6 порад щодо досягнення цілей у фітнесі
26.05.2019 494 0 newsdaily.org.ua

6 порад щодо досягнення цілей у фітнесі

В закладки

6 порад щодо досягнення цілей у фітнесі

© m-imagephotography/IStock

Всім людям хочеться знати більше, ніж вони вже знають. Це стосується кар'єри, особистого життя, тренувань та інших сфер діяльності. Ми хочемо знати більше, так як це допоможе нам уникнути невдач, швидше досягти своєї мети, стати більш успішними і щасливими людьми. Кажуть, «досвід – найкращий учитель». Але це не означає, що треба самому «набити шишки», перш ніж щось зрозуміти і чогось навчитися. Знання можна отримати і завдяки досвіду інших людей, які діляться своєю мудрістю та порадами з іншими.

Ми б хотіли розповісти вам про корисні уроки, які винесли для себе тренери, спортсмени і звичайні люди. Можливо, їх особистий досвід та поради допоможуть вам у досягненні мети.

Не бійтеся нарощувати м'язи

© Antonio_Diaz/IStock

Багато жінок вважають, що єдиний спосіб наростити м'язи – це підйом тягарів, але це не так. Існують різні ефективні вправи, які допоможуть вам з цим: наприклад, вправи з власною вагою, з фитнесболом і еспандером. Найкращий спосіб привести тіло у форму – тричі на день робити силові вправи. Щоб допомогти м'язам відновитися, їжте яйця, зварені круто, протягом 45 хвилин після тренування.

Читайте також: 5 маловідомих переваг силового тренування

Складіть план і дотримуйтеся його

Є різниця між людиною, який вирішив позайматися після затяжних новорічних свят, а вже через місяць кинув тренування і тим, хто дотримується свого плану і регулярно займається спортом. Ви можете запланувати ходити з одним в спортзал кілька разів на тиждень, або щодня ходити на прогулянку під час обідньої перерви. Просто не звертайте з шляху, не кидайте почате – і це принесе результат.

Займайтеся з певною метою

© m-imagephotography/IStock

Ви склали план, але це ще не все. А як же мета тренування? Без неї важко знайти в собі мотивацію, щоб продовжувати тренування. Багато жінок, починаючи займатися спортом, ставлять тільки одну мету – схуднути. Але варто розглянути й інші переваги для вашого тіла: поліпшення здоров'я, підвищення гнучкості, рівноваги, загального рівня фізичної підготовки. Не забувайте про всіх цілях вашої тренування, адже саме вони підштовхнуть вас продовжувати регулярно займатися.

Збільште споживання рідини

Коли ви займаєтеся спортом, вам потрібно більше води, щоб заповнити запаси поживних речовин і мінералів, які пішли з потом. Фахівці радять пити кокосову воду з питною. В кокосової воді містяться необхідні вам електроліти, а вода позбавить вас від зневоднення.

Не слід плутати голод з бажанням

©LittleBee80/IStock

Перш ніж узяти в рот печиво або інший снек, випийте склянку води або здрімніть. Іноді наше тіло, страждаючи від недосипу або зневоднення, подає сигнал, який ми истолковываем неправильно: вважаємо, що ми голодні, хоча насправді нам потрібно випити води або подрімати.

Отримуйте задоволення від тренування

Тренування не повинні бути нудними. Більшість тренерів і звичайних людей, які позбулися зайвої ваги, підтвердять це: тренування приносять чимало задоволення. Займайтеся тим, що ви любите. Якщо ви обожнюєте танцювати – спробуйте освоїти зумбу. Це – відмінна кардіотренування, яка включає в себе інтервальний тренінг і силові вправи.

Ці поради є достовірними, ними поділилися реально існуючі люди. Вони розповіли про свій особистий досвід і точно знають, що допоможе вам досягти прогресу, змінити своє тіло і спосіб життя, так що варто до них прислухатися.

Читайте також: 6 занять фітнесом, які допоможуть втратити максимальна вага

10 незамінних уроків на шляху до досягнення успіху
© shutter_m/iStock Усі хочуть бути успішними, але не всі знають, як цього досягти. Головна відмінність успішних людей – це їх ставлення до невдач і те, як вони з ними
Астрологи назвали 5 знаків зодіаку, яких обов'язково чекає успіх
Не кожен досягає успіху відразу, коли мова йде про досягнення своєї мрії, кар'єрних цілей, економії грошей або навіть з'ясуванні того, чим вони хотіли б займатися в
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань
© Deagreez/IStock Зараз якраз той час, коли ми ставимо перед собою цілі на весь рік. Ми мріємо про більше і пропонуємо, де ми хочемо бути. Ми пишемо списки того, чого ми
3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі
© MilicaStankovic/IStock З наближенням нового місяця, нового року, чергового понеділка багато людей думають про своїх цілях. Як правило, це включає в себе ряд планів,
4 важливі уроки, які можна витягнути з зриву на переїдання
© Mallivan/IStock Дієтолог Кріста Скотт Діксон вважає, що переїдання – це не завжди погано. Чому? Тому що людям потрібен поштовх до змін, і цим поштовхом може стати саме