7 елементів спортивної екіпіровки, які допоможуть тренуватися в подорожах
22.06.2019 314 0 newsdaily.org.ua

7 елементів спортивної екіпіровки, які допоможуть тренуватися в подорожах

В закладки

7 елементів спортивної екіпіровки, які допоможуть тренуватися в подорожах

Гарна новина полягає в тому, що, якщо ви дійсно хочете потренуватися, ви можете провести тренування навіть зі свого готельного номера без особливих матеріальних витрат. Редакція greatist призвела 7 елементів спортивної екіпіровки, які допоможуть тренуватися в подорожах. Їх легко додати в машину або взяти з собою в сумку для тренувань, куди б ви не відправилися.

Вміст матеріалу

1. Смуги опору

Смуги опору є доступними, легкими і ультра-ефективними. Вони можуть підвищити опірність вашій тренуванні (навіть в самих крихітних готельних номерах).

2. Ковзні диски

Ковзні диски досить скромні, але вони наносять справжній удар м'язам, кидаючи виклик вашої стабільності й силі кора під час тренувань з власною вагою. Двосторонній набір приємний і слизький як на паркеті, так і на килимовому покритті. Крім того, диски легкі, плоскі і займають практично нульовий простір в нижній частині вашого валізи або ручній поклажі.

© g_studio/iStock

3. Скакалка

Якщо ви намагаєтеся не відставати від своєї кардіо-тренування під час подорожей, тримайте скакалку під рукою. Всього 10-хвилинне тренування з нею створює сжигающую калорії кардіо-сесію, яку ви можете робити практично де завгодно.

Хоча стрибки зі скакалкою — ефективна тренування, вони сильно впливають на ваші суглоби. Не забудьте відрегулювати довжину мотузки і зробити розминку, щоб отримати максимальну віддачу від тренування.

4. Сходи спритності

Плоска і складна драбина для спритності — це одне з найпростіших предметів спортивного спорядження, яке ви можете знайти. Просто покладіть її на підлогу або на траву. Так, вона відмінно підходить для націлювання на нижню частину тіла і підвищення швидкості роботи. Але найголовніше, тренування на сходах спритності — це все одно, що грати в дорослі класики, так що це досить весело.

©max-kegfire/iStock

5. Переносні гирі

Немає доступу до спортзалу під час подорожі? Розгляньте варіант взяти з собою переносні гирі. Вони наповнюються водою або піском. В здутому вигляді їх дуже легко помістити у валізу.

6. Килимок для йоги

Якщо ви хочете взяти з собою в подорож більше одягу, ви можете зайнятися йогою, куди б ви не відправилися. Цей легкий складаний дорожній килимок відмінно підійде для всіх ваших потреб в горизонтальній тренуванні.

7. Нескінченний список додатків і потокових програм

І останнє, але, звичайно, не по корисності, варто перевірити ваші улюблені програми тренувань і відеоуроків. Деякі не вимагають практично ніякого обладнання. Коли ви знаходитесь далеко від дому, просто увімкніть канал і потренуйтеся в готельному номері.

Як полегшити одужання після спортивної травми
© nd3000/iStock WikiHow розповідають, як швидше одужати після спортивної травми і повернутися до тренувань. Ви зможете відновитися після занять будь-якої складності без
Як правильно вибрати одяг для тренувань
© AlenaMozhjer /iStock Хочете записатися в зал або почати тренуватися вдома? Пам'ятайте, одяг для тренувань – один з найважливіших пунктів. Адже, спортивна форма додасть
Що подарувати на День Закоханих спортивної дівчині: логічні і цікаві варіації подарунків
Свято закоханих – чудовий день, щоб показати любительці фітнесу, наскільки ви дбаєте про неї! Якщо ви не знаєте, що подарувати на День Закоханих спортивної дівчині, то у
5 елементів для йоги будинку, які принесуть відчутну користь
©fizkes/IStock Щоб домашні тренування проходили результативно і приносили не тільки користь, а й ще й задоволення, необхідно правильно до неї підготуватися. Редакція
15-хвилинне тренування на біговій доріжці для спортивної фігури
©nd3000/iStock Якщо у вас немає часу на багатогодинні тренування достатньо приділити всього 15 хвилин бігу на біговій доріжці. Ефективна та швидка кардіотренування від
Чому мені складно тренуватися: 4 страху, які заважають всім
© Pixabay/Pexels Для успішних занять у спортзалі важливо визначити, чому складно тренуватися і як подолати свої страхи. Далі ви дізнаєтеся, як зважитися на запис у