Чому мені складно тренуватися: 4 страху, які заважають всім
05.04.2019 454 0 newsdaily.org.ua

Чому мені складно тренуватися: 4 страху, які заважають всім

В закладки

Чому мені складно тренуватися: 4 страху, які заважають усім

© Pixabay/Pexels

Для успішних занять у спортзалі важливо визначити, чому складно тренуватися і як подолати свої страхи. Далі ви дізнаєтеся, як зважитися на запис у фітнес-центр і почати перетворення свого тіла.

Вміст матеріалу

Чому складно тренуватися: 4 страху

Упевнені, що кожен з вас хоч раз стикався з цими страхами. Важливо прийняти їх, щоб впоратися з ними.

Засудження фігури. Згідно з недавнім опитуванням в США, 65 % жінок соромляться своєї зовнішності, тому відмовляються займатися в спортзалі. У чоловіків показник досягає 35 %. Багато бояться осуду з боку інших людей.

Засудження стилю. Ще одне опитування показує, що 49 % жінок хвилюються з приводу спортивної форми. Вони думають, що інші визнають їх одяг старомодною, дешевої, неякісної і т. д.

Неправильне виконання вправ. Це ж дослідження підтверджує, що 25 % людей переживають, що не зможуть правильно виконати вправи. Опитані сказали, що турбуються з приводу того, що оточуючі обов'язково помітять помилки і будуть сміятися.

Страх спітніти. Один з найпоширеніших страхів. Реципієнти хвилюються з-за неприємного запаху, презирства з боку оточуючих і слідів поту, які можуть залишитися на тренажерах.

© rawpixel.com/Pexels

Читайте також Як накачати ноги, не використовуючи тренажери і гантелі

Як упоратися зі своїми страхами

Це нормально, що ви можете чогось боятися. Але не можна постійно зупиняти себе з-за дрібних проблем. Далі ми розповімо, як подолати свої страхи.

Почніть тренуватися вдома. На початку свого спортивного шляху займайтеся саме вдома. Так ви будете відчувати себе спокійніше. Виконуйте нескладні вправи з допомогою відео на YouTube.

Вивчіть роботу тренажерів. Якщо не можете зробити це самостійно, то зверніться до фітнес-інструктора. Попросіть пояснити вам базові принципи. Так ви будете спокійні з приводу того, як потрібно правильно виконувати вправи і не будете соромитися.

Не порівнюйте себе з іншими. Це шлях до того, щоб відмовитися від своїх цілей. Вам не потрібно порівнювати себе з оточуючими. Адже ваш єдиний суперник – це ви в минулому. Дивіться тільки за собою і спостерігайте за прогресом.

Пам'ятайте про гігієну. Купіть спортивну форму з якісних матеріалів, приймайте душ до і після тренування. Під час занять користуйтеся рушником і при необхідності протріть тренажер.

Поставте перед собою мету. Це може бути що завгодно, починаючи від схуднення і закінчуючи поліпшенням здоров'я. Головне пам'ятайте, що для вас важливіше всього, і йдіть до своєї мети.

Тепер ви знаєте чому складно тренуватися і більше не дозволите чужої думки стати перепоною для вас.

Чому нам не хочеться тренуватися: загадки роботи мозку
©Nathan Cowley/Pexels Коли мова йде про спорт, багато хто з нас свідомо відмовляються від тренувань через власну лінь. При цьому лише деякі змушують себе йти в спортзал
Як подолати страх на тренуваннях по фітнесу
© Nathan Cowley/Pexels Хвилюєтеся перед тренуваннями і тому не хочете займатися в спортзалі? The Guardian знають, як перемогти страхи і знайти упевненість. Вміст
Чому не можна тренуватися з макіяжем
© Deagreez/Istock Не дивлячись на те, що дівчата хочуть залишатися красивими завжди і скрізь, тренуватися з макіяжем – не найкраща ідея. Таким чином ви можете завдати
Коли краще тренуватися: переваги спортивних навантажень вдень і ввечері
© Micah Boerma/Pexels Багато не можуть вибрати, коли краще тренуватися. T Nation розповідають про новому дослідженні, яке допоможе визначитися. Далі ви дізнаєтеся, коли
Як переконати себе почати тренуватися вже завтра
© Rawpixel/iStock Найчастіше на спорт не вистачає часу, адже робота, навчання, соцмережі і домашні клопоти собою всі заповнюють. Але почати все ж варто, і ми навчимо як,
3 причини, чому варто тренуватися з гантелями
© bruce mars/Pexels Багато жінок уникають секції спортивного залу для роботи з додатковою вагою. І це величезна помилка, яка значно віддаляє вас від поставлених цілей.