Як тренувати й укріпити м'язи тазового дна
11.06.2019 334 0 newsdaily.org.ua

Як тренувати й укріпити м'язи тазового дна

В закладки

Як тренувати й укріпити м'язи тазового дна

© fizkes/IStock

Тренування і фітнес часто пов'язують з схудненням. Але насправді вони не тільки позбавлять від зайвої ваги, але і зміцнять здоров'я. Багатьох дівчат хвилює проблема нетримання сечі. Хтось п'є ліки, щоб вирішити цю проблему. Інші зміцнюють тазове дно – вправи, що справді можуть зменшити нетримання. Якщо робити їх регулярно по 5 хвилин в день, проблема нетримання може зникнути назовсім.

Вміст матеріалу

Як зміцнити м'язи тазового дна?

Перевага їх у тому, що вони не забирають багато часу. До того ж, з часом ви зможете влаштовувати тренування в будь-якому місці.

Тазове дно: вправи з помірним стисканням

Ляжте спиною на ліжко або іншу м'яку поверхню. Розслабтеся. Прикладіть пальці до м'язів навколо заднього проходу. Почніть їх стискати. Робіть все так, ніби намагаєтеся утримати щось в промежині.

Далі перейдіть до м'язів навколо піхви. В останню чергу опрацюйте м'язи сечовипускального каналу. Не напружуйте м'язи сідниць і стегон. Все повинно бути розслаблено. Чергуйте стискання і розслаблення м'язів. 2 секунди на стискання і 2 секунд на розслаблення. Зробіть кількість повторень, яке в силах будете зробити.

Вправи з сильним стисканням

© bernardbodo/IStock
  • Кількість повторень: 5-10

Відмінність від попередньої вправи в тому, що потрібно сильно стискати м'язи. Як тільки ви освоїли техніку помірного стискання, переходите до цього. Робіть стискання м'язів тазового дна і утримування їх протягом 5 секунд. Протягом наступних 5 секунд розслабте м'язи. Продовжуйте робити стискання і розслаблення ще 5-10 разів.

Тазове дно: вправи з тривалим стисканням

Ця вправа буде ще ефективніше, якщо ви будете його робити після попереднього. При цьому стискання не повинні бути сильними. Знизьте інтенсивність до середньої. Це вправа порівняно з попереднім триває довше. Вам потрібно стискати м'язи протягом однієї хвилини.

Вправи з максимально сильним стисканням

© JANIFEST/iStock

Чергуйте стискання м'язів (2 секунди) і розслаблення (2 секунди). Але стискання м'язів має бути дуже сильним. Краще буде робити цю вправу кілька разів в день: 5-10 разів. Радимо також його робити, коли ви смієтеся, чхаєте або кашляєте.

Якщо влаштовувати тренування щодня, нетримання перестане вас турбувати. Вам потрібно витратити всього 5 хвилин на те, щоб зміцнити м'язи тазового дна. Повірте, ваш організм скаже вам за це спасибі.

Читайте також Поширені причини, чому турбує біль внизу живота

Кращі вправи Кегеля для чоловіків і жінок, які покращують сексуальне життя
Для поліпшення сексуального життя існують різні способи, і один з них – вправи Кегеля. Після невеликого курсу занять ви помітите приємні зміни і зможете здивувати свого
4 вправи, які швидко підвищать рівень сексуального задоволення
@ nd3000/iStock Секрет хорошого сексу криється не тільки в правильному виборі партнера, але також в умінні прислухатися до власного тіла, знати його потенціал і потреби.
8 способів перемогти нічне нетримання сечі у дитини
© Choreograph/IStock Нічне нетримання сечі, або енурез – мимовільне сечовипускання дітей старше 5-6 років. Незважаючи на те, що ця проблема призводить дитини в
Як вирішити проблему, якщо сильно болить куприк
© rawpixel/Pixabay Біль в куприку виникає в кістковій структурі в нижній частині хребта або навколо неї (куприк). Вона може бути викликана травмою куприка під час
Як повернути форму після пологів, встигаючи при цьому приділяти час дитині
©julief514/iStock Всім жінкам після пологів хочеться швидше повернути колишню форму. Однак це вимагає зусиль і терпіння. Протягом 9-ти місяців активно набирали вагу і
Який спорт варто вибрати в 35, 45 і 55 років
© Wavebreakmedia/Pixabay Незважаючи на велике бажання схуднути і знову привести себе у форму, не кожному це вдається. Потрібно враховувати безліч факторів, у тому числі