Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань
29.05.2019 534 0 newsdaily.org.ua

Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань

В закладки

Як досягти поставлених цілей в 2019 році з допомогою 4 простих питань

© Deagreez/IStock

Зараз якраз той час, коли ми ставимо перед собою цілі на весь рік. Ми мріємо про більше і пропонуємо, де ми хочемо бути. Ми пишемо списки того, чого ми хочемо досягти, і звичок, які ми хочемо змінити, і складаємо плани дій для досягнення цих цілей. Редакція inc розповіла, як досягти поставлених цілей в 2019 році.

Вміст матеріалу

Як досягти поставлених цілей в 2019 році: 4 важливих питання

Перш ніж ви приступите до досягнення своїх цілей на 2019 рік, спочатку потрібно дещо зробити дуже важливе: приділити кілька хвилин роздумів про те, що тільки що закінчилося. Ця рада виходить від Венді Капланд, виконавчого тренера таких компаній, як IBM, Bank of America і CVSHealth, а також багатьох інших.

Кожен новий рік Капленд і її чоловік сідають і проводять трохи часу, задаючи один одному кілька простих запитань, які дають уявлення про минулому році і допомагають їм зрозуміти, до чого може привести новий рік. «Це дає нам можливість підтримати один одного, сказати те, що ми зазвичай не чуємо в повсякденному житті», — пояснює вона. «І я завжди відчуваю себе краще, коли я роблю це, тому що я знімаю весь цей тягар із своїх плечей. Тоді я можу почати новий рік чистим».

Ці питання також є відмінним способом отримати підтвердження і підтримку від когось, про кого ви дбаєте про своїх цілях і про те, чого ви вже досягли.

Задайте один одному наступні питання:

1. Чого ви досягли в минулому році, ніж ви дійсно пишаєтеся?

© Free-Photos/Pixabay

«Це може стосуватися всіх категоріях», — говорить Капланд. «Здоров'я, кар'єра, суспільство, фінанси або друзі. Виберіть три-п'ять досягнень, якими ви пишаєтеся».

Коли ви перераховуєте ці досягнення для свого партнера, він або вона може похвалити вас за те, що ви зробили, і подякувати вас за те, що ви зустрілися або частково досягли деяких з ваших цілей. Коли ваш партнер перераховує свої головні досягнення, ви можете зробити те ж саме.

2. Де ви зазнали невдачі в минулому році?

© rawpixel/Pixabay

Тут знову виберіть тільки три верхніх елемента — не піддавайтеся спокусі створити довгий список. «Ми схильні занурюватися в розчарування і речі, які нам не подобаються», — говорить Кэпленд.

Більшість з нас судять себе дуже суворо, тому ваш партнер може мати більш позитивне ставлення до ваших помилок, ніж ви. Можливо, ви не досягли своєї мети зробити цю велику продаж, але ви заклали основу, уклавши декілька невеликих угод з новими клієнтами, які можуть стати коли-небудь великими покупцями.

3. Які можливості ви бачите в цьому році?

© rawpixel/Pixabay

Іноді відповіді на перші два питання можуть дати вам краще уявлення про те, якими повинні бути ваші цілі на поточний рік. «Щось, що ви хотіли б зробити краще, чи що-те, чим ви дійсно захоплені», —говорить Кэпленд. «Можливо, ви не впевнені, що це означає. Але тепер у вас є можливість обговорити це, і це може допомогти сформулювати ваші цілі на майбутній рік».

4. Які перешкоди у вас були на шляху до досягнень цілей?

© Gabler-Werbung/Pixabay

Тепер, коли ви подивилися на можливості, які ви хочете використовувати, важливо також поглянути на речі, які потенційно можуть перешкодити вам у досягненні цих цілей. Ви знаєте, що досягти їх не обов'язково буде легко. Витративши трохи часу на роздуми про речі, які можуть вас блокувати, і плануючи, як ви обійдете ці блоки, ви даєте собі кращий шанс втілити свої цілі в реальність.

Тест: виберіть карту, щоб дізнатися, що вас чекає в 2019 році за давнім пророцтвом
Хто з нас не хоче знати, що йому приготувала доля, і що станеться в найближчому майбутньому? Експерти Zen Magazine підготували для вас тест на передбачення долі, який
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
Як назвати дитину: топ популярних дитячих імен в 2019 році
© CreativaImages/iStock Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, народжену в 2019 році, то не турбуйтеся. Ми зібрали для вас найпопулярніші імена. В нашому рейтингу ви точно
Як отримати підвищення в 2019 році, якщо не хочеться кидати роботу
© eternalcreative/IStock Якщо ваші новорічні рішення включають підвищення в 2019 році, підготуйтеся до важкої битви. Експерти неодноразово підкреслювали, що кращий
Місячний календар стрижок на 2019 рік
©Antonio_Diaz/IStock Місячний календар стрижок на 2019 рік допоможе вам спланувати оптимальний день для стрижки волосся. Цей календар складений у відповідності з фазами
Що зробить мене щасливою: вектор на 2019 рік для всіх знаків зодіаку
© stevanovicigor/IStock Щастя — це те, що ви дійсно ніколи не припиняєте шукати. Редакція elite daily розповіла про те, на що потрібно звернути увагу різним знакам