Як назвати дитину: топ популярних дитячих імен в 2019 році
11.06.2019 740 0 newsdaily.org.ua

Як назвати дитину: топ популярних дитячих імен в 2019 році

В закладки

Як назвати дитину: топ популярних дитячих імен в 2019 році

© CreativaImages/iStock

Якщо ви не знаєте, як назвати дитину, народжену в 2019 році, то не турбуйтеся. Ми зібрали для вас найпопулярніші імена. В нашому рейтингу ви точно знайдете підходяще, варто лише вибрати сезон і прийнятний варіант.

Вміст матеріалу

Топ імен для дівчаток в 2019 році

В цьому році екзотичні і староруські імена відходять на другий план. Батьки більше воліють прості і звичні, такі як Юля чи Маша.

Зимові імена

Дівчатка, народжені в зимовий період, володіють високим інтелектом і примхливим характером. З дитинства відрізняються самостійністю та рішучістю. Вони не люблять, коли їх ставлять у рамки і найбільше цінують свободу. Батькам варто записати їх у творчі секції, щоб дати волю фантазії.

Популярні імена: Аріна, Ванда, Дана, Федора, Варвара, Кароліна, Нонна, Римма, Інна, Віталіна, Дарина, Ксенія, Зоя, Марина, Агнія, Анфіса, Ангеліна, Клавдія, Ірина, Валентина, Вероніка, Анна, Марина, Євгенія, Мила, Мілана, Анастасія, Влада, Белослава, Зарину.

Весняні імена

Такі дівчатка дуже наполегливі і доводять до кінця всі справи. Вони не бояться труднощів, люблять мріяти і вірити в чудеса. Такі люди дуже сентиментальні, тому потребують підтримки близьких. Вони завжди шукають допомогу у друзів. Їм потрібна людина, якій вони зможуть розповісти свої таємниці.

Популярні імена: Єлизавета, Іріда, Поліна, Алла, Олеся, Ніна, Олександра, Таїсія, Ликера, Регіна, Маргарита, Кіра, Галина, Христина, Тата, Ірина, Лідія, Лариса, Маріанна, Жанна, Єсенія.

Літні імена

«Річні дівчатка» рухливі і активні, у них запас енергії, якої вистачить на звершення багатьох справ. Їм потрібно виховувати в собі стриманість і спокій. Вони дуже допитливі і тягнуться до всього нового. У них є один недолік – недовірливість.

Популярні імена: Неля, Злата, Серафима, Римма, Єва, Алевтина, Софія, Лариса, Беатриса, Аза, Уляна, Віра, Лоліта, Аліса, Майа, Яна, Мар'яна, Злата, Радмила, Рада, Софія, Валерія, Ірма, Аріїла, Рулана, Юліана.

Осінні імена

Ці дівчатка відрізняються вольовим характером і впертістю. Вони мають твердий внутрішній стрижень, їх не так легко образити. Зовні привабливі дівчата і харизматичні. Вони завжди досягають поставлених цілей і з легкістю вирішують всі проблеми.

Популярні імена: Богдан, Вікторія, Лія, Фаїна, Оксана, Лея, Амалія, Лада, Лана, Дородея, Стефанія, Мирослава, Надія, Олена, Маргарита, Ярослава, Тетяна, Леоніда, Ясміна, Аліна.

Читайте також Як одягнути дитину в школу: 4 небанальних і стильних способу

Топ імен для хлопчиків в 2019 році

В наступному році серед імен для хлопчиків спостерігається тенденція у виборі простих варіантів. Батьки все більше відходять від екзотичних назв, вибираючи спрощені імена.

Зимові імена

«Зимові» хлопчики мають вольовими якостями і цілеспрямованістю. Вони легко досягають бажаного і не бояться труднощів. Завдяки активній життєвій позиції вони заводять багато друзів. Відрізняються витривалістю і міцним здоров'ям.

Популярні імена: Олександр, Давид, Трохим, Дмитро, Вадим, Дамір, Марк, Юрій, Захар, Остап, Савелій, Платон, Валерій, Орест, Сергій, Яків, Всеволод, Єгор, Єлизар, Олег, Віктор.

Весняні імена

Хлопчики, народжені навесні, дуже обережні і не люблять ризикувати. Часто з-за цього, вони не досягають поставлених цілей. Відрізняються дипломатичністю та лояльністю. Вони вміють знаходити спільну мову з оточуючими, тому конфліктні ситуації не часто присутні в їх житті.

Популярні імена: Любомир, Артур, Тимофій, Денис, Радим, Олексій, Милослав, Данило, Ілля, Кузьма, Ростислав, Дмитро, Єгор, Іван, Микита, Герман, Борис.

Літні імена

«Літні» хлопчики вміють мислити глобально і не бояться мріяти. Вони відкриті для світу, дуже добрі і наївні. Часто стають центром компанії і заводять багато друзів. Вони дуже емоційні, не вміють приховувати свої переживання із-за чого роблять чимало помилок.

Імена: Дарій, Владислав, Ярослав, Михайло, Кирило, Олесь, Роман, Василь, Антон, Арсеній, Максим, Станіслав, Гліб, Мирон, Микола.

Осінні імена

Хлопчики, народжені восени, добре вчаться в школі і з легкістю вирішують складні завдання. Вони відповідальні і схильні до перфекціонізму. Такі хлопчики хороші сім'янини. Доводять до кінця всі розпочаті справи і не бояться проблем.

Популярні мена: Мирослав, Михайло, Рінат, Артем, Федір, Дії, Богдан, Святослав, Петро, Гнат, Матвій, Костянтин, Євген, Ярогор, Данислав.

Читайте також 10 чудових мультфільмів для вивчення англійської мови

Як назвати дівчинку в 2019 році: поради з вибору найкрасивішого і рідкісного імені
© Trinity Kubassek/Pexels Практично кожен день багато сімейні пари стикаються з проблемою, як назвати дівчинку і не помилитися з вибором. Більшість хочуть виділитися і
Красиві жіночі імена: як назвати дитину в 2019 році
© TerriC/Pexels Вибрати ім'я для нового людини — дуже відповідальний процес. Ім'я привносить в характер дитини певні риси, від яких буде залежати вся його подальша жити.
Гарні імена для собак: як незвично назвати вихованця
© kim_hester/Pixabay Красиві собаки заслуговують красивих імен. Якщо ви шукайте гарні імена для собак, Rover допоможе в цьому. Існує безліч милих імен, складно
Як назвати дитину за датою народження: ідеї на всі місяці року
© Pixabay/Pexels Всі батьки стикаються з вибором імені для малюка, тому інформація, як назвати дитину за датою народження не буде зайвою. Далі ви дізнаєтеся, як
Які кросівки носити в 2019 році: найпопулярніші моделі
© Nicholas Githiri/Pexels Найпопулярніші моделі кросівок в 2019 році вразять вас своїми незвичайними формами. Who What Wear розповідають про те, який стильною парою
Гарні імена для хлопчиків: як назвати дитину в 2018-2019 році
© Pixabay/Pexels Багато батьків стикаються з проблемою того, як красиво і незвично назвати дитину. Тому ми підібрали гарні імена для хлопчиків, щоб вам було з чого