Як накачати руки з допомогою еспандера швидко і без проблем
19.03.2019 2 625 0 newsdaily.org.ua

Як накачати руки з допомогою еспандера швидко і без проблем

В закладки

Як накачати руки з допомогою еспандера швидко і без проблем

@ Chatchai Limjareon/IStock

Як накачати руки швидко, щоб вони виглядали привабливо? Це питання може зацікавити тих, хто стежить за своїм тілом або просто хоче надати свої рук відмінну форму.

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає, як за допомогою еспандера можна прокачати руки швидко і без проблем.

Формуємо гарні руки

@ FXQuadro/IStock

Для старту можна взяти кисті рук, які дозволяють зробити обсяг руки більше і створять враження людини, яка ніби не виходить з тренажерного залу. М'язи кисті рук активно задіюються у багатьох фізичних вправах. Вони використовуються як на будь-яких тренуваннях, так і без них.

Також з накачене кистями рук у вас зростає чіпкість. Багато людей знають, що кисті працюють, в будь-яких вправах, але додаткові тренування ніколи не завадять.

Качаємо руки з допомогою еспандера

@ Toxitz/IStock

Спеціальний еспандер допоможе підкачати кисті і додасть вам силу в руках. До того ж цей інструмент допоможе накачати не тільки кисті рук, але також і м'язи зап'ястя.

Існує кілька різновидів таких пристосувань як еспандер. Всі вони дуже зручні і практичні. Наприклад, ви можете покласти його собі в рюкзак і підтримувати спортивну форму в будь-якому місці. В основному еспандери поділяють на такі типи:

  • Кистьові – призначені для опрацювання кистей і передпліч. Являють собою невеликі гумові кільця або важелі особливої форми з 2-ма ручками.
  • Грудні – вони призначені для тренування грудних м'язів і являють собою набір з пружин і джгутів, сполучені ручками.
  • Універсальні – являють собою широкий довгий джгут, найчастіше використовуються під час групових занять фітнесом.

Придбати такий інструмент ви можете в будь-якому спортивному магазині. В асортименті вони є різної форми і конструкції. До того ж є особливі моделі з спеціальним лічильником. Якщо ж еспандер для вас занадто легкий, вам потрібно купити більш жорсткий, щоб ваша рука нормально гойдалася.

Програми для прокачування м'язів з допомогою еспандера

@ Toxitz/IStock

Для того щоб ефект від прокачування був як можна краще, то потрібна спеціальна програма тренувань рук.

В 1-му випадку вам потрібно стискати і розтискати гумовий еспандер до повної втоми руки, а це приблизно від 10-ти до 100 разів. Потім вам потрібно дати своїй руці відпочити. Перерва має тривати від 1-ї до 5-ти хвилин, поки ваша рука повністю не відновиться. Для найкращого ефекту потрібно робити від 3-х до 10-ти підходів на кожну руку окремо.

А 2-я програма тренування рук трохи складніше. Під час перерви ваша рука повинна тримати еспандер у стиснутому положенні. В цьому випадку потрібно робити до 7-ми підходів.

5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи
Вправи з гантелями, які допоможуть накачати руки
© undrey/IStock Можна і в короткі терміни накачати рельєфні руки, які не буде соромно показати в футболці. Однак потрібно не тільки освоїти техніку вправ, але і
Найкращі за ефективністю вправи з фітнес-гумкою
© Let's Bands Шкільна форма — це далеко не новинка в спорті. Однак невеликі фітнес-гумки, за допомогою яких можна ускладнити практично будь-яку вправу, стали популярними
Без обмежень: тренування з еспандером для домашніх умов
© g_studio/iStock Якщо ви хочете зміцнити здоров'я або схуднути, вам необов'язково для цього ходити в спортзал. Тренування можна влаштувати у себе вдома: потрібно знати,
Як швидко накачати сідниці: корисні поради для новачків
© restyler/iStock Підтягнуті сідниці завжди виглядають привабливо. Саме тому багато дівчат часто замислюються, як швидко накачати попу. У цьому питанні важлива правильна
5 рухів для прокачування всього тіла
© Maks Manuals/Flickr Відомий фітнес-тренер і автор популярної програми тренувань 10 Minute Solution: Tone Trouble Zones Емі Бенто розповіла, як все п'ятьма вправами з