23 важливих моменти, які допоможуть зрозуміти подорожі
26.05.2019 329 0 newsdaily.org.ua

23 важливих моменти, які допоможуть зрозуміти подорожі

В закладки

23 важливих моменти, які допоможуть зрозуміти подорожі

©bmswanson/IStock

Подорожі дають нам можливість нам відкривати світ, знайомитися з людьми і разом з тим знаходити щось нове в собі. Більш того, експерти стверджують, що подорожі благотворно впливають на наше фізичне і психічне здоров'я, а також роблять нас щасливішими. Детальніше про подорожі і моментах, яким вони нас вчать, розповідає блог dangerous business.

Вміст матеріалу

Чого навчають подорожі?

Зверніть увагу на такі моменти, які допоможуть вам зрозуміти і полюбити подорожі.

Світ не такий страшний, як переконують ЗМІ

Засоби масової інформації змушують нас повірить у те, що наш світ – це страшне і небезпечне місце. Місце, де постійно відбуваються теракти, де туристів викрадають і грабують. Однак, насправді, варто вам лише почати подорожувати, як ви зрозумієте, що все зовсім не так страшно.

©lovelypeace/IStock

Минуле країни не визначає її майбутнє

Деякі країни світу, на жаль, пережили сумні події минулого – війну, геноцид, комунізм, тероризм і т. д. Тим не менш, з тих пір пройшли десятки років і більшість країн перетворилися до невпізнання. Тому не варто уникати місць з сумним минулим, адже воно не визначає їх майбутнє.

Люди не такі вже різні

Не дивлячись на те, мова, релігія, культура і колір шкіри відрізняють різні народи один від одного, всіх нас об'єднують мрії і прагнення. Кожен хоче піклуватися про свою сім'ю, домагатися успіху і бути щасливим. Саме тому ми не такі вже різні.

Відкриваючись нового ви пізнаєте світ

Відмовтеся від стереотипів і не думайте, що вже все знаєте. Будьте відкриті до нового, щоб пізнати світ і вдосконалюватися.

©Soft_Light/IStock

Ви не можете судити про культуру, яку не знаєте

Перш, ніж судити про культуру країни, традиціях і віруваннях, для початку краще познайомтеся з нею. Не дайте стереотипам засмітити ваше мислення.

Поодинокі подорожі – це приголомшливий досвід

Подорожувати поодинці не так страшно, як ви думаєте. Вам не завжди потрібна компанія, щоб відчувати себе щасливим.

Світ неймовірно величезний

Світ настільки величезний, що нам не вистачить і цілого життя на те, щоб оглянути всі його красоти.

©molchanovdmitry/IStock

Це нормально, повертатися в улюблені місця

Не дивлячись на те, що кожному мандрівникові хочеться відкрити для себе якомога більше нових країн, є місця, які тягнуть нас назад. Це нормально, повертатися туди, де ви відчуваєте себе щасливими.

Подорожі дають вам можливість пробувати різну їжу

Подорожуючи по різних країнах ви можете не тільки відкривати для себе нові місця, вивчати культуру та знайомитися з людьми. Ви також можете пробувати їжу, про яку не знали раніше.

Не потрібно порівнювати свої поїздки з чужими

Не вірте тому, хто каже вам, що знає, як потрібно правильно подорожувати. Тут немає одного вірного способу, тому ви можете вибрати той стиль подорожей, який підходить саме вам.

©Vasyl Dolmatov/IStock

Стиль ваших подорожей може змінюватися з часом

Як ви вже зрозуміли, немає одного конкретного стилю подорожей, який підходить усім. Крім того, ваш спосіб подорожувати по світу може з часом змінитися. І в цьому немає нічого поганого.

Хостели – знахідка для бюджетного туриста

Незалежно від того любите ви хостели чи ні, вони можуть виручити вас у подорож з обмеженим бюджетом. Хостели відрізняються низькою ціною, хорошим розташуванням і можливістю завести нові знайомства з людьми з різних країн.

Технології роблять життя простіше

Технології багато в чому полегшують життя мандрівників. Тепер з допомогою телефонів, планшетів і ноутбуків можна бронювати житло, купувати квитки, ділитися своїми пригодами в соціальних мережах і т. д. Більше того, технології допомагають нам завжди залишатися на зв'язку, незалежно від місцезнаходження.

