Чому потрібно бігати під час подорожей
13.05.2019 404 0 newsdaily.org.ua

Чому потрібно бігати під час подорожей

В закладки

Чому потрібно бігати під час подорожей

©Pixabay

Деякі бігуни думають, що подорожі і біг – речі несумісні. Але ваші поїздки і відрядження можуть становити досить велику частину роботи, тому не варто відмовлятися від улюблених пробіжок в цей час. Сайт Mind Body Green написав про те, як бігати в подорожах і чим це корисно.

Вміст матеріалу

1. Біг під час подорожі допомагає знайомитися з новими місцями

Самий цікавий спосіб вивчити нові міста у подорожах – це пройтися по них пішки. Ну, або пробігтися! Ви ніколи не побачите справжні скарби міста, якщо побачите його лише з вікна автомобіля, тому не втрачайте можливості перейнятися атмосферою нових для вас місць. Крім того, пробігаючи повз кафе і ресторанів, ви зможете доглянути цікаве містечко для наступного обід або вечерю!

2. Ви зможете «перезавантажитися»

Будь-яка подорож може бути виснажливим і фізично, і емоційно. Але якщо ви знайдете час для пробіжки, то отримаєте прекрасну можливість скинути напругу, а також подолати стрес і втому. Якщо ж ви потрапили в місце з іншим часовим поясом або кліматом, то пробіжка допоможе вам швидше адаптуватися до нових умов.

3. Ви швидко вивчите місцевість

Вибігаючи на пробіжки в нових містах, ви навчитеся краще орієнтуватися у незнайомій місцевості. Ви можете бігти навмання, дослідити маршрут попередньо або скористатися спеціальними кураторскими картами – у будь-якому разі нові яскраві враження будуть вам забезпечені! Радимо вибирати для бігу паркові зони або місцевість біля водойм. Це забезпечить чисте повітря, безпека, а також цікаві види та захоплюючі краєвиди.

Як зберегти бадьорість і бігати в подорожах

Деякі готелі дбають про потреби своїх постояльців і навіть надають їм тренувальний одяг на час їх перебування, тому при бажанні бігати вам будуть створені всі умови. А щоб менше втомлюватися в подорожах, дотримуйтеся простих правил:

• Добре висипайтеся. Це допоможе вам ефективно відновити сили і залишатися бадьорим не тільки під час пробіжки, але і на діловій зустрічі або на екскурсії.
• Пийте багато води. Переїзди легко зневоднюють організм, тому не забувайте регулярно поповнювати свої запаси води.
• Завжди приділяйте час пригодам. Звичайно, за одну поїздку ви не зможете оглянути всі визначні місця нового міста, але з допомогою бігу вам все одно вдасться побачити більше, ніж без нього!

Подорожі та біг – цілком сумісні речі, тому не варто відмовлятися від пробіжок в поїздках. Тренуйтеся і набирайтеся свіжих вражень!

Читайте також Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією

Варіанти кардіотренування для тих, хто не може бігати
©torwai/IStock Бігуни – це особлива категорія людей, яка весь час прагне до самовдосконалення: вони збільшують дистанцію, швидкість бігу, роблять все, щоб тримати своє
Як знову закохатися, якщо вам розбили серце
Чи вірите ви в нові відносини після нещасливого кохання? Це може здаватися неможливим, якщо вам розбили серце. Ви розчаровані, сумні і зовсім не налаштовані на флірт,
Музика під час пробіжки: всі за і проти
©beginogi.ru Музика під час бігу – явище звичне для багатьох бігунів, адже вона допомагає зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Але не можна скидати з рахунків і те,
Що буде, якщо бігати кожен день, і чи це корисно
©Pixabay Професійні спортсмени займаються протягом усього тижня, але потрібно бігати кожен день тим, хто просто хоче підтримати гарну форму? Цим питанням задаються
23 важливих моменти, які допоможуть зрозуміти подорожі
©bmswanson/IStock Подорожі дають нам можливість нам відкривати світ, знайомитися з людьми і разом з тим знаходити щось нове в собі. Більш того, експерти стверджують, що
8 способів тренуватися, коли ви подорожуєте
© Pinterest Важливо підтримувати форму навіть під час подорожей. Ви можете відправитися у відрядження, відпустку, відвідати родину в іншій країні, або поїхати на весілля.