Як отримати підвищення в 2019 році, якщо не хочеться кидати роботу
08.05.2019 380 0 newsdaily.org.ua

Як отримати підвищення в 2019 році, якщо не хочеться кидати роботу

В закладки

Як отримати підвищення в 2019 році, якщо не хочеться кидати роботу

© eternalcreative/IStock

Якщо ваші новорічні рішення включають підвищення в 2019 році, підготуйтеся до важкої битви. Експерти неодноразово підкреслювали, що кращий спосіб отримати підвищення на нинішньому ринку праці — це знайти нову роботу. Зростання заробітної плати обмежений, роботодавці з меншою ймовірністю будуть збільшувати зарплату всередині країни, а на обмеженому ринку праці вони готові платити високу зарплату новим працівникам з потрібними навичками. Але, що робити, якщо не хочеться кидати роботу? Редакція CNBC розповіла, як отримати підвищення у 2091 році, не йдучи з нинішньої роботи.

Вміст матеріалу

1. Дізнайтеся про цілі свого роботодавця

© Free-Photos/Рixabay

Перш ніж просити свого начальника про підвищення, працівники повинні зрозуміти, які заходи використовують менеджери для визначення успіху.

«Найкращий спосіб заробити підвищення є — багато працювати», — сказав Марк Сенеделла, засновник і генеральний директор майданчики Ladders. — «Ви запитували свого боса, які її або його мети на 2019 рік? І як ви можете найкращим чином допомогти їй або йому досягти їх? Ви повинні запитати, а потім подвоїти свої зусилля».

Встановлення та перевищення амбітних цілей дає працівникам можливість торгуватися, коли вони просять підвищення. Крім того, кількісні показники успіху можуть зробити потенційно незграбний розмова простим і зрозумілим.

2. Знайте свою цінність

© kaboompics/Рixabay

Кропп, віце - президент дослідницької фірми Gartner, каже, що наступний крок до підвищення в 2019 році — розуміння і передача того, скільки людина з вашими навичками і досвідом стоїть на відкритому ринку.

«Вам треба поговорити з вашим менеджером про те, чи отримуєте ви справедливу компенсацію, виходячи з того, як виглядають ринкові ставки», — говорить він. — «Більшість організацій не збираються робити цю роботу за вас. Це дійсно залежить від вас, як працівника».

Проведіть деякий онлайн-дослідження і подивіться на оголошення про вакансії на посади, які потребують ваших навичок і досвіду, щоб оцінити, скільки ви насправді стоїте. Якщо ви дійсно хочете отримати чітке уявлення про те, скільки інші роботодавці готові платити вам, подайте заявку на інші посади і подивіться, що вони пропонують.

3. Зробіть свою справу

© rawpixel/Рixabay

Останнім, неминучим кроком до отримання підвищення є розмову з вашим менеджером. Проведіть його як можна швидше.

Хитрість у веденні цієї розмови полягає в тому, щоб чітко уявити факти вашому роботодавцю. «Ви не повинні входити в його кабінет і говорити: «Ей, я хочу отримати 10-відсоткове підвищення або я піду!» — пояснює Кропп. «Але ви повинні провести розмову, який звучить приблизно так: «Чорт візьми, я дуже багато працював. Ось як виглядає ринкова ставка для мого робочого місця. Я хочу залишитися, але відчуваю, що зарплата у мене нижче ринкової. Що ми можемо зробити, щоб вирішити цю проблему?»

Інший спосіб підійти до цієї розмови — розбити ваші цілі по заробітку. «Визначте, що ви шукаєте», — говорить Сенеделла, який рекомендує сказати щось на кшталт: «Бос, я хотів би заробити 100 000 (називаєте свою точну суму) у 2019 році. Повинно бути щось, що я міг би зробити, щоб в 10 разів підвищити цінність для компанії. Що ви повинні побачити від мене і моїх результатів в 2019 році, щоб я міг заробити цю суму?»

«Якщо він скаже: «Ні за що », — каже він, — «Можливо, настав час переглянути питання про те, чи справді ви досягнете своїх фінансових цілей у свого нинішнього роботодавця».

10 найбільш затребуваних навичок 2019 року, які потрібні роботодавцям
Сьогодні світовий ринок праці переживає досить складні часи, з-за дефіциту кваліфікованих кадрів. Наприклад, тільки в США налічується понад 7 мільйонів вільних робочих
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
Неочевидні ознаки того, що вам недоплачують
Неочевидні ознаки того, що вам недоплачують
Неочевидні ознаки того, що вам недоплачують
12.06.19 Поради про саморозвиток
© energepic.com/Pexels Ви давно почали підозрювати, що стоїте дорожче, ніж заробляєте на поточний момент? Дізнайтеся, які 15 ознак точно вказують на те, що роботодавець
Як змусити боса виконувати свої обіцянки
Як змусити боса виконувати свої обіцянки
Як змусити боса виконувати свої обіцянки
18.04.19 Поради про саморозвиток
© freeimage4life/Flickr Начальство може багато обіцяти, але не завжди все виконує, тому ми підготували кілька порад, які допоможуть підштовхнуть вашого боса до виконання
Астрологи виявили самий точний гороскоп для всіх знаків на 2019 рік
Новий 2019 рік принесе з собою нові надії, мрії і сподівання. Це прекрасна можливість стати більш радісними і цілеспрямованими, а також спробувати змінити долю на краще.
7 секретів отримання зарплати мрії, які повинна знати кожна жінка
© freeimage4life/Flickr Наш світ не ідеальний, і дуже часто відбувається так, що ви влаштовуєтеся на роботу, але зарплата, яку вам запропонували, не така, на яку ви