6 способів пробачити людини після розставання
17.04.2019 701 0 newsdaily.org.ua

6 способів пробачити людини після розставання

В закладки

6 способів пробачити людини після розставання

©BlackbourneA/iStock

Відносини – це важка праця. Іноді, щоб їх зберегти, потрібно запастися терпінням і великодушністю, інакше один невірний крок зможе все зруйнувати. Сьогодні ми розповімо вам, як знайти сили на те, щоб пробачити людину, який розбив вам серце.

Годі про це говорити

Згадайте, як багато раз ви вже обговорили з подругами свою сварку або розлучення з партнером. Ви кожен раз прокручуєте в голові ті події і укореняете образу глибоко всередині. Не треба накручувати себе і смикати болючу рану. Постарайтеся не думати про це і на час відволіктися.

©vadimguzhva/iStock

Прийміть свою злість

Вас образили, принизили, кинули або образили? Прийміть свою злість і не приховуйте почуття. Як тільки ви пропустіть через себе всі негативні емоції і дасте їм вихід, вам відразу ж стане легше.

Дайте йому шанс виправдатися

Зрозумійте, що будь-яка сварка може стати результатом непорозуміння або поганого настрою. Можливо, ваш партнер зовсім не хотів вас образити. Дайте йому шанс порозумітися.

©nd3000/iStock

Визнайте відповідальність

Запам'ятайте, що в будь-якій сварці винні двоє. Візьміть на себе свою частину відповідальності і подумайте про те, де ви були не праві. Не забудьте вибачитися за свої помилки.

Розставте пріоритети

Вирішіть, що для вас в пріоритеті: помста, покарання або відновлення відносин? Якщо почуття ще не згасли, і ви хочете залишитися з цією людиною, заради любові варто його пробачити.

Оцініть його старання

Якщо ваш партнер щиро покаявся і попросив вибачення: закидав вас любовними листами, приніс квіти або став на коліна – оцініть його старання. Подумайте над тим, щоб пробачити людину, який оступився, але визнав свою провину.

©BlackbourneA/iStock

Зверніть увагу на перераховані вище рекомендації, які допоможуть вам зберегти відносини з людиною, навіть після великої сварки або розставання.

Читайте також 9 лайфхаков життя європейців, які варто врахувати і нам

5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках
©Vasyl Dolmatov/IStock Один з найпоширеніших способів розірвати відносини – запропонувати перерву. По суті перерва означає повільне і менш хворобливе розставання, при
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Як забути про старі відносинах і знову продовжити жити
© takasuu/iStock Досить часто люди болісно сприймають те, що відносини закінчилися. У них немає сил і бажання жити по-іншому, знаходити час на себе, а також шукати нового
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
10.04.19 Поради про саморозвиток
©monkeybusinessimages/IStock Самотність — найгірше, що може статися з людиною в житті. Ніхто не хоче довго залишатися одним навіть після самого хворобливого розставання.
Фрази, які не варто говорити партнеру: топ-7 виразів, які не так вже й нешкідливі
© Choreograph/iStock Існують фрази, які не варто говорити партнеру, щоб не образити його і не зруйнувати відносини. Уникайте будь-яку ціну під час суперечок. Fatherly