5 поширених помилок, які ми допускаємо на йозі
25.05.2019 783 0 newsdaily.org.ua

5 поширених помилок, які ми допускаємо на йозі

В закладки

5 поширених помилок, які ми допускаємо на йозі

Хто не робить помилок той не вчиться. Однак, потрібно намагатися не допускати їх якомога менше, тому як, якщо справа стосується тренувань, з-за помилок страждає ефективність. Читайте п'ять основних помилок, які допускають новачки в йозі.

Помилка №1: Ви вважаєте, що йога — це фітнес

Йога — насамперед, сукупність різноманітних духовних, психічних і фізичних практик. А асани — підготовка до тривалих медитаціям. Вважати, що це фітнес або гімнастика, значить порушувати природний порядок дій і сенс, закладений в йозі загубиться.

Помилка №2: Неправильне дихання

Йога без правильного дихання неможлива. Ось кілька простих правил, яких слід дотримуватися:

  • за винятком деяких видів пранаям, всі вдихи і видихи робляться через ніс.
  • дихання синхронізується з рухами
  • дихання — одна з точок концентрації в йозі, вона допомагає повністю відчувати момент

Людина, яка не стежить за диханням, не використовує весь потенціал, закладений в асані.

Помилка №3: Ви пропускаєте розминку

Важливо правильно почати і правильно закінчити будь-яку практику. На початку тренування потрібно налаштуватися на практику, заспокоїти розум, вирівняти дихання і залишити всі проблеми за межами свого килимка. Оскільки йога досить травмонебезпечна, слід звертати увагу на температуру в приміщенні, де ви тренуєтеся. Чим вона нижча, тим інтенсивніше повинна бути розминка.

Це ж стосується і закінчення. До 80% ефективності йоги залежить від розслаблення в кінці практики.

Помилка №4: Ви женіться за результатом

Йога — тривалий процес і цікавий сам шлях та спостереження за ним, а не кінцева точка. Не варто виконувати асани на межі можливостей і направляти думки в бажання вдосконалити їх.

Помилка №5: Ви займаєтеся не регулярно

Практика буде більш ефективною, якщо їй займатися кожен день. Ви помилково вважаєте, що якщо пропустили тиждень занять, то наверстаете згаяне за тригодинну тренування в один день. Краще перейдіть по півгодини в день і ваше тіло швидше звикне до практики.

Читайте також: 12-хвилинна ефективна тренування, яку подужає будь новачок

4 напрямки йоги, які варто спробувати кожному
©Burst/Pexels Мрієте освоїти практику асан і зануритися в дивовижний світ йоги, щоб знайте гармонію і баланс усередині себе? Ми зібрали для вас 4 захоплюючих напрямки
5 поширених помилок, які не дозволяють накачати прес
© Tumisu/Pixabay Не секрет, що скручування – це одне з кращих вправ для преса. Воно в рівній мірі використовує як прямі, так і косі м'язи живота, що дозволяє домогтися
7 типових помилок при віджиманнях
© Nathan Cowley/Pixabay При виконанні віджимань неминучі помилки. Ми підібрали перелік найпоширеніших помилок при віджиманні і знайшли способи, як їх виправити. Помилка:
6 міфів про йогу, в які ми все ще віримо
© yoga/iStock Йога асоціюється у нас з незвичайними фізичними можливостями, хитромудрими положеннями тіла, особливою системою дихання. Але це тільки зовнішня частина.
Пілатес або йога: як зрозуміти, що краще для вас і вашого тіла
©Wavebreakmedia/IStock Багато людей не бачать різниці між пілатесом і йогою. Незважаючи на те, що ці види тренування дійсно мають багато спільного і є ідеальною формою
5 помилок при прокачування преса, які радить уникати Аніта Луценко
© Телекритика Вправи на прес — найпоширеніші серед тих, хто мріє про плоскому животі. Але, щоб отримати бажаний результат, необхідно тренуватися правильно. Фітнес-тренер