6 плиометрических вправ для кращої тренування за менший час
14.05.2019 1 610 0 newsdaily.org.ua

6 плиометрических вправ для кращої тренування за менший час

В закладки

6 плиометрических вправ для кращої тренування за менший час

©besthealthmag.ca

Пліометричні вправи – це дуже ефективний метод тренування тіла, який задіює всі групи м'язів і дозволяє спалювати максимум жиру. Ця техніка була розроблена для розвитку сили та швидкості олімпійських чемпіонів. Пліометричні вправи базуються на природній потребі м'язів до скорочення після розтягування. Подібна тренування дозволяє прискорити серцебиття, привести м'язи в тонус і спалити більше 600 ккал за годину.

Сьогодні ми покажемо вам 6 плиометрических вправ для швидкої і ефективної тренування тіла.

Присідання + планка

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Виконайте присідання і швидко опустіться в планку так, щоб ваші стегна були паралельні підлозі. З положення планки знову поверніться в присед. Повторюйте вправу в інтенсивному темпі.

©Pinterest

Пліометричні віджимання

Встаньте в планку, долоні поставте під плечима. Ваше тіло повинно утворювати одну пряму лінію від маківки до п'ят. Опустіть грудну клітку до підлоги, згинаючи лікті, потім поверніться у вихідне положення і продовжуйте віджиматися в активному темпі.

Стрибки в довжину

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Зігніть коліна і опустіть корпус до паралелі з підлогою, відводячи руки назад. Відштовхніться і виконайте інтенсивний стрибок у довжину, м'яко приземляючись на стопи. Поверніться у вихідне положення і повторіть.

©Pinterest

Перехресні стрибки

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Зігніть коліна і опустіть корпус до паралелі з підлогою, відводячи руки назад. Відштовхніться і виконайте інтенсивний стрибок вгору, схрещуючи ноги, потім повільно приземлитеся і повторіть вправу.

Стрибки з поворотом на 180 градусів

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Зігніть коліна і опустіть корпус до паралелі з підлогою, відводячи руки назад. Відштовхніться і виконайте стрибок вгору, обертаючи тіло на 180 градусів у повітрі, щоб приземлитися в протилежному напрямку. Продовжуйте стрибати в інтенсивному темпі.

©letsbands.com

Віджимання з м'ячем

Опустіть коліна на підлогу, руки розташуйте на м'ячі. Дістаньте грудьми до м'яча, а потім різким рухом відірвіться від нього. Повторіть вправу кілька разів в активному темпі.

Спробуйте виконувати наведені вище вправи на регулярній основі, щоб розвинути силу, швидкість, спритність і витривалість.

10 енергійних вправ для швидкого спалювання калорій
© builderbody Енергійні вправи хороші тим, що вони дозволяють спалювати максимум калорій за короткий проміжок часу, розганяти кров, покращувати метаболізм і привести
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
© Hi-Photo/IStock Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими
Пліометричні вправи для кращої роботи м'язів
© jovan_epn/IStock Пліометріка (також відома як пліометрія) – це тип тренування, що включає в себе потужні і швидкі рухи, які підвищують продуктивність людини в спорті і
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
Як тренуватися початківцям: 7 тренувань для тих, хто не в темі
© Pixabay Якщо ви нарешті вирішили позбутися від зайвих кілограмів, то у Lifehack як раз є тренування для початківців. Редакція подала приклад вправ, які зміцнюють м'язи,