©TFILM/Istock

Уміння читати карту може стане в нагоді в подорожі

Не дивлячись на те, що існують карти Google і інші мобільні навігатори, вміння читати справжню паперову карту нагоді кожному мандрівникові.

Заблукати – це не так страшно

Варто вам заблукати в незнайомому місті і зійти з туристичних стежок, як ви відкриєте для себе дивовижні місця і зумієте краще зрозуміти культуру країни.

Під час поїздок ви можете знайти справжніх друзів

Під час подорожей ви напевно познайомитеся з безліччю цікавих людей, деякі з яких зможуть стати для вас справжніми друзями. Сучасні технології допоможуть вам підтримувати дружбу навіть на відстані.

©jacoblund/IStock

Виправдання – єдине, що заважає вам почати подорожувати

Якщо ви досі не почали мандрувати по світу, найімовірніше вас утримують виправдання. Пам'ятайте, що ви завжди можете знайти час і гроші на те, щоб почати подорожувати по світу. Головне – подолати свої страхи і перестати виправдовуватися.

Нервувати – це нормально

Боятися і нервувати перед подорожжю нормально. Нові поїздки завжди ведуть вас назустріч невідомому і це може неабияк налякати. Однак, варто вам ступити за поріг свого дому як ви зрозумієте, що подорожі – це найкраще, що може трапитися.

Не варто ігнорувати знаки, які посилає Всесвіт

Якщо ви бачите, що Всесвіт посилає вам які-небудь знаки, краще не ігнорувати їх.

©Jovanmandic/IStock

В будь-якій точці планети можна знайти щось цікаве

Де б ви не знаходилися, у будь-якому місті і країні ви можете знайти щось цікаве і захоплююче. Головне шукати!

Якщо вам не подобається те чи інше місце – це нормально

Вас ніхто не зобов'язує любити кожне місце, яке ви відвідуєте. Є місця, які закохують в себе з першого погляду, а є і ті, які розчаровують і це нормально.

Не всі можуть по достоїнству оцінити ваші подорожі

Повертаючись додому, ви, мабуть, чекаєте, що всі будуть розпитувати вас про враження від нової поїздки. Однак, багатьом це може бути не цікаво, адже поки ви вивчали світ, ці люди продовжували жити звичайним життям. Багато будуть вам заздрити або не розуміти всієї краси подорожей, однак не варто засмучуватися з цього приводу. Іноді ви – єдиний чоловік, який може по достоїнству оцінити свою подорож.

©jacoblund/IStock

Мандри по світу змінюють життя на краще

Не варто сумніватися в тому, що під час подорожей життя кардинально змінюється. Це може надихнути вас на зміну роботи або переїзд в іншу країну. Більш того, в подорожах ви напевно зустрінете людей, які також вплинуть на хід вашого життя.

Читайте також Куди поїхати відпочивати в грудні: дешевий відпочинок на морі

10 зарубіжних блогерів, надихають на подорожі
©gottakeepmovin/Instagram Подорожі – це свобода, щастя, відкриття, знайомства та враження. Якщо ви мрієте подорожувати по світу і вивчати нові країни, обов'язково
Причини зміщення циклу на відпочинок і способи рішення
©RossHelen/IStock Збій менструального циклу не рідко відбувається у жінок під час подорожі. Особливо, якщо ви вперше летите в екзотичні країни, різко змінюючи клімат,
Чому потрібно бігати під час подорожей
©Pixabay Деякі бігуни думають, що подорожі і біг – речі несумісні. Але ваші поїздки і відрядження можуть становити досить велику частину роботи, тому не варто
4 простих кроки, які допоможуть залишатися здоровими в подорожі
© siriwat nakha/IStock Доктор Дуглас Кейден запевняє, що перельоти і поїздки в ті чи інші країни можуть негативно відбитися на нашому здоров'ї. Всі ми любимо подорожі,
4 рішення, які допоможуть отримувати задоволення від подорожі
© Porapak Apichodilok/Pexels Іноді під час подорожей відбуваються непередбачені ситуації, до яких відносяться і хвороби. The Everygirl знають секрети, як провести
Як знову закохатися, якщо вам розбили серце
Чи вірите ви в нові відносини після нещасливого кохання? Це може здаватися неможливим, якщо вам розбили серце. Ви розчаровані, сумні і зовсім не налаштовані на флірт,