Рекомендовані фахівцями вправи, які підтягують груди
31.03.2019 686 0 newsdaily.org.ua

Рекомендовані фахівцями вправи, які підтягують груди

В закладки

Рекомендовані фахівцями вправи, які підтягують груди

©Ibrakovic/IStock

Провисання грудей – поширена проблема, з якою стикаються більшість жінок. Уникнути її можна за допомогою ефективних фізичних вправ, про які ми сьогодні розповімо.

Підйом гантелей

Лягайте спиною на лавку, ноги поставте на підлогу, візьміть в руки гантелі і притисніть до грудей. На видиху піднімайте гантелі якомога вище, а потім опускайте. Повторіть підйоми 20 разів.

©YouTube

Віджимання

Встаньте в планку, руки поставте широко, корпус вирівняйте. Починайте віджиматися, згинаючи руки в ліктях під кутом 45 градусів. Зробіть 10 повторень.

Віджимання з м'ячем

Встаньте в планку, спираючись руками на м'яч, корпус вирівняйте. Починайте віджиматися, згинаючи руки в ліктях. Виконайте 10 повторень.

©Ibrakovic/IStock

Вправа на фітболі

Лягайте спиною на фітбол, в руки візьміть гантелі, ноги зігніть в колінах. Починайте повільно зводити і розводити руки. Зробіть 10 повторень.

Підкидання м'яча лежачи

Лягайте на спину, ноги зігніть в колінах, візьміть м'яч і підніміть руки вгору. Напружте прес і підкидайте м'яч як можна вище. Зробіть 3 підходи по 10 разів.

Вправа для дельтоподібних м'язів

Встаньте прямо, ноги поставте разом, візьміть у руки гантелі. Злегка зігніть коліна і опустіть корпус до паралелі з підлогою. Починайте не поспішаючи зводити і розводити руки. Виконайте вправу 10 разів.

©oxygenmag.com

Вправа для згиначів рук

Встаньте прямо, злегка нахиливши корпус, візьміть у руки гантелі. Зігніть руки в ліктях під кутом 90 градусів, потім підтягніть гантелі до грудей і знову опустіть. Продовжувати піднімати і опускати руки зігнуті 10 разів.

Стійка на голові

Встаньте біля стіни, обіпріться на руки і перенесіть тіло вгору повільно і обережно. Доторкніться до стіни обома ногами, голову опустіть на підлогу. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, потім відпочиньте і спробуйте ще раз.

Йога

Чи знаєте ви, що йога також може повернути пружність м'язів грудей? Спробуйте різні практики йоги, щоб знайти найкращу конкретно для вас.

© grinvalds/IStock

Плавання

Плавання — це ще одне тренування, яка покращує роботу грудних м'язів і допомагає спалювати безліч калорій під час заняття.

Обов'язково зверніть свою увагу на зазначені вище види фізичних навантажень, які допоможуть вам підтягти груди.

Вправи на кожен день, які допоможуть покращити свою фізичну форму
©undrey/IStock Хочете швидко прийти в відмінну фізичну форму і позбавитися від зайвих кілограмів? Тоді виконуйте наступні вправи 4 рази в тиждень. Для найкращого
Ефективні вправи, з якими ви позбудетеся від жиру на боках
©huffingtonpost.com Жир на боках – проблема, з якою стикається більшість жінок. Сьогодні ми розповімо, як позбутися від небажаної жирової маси на боках з допомогою
12 вправ для формування гарних жіночих плечей
©jacoblund/IStock Якщо ви все ще соромитеся носити майки і топи, на бретельках в теплу погоду? Настав час пропрацювати плечі, надавши їм рельєфність і красу. Сформувати
10 вправ на руки, які зроблять тіло витонченіше
©jacoblund/IStock Хочете підтягти фігуру і прокачати руки? Тоді зверніть увагу на представлені нижче супер-ефективні вправи з гантелями та власною вагою, які допоможуть
6 топових вправ для спалювання жиру на животі
© Fitness Lane Жир на животі є однією з найбільш проблемних зон у всіх жінок, боротися з якої катастрофічно складно. Ми підготували для вас комплекс вправ, який допоможе
12 вправ, з якими руки знову стануть підтягнутими
© LittleBee80/IStock Не тільки прокаченный прес і сідниці є супутниками прекрасної фігури. М'язам рук також необхідно приділити належну увагу. Зміцнити і підтягнути руки