6 способів тренуватися під час подорожі
05.03.2019 494 0 newsdaily.org.ua

6 способів тренуватися під час подорожі

В закладки

6 способів тренуватися під час подорожі

© nd3000/IStock

Якщо ви знаходитесь на відпочинку, далеко від цивілізації, це не означає, що вам потрібно пропускати тренування. Сьогодні ми розповімо, як підтримувати форму і займатися спортом під час подорожей.

Підготовка

Перш, ніж вирушати в подорож, кожен турист заздалегідь вивчає місцевість, складаючи список кращих кафе, готелів та пам'яток. Точно також ви повинні вивчити місто на предмет фітнес-клубів, студій йоги, бігових стежок і прокату велосипедів. Таким чином ви будете знати, де провести тренування під час відпустки.

Екіпіровка

Не забудьте взяти з собою в подорож пару спортивних кросівок і одяг для занять спортом, щоб ви завжди і скрізь могли провести повноцінне тренування.

© jacoblund/IStock

Спортзал

Дізнайтеся, чи є у вашому готелі спортзал, який ви могли б відвідувати безкоштовно. Якщо такої можливості немає, знайдіть місцевий тренажерний зал і візьміть пробне тренування. Також варто вивчити тему знижок, можливо, ви зумієте заощадити при купівлі абонементу.

Біг

Скористайтеся картами Google, щоб вивчити місцеві стежки для бігу. Також ви можете дізнатися про груповому бігу, якщо ви віддаєте перевагу займатися спортом в команді.

© nd3000/IStock

Їзда на велосипеді

Візьміть в оренду велосипед і прокотитеся по околицях міста, щоб підвищити свою витривалість, спалити калорії і оглянути місцевість.

Ходьба

Ви також можете просто надіти кросівки і відправитися в піший похід. Ви можете обійти всі визначні пам'ятки, не користуючись громадським транспортом. Так ви не тільки спалите калорії і зміцните м'язи ніг, але і огляньте місцевість, не витративши ні копійки на проїзд.

© Red Bull

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам підтримувати фігуру, незалежно від вашого місцезнаходження.

8 способів тренуватися, коли ви подорожуєте
© Pinterest Важливо підтримувати форму навіть під час подорожей. Ви можете відправитися у відрядження, відпустку, відвідати родину в іншій країні, або поїхати на весілля.
7 елементів спортивної екіпіровки, які допоможуть тренуватися в подорожах
Гарна новина полягає в тому, що, якщо ви дійсно хочете потренуватися, ви можете провести тренування навіть зі свого готельного номера без особливих матеріальних витрат.
Як тренуватися в холодну пору року, якщо ви не плануєте кидати фітнес
© ZinaidaSopina/IStock За вікном вже кінець листопада і це означає, що з кожним днем стає все холодніше. Зараз саме час подумати, як тренуватися в холодну пору року.
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
Що необхідно взяти з собою в літній подорож
23.03.19 Поради про саморозвиток
©Probuxtor/iStock Якщо ви вирішили присвятити останній місяць літа довгоочікуваного подорожі, необхідно спланувати заздалегідь зібрати всі необхідні речі. The Every
Чому потрібно бігати під час подорожей
©Pixabay Деякі бігуни думають, що подорожі і біг – речі несумісні. Але ваші поїздки і відрядження можуть становити досить велику частину роботи, тому не варто
23 простих способи заощадити гроші під час відпустки
©monkeybusinessimages/IStock Під час відпустки гроші летять блискавично, при чому не тільки на квитки та проживання, але і на розваги, кафе, шопінг та інші витрати. Щоб