча робота збільшує шанси на те, що ви будете відчувати біль у спині, шиї та плечах. Тому замість того, щоб скаржитися, рекомендуємо виконувати
15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло
© Popsugar Вправи в містку неймовірно ефективні, адже вони одночасно задіють м'язи кора, поперек, стегна і підколінні сухожилля. Це відмінний варіант для людей, у яких
П'ять вправ, після яких ваш прес горітиме
© jacoblund/iStock Щоб швидко прокачати прес, потрібно використовувати відразу кілька вправ, які буде задіяти різні м'язи живота. Крім цього, такі тренування варто