3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі
18.04.2019 440 0 newsdaily.org.ua

3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі

В закладки

3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі

© MilicaStankovic/IStock

З наближенням нового місяця, нового року, чергового понеділка багато людей думають про своїх цілях. Як правило, це включає в себе ряд планів, пов'язаних зі здоров'ям і фітнесом — втратити 5 кг до серпня, проходити кожен день 10 тисяч кроків, взяти участь у марафоні і т. д. Хоча надзвичайно важливо встановлювати цілі, ще важливіше розробити план дій.

Просто перераховувати цілі на папері недостатньо. Редакція Newsdaily.org.ua розповідає, як розробити і реалізувати план дій, який допоможе досягти успіху у фітнесі.

1. Встановіть конкретні, досяжні цілі

© MilicaStankovic/IStock

Визначте кращі 2 або 3 цілі фітнесу, а потім виконайте наступні дії:

  • Переконайтеся, що ваші цілі досяжні, невеликі, і зможуть здійсниться не через 10 років.
  • Напишіть свої цілі на папері і разметите план де-небудь на видному місці. Так ви ніколи не забудете про те, що повинні зробити.
  • Поділіться своїми цілями з друзями, родичами, співробітниками. Вони будуть мотивувати і підтримувати вас на протязі всього шляху.
  • Періодично перевіряйте свої цілі, щоб переконатися, що ви прогрес відповідним чином (кожні 4-6 тижнів)
  • Залишайтеся на курсі здійснення плану і не втрачайте фокус. Ваша увага не має перемикатися на інші цілі, поки не завершите поточні.

2. Почніть повільно і з малого

© Halfpoint/IStock

Коли ви будете готові почати працювати над своїм планом, почніть з простих цілей і рухайтеся повільно. Починаючи з малого, ви отримали надію на те, що ви доб'єтеся успіху. Це допоможе вам створити імпульс, необхідний для того, щоб продовжувати діяти.

Повільний, стійкий прогрес — краще ніякого прогресу. Ми повинні повзати, перш ніж навчитися ходити. Так і в спорті.

3. Дійте

© pexels.com

Тепер, коли у вас є правильний настрій, настав час здійснити ваш план. Для цього ви можете найняти тренера, спробувати одну з незліченних фітнес-підпрограм і т. д.

Виберіть стратегію, яка буде працювати саме для вас, розробив свій план і визначитеся з тим, як відслідковувати прогрес. Вивчення одно мотивації, і, якщо у вас немає плану дій, буде набагато складніше оцінити вашу роботу і внести відповідні коригування. Це всі цінні компоненти плану, які призведуть до результатів.

Як тільки у вас буде складено план, переходьте до активних дій. Пам'ятайте, що нестача часу, який є загальним виправданням, — це просто недолік пріоритетів. Ви повинні зробити своє здоров'я пріоритетом свого життя. Як люди, ми — цілеспрямовані істоти. Беріться за те, що вас надихає, зробіть все можливе, щоб досягти мети. Ніяких виправдань.

Як знизити рівень стресу в житті всього в три кроки
© Poike/IStock Якщо ви живете в хронічному стані придушення або втомилися від життя, то вам терміново потрібні зміни. PsychCentral допомагають знизити рівень стресу за
Корисна стратегія для досягнення цілей, яка допоможе не вигоряти на роботі
© LightFieldStudios/IStock На шляху до заповітної мрії більшість людей стикаються з неминучими труднощами. Сьогодні ми розповімо вам про дієвої стратегії для досягнення
13 підказок і рішень для тих, хто трохи втомився від своєї життя
© Deagreez/IStock Нерідко зустрічається такий етап у житті, коли ми відчуваємо себе абсолютно не натхненними і застряглими в нашій нинішній ситуації. Для тих, хто лише
Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань
© Deagreez/IStock Зараз якраз той час, коли ми ставимо перед собою цілі на весь рік. Ми мріємо про більше і пропонуємо, де ми хочемо бути. Ми пишемо списки того, чого ми
5 кроків, які допоможуть долучитися до спорту
© UberImages/IStock Фізична активність може знизити ризик розвитку хронічного захворювання, покращити рівновагу і координацію. А щоб вам було легше долучитись до спорту,
6 порад щодо досягнення цілей у фітнесі
© m-imagephotography/IStock Всім людям хочеться знати більше, ніж вони вже знають. Це стосується кар'єри, особистого життя, тренувань та інших сфер діяльності. Ми хочемо