Не треба соромитися: як подолати сором, вперше прийшовши в тренажерний зал
20.06.2019 775 0 newsdaily.org.ua

Не треба соромитися: як подолати сором, вперше прийшовши в тренажерний зал

В закладки

Не треба соромитися: як подолати сором, вперше прийшовши в тренажерний зал

© Modeste

Приходячи в тренажерний зал вперше, багато людей бояться, що їх засудять за зовнішній вигляд, за незграбні рухи, за невпевненість і багато іншого. Це не рідкісні випадки, кожен з нас відчуває занепокоєння в новій обстановці.

Звичайно, вам здається, що зараз же навколишні зупинять свої тренування і негайно почнуть обговорювати вашу спортивний одяг та не найкращу фізичну форму. Насправді, це лише ваші думки. Єдиний, кого це турбує в даний момент – це ви. Всі інші намагаються зосередитися на собі і своїх заняттях, або думають про те саме.

Плануйте своє тренування.

Безцільний похід в тренажерний зал – безглузда витрата часу. Перед тим, як відправитися в спортзал, подбайте про планування тренування, наприклад, за допомогою спеціального додатка. Тоді ви не будете відволікатися на інших людей і зосередитеся саме на виконанні вправ.

© sergio_kumer/IStock

Вивчайте техніку вправ вдома

Відео-курси, програми та майстер-класи допоможуть вам освоїти техніку вправ, основи виконання, щоб ви могли навчитися правильно тренуватися вже на практиці.

©pressureUA/IStock

Знайте обладнання

Не все обладнання в тренажерних залах однакове. Тому не соромтеся дізнаватися у тренера або у інших спортсменів, як правильно використовувати той чи інший тренажер.

Але якщо думка про те, щоб запитати тренера, вас дуже бентежить, ви можете заздалегідь ознайомитися з інструкціями на YouTube і в Інтернеті як використовувати обладнання.

©Ridofranz/IStock

Обирайте комфорт

Визначте місце у залі, де ви будете займатися, але обов'язково дотримуйтесь етикету, ділячись необхідним обладнанням у разі необхідності.

© tacofleur/Pixabay

Вибирайте місце ззаду

Якщо ви відвідуєте групову тренування, вибирайте спочатку місце в задніх рядах, поки не відчуєте себе більш впевнено. Таким чином, ви зможете виконувати всі вправи, не відчуваючи, що на вас спрямовані всі погляди.

© bruce mars/Pexels

Повідомляйте про погрози

Звичайно, тренажерний зал – одне з відносно безпечних місць. Але все ж випадки погроз насильства чи домагань можуть статися з кожним. У такому разі потрібно негайно повідомити про це адміністрації залу. Це стосується і неналежного поводження персоналу і відвідувачів залу.

© jacoblund/IStock

Пам'ятайте про своїх цілях

Згадайте, що мотивувало вас піти в спортзал? Це допоможе вам позбавитися від «критика» у вашій голові або, принаймні, навчитися ігнорувати його. Навіть якщо ви не впевнені у своїх силах, дійте так, ніби ви відчуваєте впевненість.

© Bojan89/IStock

І найголовніше: приходячи в зал, зосереджуйтеся на вдосконалення свого тіла, правильному виконанні вправ. Тоді і результат вас порадує в найкоротші терміни.

Читайте також Як вибрати фітнес-клуб, якщо ви вирішили серйозно зайнятися спортом

7 причин почати бігати вже сьогодні
© g-stockstudio/iStock Буває, що ви вже не можете дочекатися, щоб вскочити у свої кросівки і відправитися на пробіжку. А трапляється, що взагалі не хочеться вставати
Чому мені складно тренуватися: 4 страху, які заважають всім
© Pixabay/Pexels Для успішних занять у спортзалі важливо визначити, чому складно тренуватися і як подолати свої страхи. Далі ви дізнаєтеся, як зважитися на запис у
Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера
© SeventyFour/iStock Часом бувають такі дні, що тіло зовсім не налаштований на фізичну активність. Вам хочеться просто лягти і нічого не робити. В тренажерний зал йти
7 способів перемогти виснажливий сором
7 способів перемогти виснажливий сором
7 способів перемогти виснажливий сором
15.03.19 Поради про саморозвиток
© PRImageFactory/IStock Що означає слово сором? Якщо звернутися до словника, то знайдемо таке визначення: сором – це хворобливе почуття приниження, викликане свідомістю
Як перестати соромитися і переживати про думку оточуючих
© Rawpixel/IStock Кожен з нас хоч раз у житті стикався з залежністю від чужої думки. Це не тільки впливає на наш життєвий вибір, але й формує наші певні риси і звички.
10 небезпечних ситуацій для дитини та способи їх вирішення
Діти найбільше схильні до нападів і часто потрапляють у небезпечні ситуації. Дуже важливо, щоб дитина знала, що потрібно робити і як себе убезпечити. Ознайомтеся з