10 вправ для жінок з грушовидним типом фігури
31.03.2019 57 0 newsdaily.org.ua

10 вправ для жінок з грушовидним типом фігури

В закладки

10 вправ для жінок з грушовидним типом фігури

© Đorđe Banjanin/IStock

Перш ніж приступати до тренувань, потрібно придивитися до свого тіла. Справа в тому, що для кожного типу фігури потрібно підбирати специфічні коригувальні вправи. Особливо це актуально для власниць грушоподібної типу статури.

Ось кілька ефективних вправ, які зроблять ваше тіло більш пропорційним.

Вправа 1

Візьміть в руки гантелі і встаньте перед сходинкою (або будь-яким іншим піднесенням). Зробіть крок вгору правою ногою, а ліву зігніть в коліні і підтягніть до талії. Одночасно з цим підніміть гантелі до плечей. Поверніться у вихідне положення і змініть ногу. Виконайте 15 повторень.

© Sergey Nazarov/IStock

Вправа 2

Займіть положення для віджимань, розмістивши ноги на фітболі. Виконайте 1 віджимання, зігнувши лікті під кутом 90 градусів. Відразу після цього підніміть одну ногу від фітболу і підніміть її вгору максимально високо. Повторіть 12 разів, чергуючи ноги після кожного віджимання.

Вправа 3

Встаньте на карачки, розташувавши ноги і руки на ширині плечей. Підніміть одну ногу від підлоги і випрямити її. Потім зігніть її в коліні так, щоб гомілка виявилася у вертикальному положенні. Виконайте по 5 повторів для кожної ноги.

© erikreis/IStock

Вправа 4

Потримайте важку гирю або гантель обома руками знизу. Розташуйте ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Підніміть вага над головою, повністю випрямивши руки, а потім різким рухом опустіть вниз, трохи зігнувши ноги в колінах. Виконайте 10-15 повторень.

Вправа 5

Потримайте гантелі за головою, зігнувши лікті. Зробіть випад лівою ногою вперед так, щоб ваші коліна зігнулися під кутом 90 градусів. Тепер випряміть руки, піднявши гантелі над головою, і поверніться у вихідну позицію. Зробіть по 10 повторів для кожної ноги.

© Bojan89/IStock

Читайте також: Домашні тренування для ефективного результату

Вправа 6

Сядьте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руки розташуйте позаду себе. Підніміть стегна, щоб перейти до положення зворотної планки. Тепер підніміть ліву ногу від підлоги і випряміть її вперед. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Виконайте по 10 повторів для кожної ноги.

Вправа 7

Розташуйте ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Візьміть в руки гантелі і витягніть їх вперед. Виконайте присідання, зігнувши коліна під кутом 90 градусів і відсунувши стегна назад. Тепер зігніть лікті, щоб підняти гантелі до грудей. Повторіть 12 разів.

© g-stockstudio/IStock

Вправа 8

Займіть положення планки, спершись об підлогу випрямленими руками. Відірвіть праву ногу від підлоги і підтягніть її до грудей. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Повторіть вправу для лівої ноги. Всього виконайте 12 повторень.

Вправа 9

Візьміть в руки гантелі і поверніть верхню частину спини на фітболі. Ноги повинні бути зігнуті в колінах під кутом 90 градусів. Підніміть гантелі вгору, потім опустіть, розвівши руки в сторони. Повторіть 12 разів.

© Đorđe Banjanin/IStock

Вправа 10

Розташуйте ноги разом і випрямити спину. Виконайте високий стрибок, під час якого розведіть ноги в сторони і підніміть руки вгору. Після такого стрибка ви повинні повернутися у вихідну позицію. Зробіть 3 набори по 10 стрибків.

Читайте також: Вправи на спалювання жиру, які дозволять вам пишатися собою

6 топових вправ для спалювання жиру на животі
© Fitness Lane Жир на животі є однією з найбільш проблемних зон у всіх жінок, боротися з якої катастрофічно складно. Ми підготували для вас комплекс вправ, який допоможе
Бразильська фігура: 10 вправ від тренера, які допоможуть накачати сідничні м'язи
© hochu.ua Щоб стати володаркою бразильської фігури, необхідно постійно тренувати сідничні м'язи. Popsugar зібрав 10 супер-ефективних вправ, з якими ваші сідниці стануть
12 вправ, з якими руки знову стануть підтягнутими
© LittleBee80/IStock Не тільки прокаченный прес і сідниці є супутниками прекрасної фігури. М'язам рук також необхідно приділити належну увагу. Зміцнити і підтягнути руки
11 вправ на кожен день для тонусу і підтягнутості сідниць
© undrey/iStock Мрієте про пружних і підтягнутих сідницях? Тоді зверніть увагу супер-ефективні вправи, зібрані порталом Popsugar, які варто включити в вашу програму
10 вправ на руки, які зроблять тіло витонченіше
©jacoblund/IStock Хочете підтягти фігуру і прокачати руки? Тоді зверніть увагу на представлені нижче супер-ефективні вправи з гантелями та власною вагою, які допоможуть
Підбірка універсальних вправ для швидкої розминки
©jacoblund/IStock Більшість початківців спортсменів не приділяють належної уваги розминці. А даремно. Розігрів м'язів дуже важливий для продуктивної тренування,