Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду
16.05.2019 728 0 newsdaily.org.ua

Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду

В закладки

Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду

©pxhere.com

На жаль, не всі шлюби витримують випробування спільної життям. І коли настає момент розриву відносин, то пережити його виявляється дуже непросто, особливо, якщо він стався проти вашого бажання. Як почати нове життя після розлучення? Розповідаємо в нашій статті.

Вміст матеріалу

Що робити, якщо ваш шлюб виявився зруйнований

Розлучення – це завжди випробування, причому для обох його учасників. Але важче, все-таки, доводиться тим, хто не збирався ламати усталені відносини і розривати родинні зв'язки. Якщо ви опинилися кинутої стороною, то не потрібно приміряти на себе роль жертви і вважати, що жити далі не має сенсу. Звичайно, вам знадобиться час для того, щоб оговтатися від цієї ситуації, але в майбутньому все налагодиться.

Не потрібно шукати винних у вашому розлучення і, тим більше, поливати брудом свого колишнього чоловіка. Не треба також намагатися насолити йому, підлаштовуючи нібито випадкові зустрічі або маніпулюючи дітьми. Ще одна поширена помилка жінок до розлучення – відсутність належного догляду за собою. Зрозуміло, що зараз у вас немає ніякого бажання думати про свою зовнішність і красу, але ви повинні боротися з цим і виглядати прекрасно заради свого нового життя!

©pxhere.com

Як почати нове життя після розлучення

Щоб позбавитися від відчуття порожнечі і смутку, постарайтеся зайняти себе справою. Наприклад, можете затіяти ремонт будинку, знайти нові цікаві захоплення, запланувати поїздку або відпочинок, приділити час дітям, які зараз дуже потребують вашої підтримки.

У перший час після розлучення не намагайтеся завести нові відносини. Не потрібно боятися самотності, краще використовуйте цей час для того, щоб переосмислити свої пріоритети і зрозуміти, що вам потрібно в житті.

©pxhere.com

Що робити, якщо ви пережили розставання в пізньому віці?

На жаль, трапляється й таке. Після багатьох років спільного життя чоловік іде в нову сім'ю, а жінка залишається одна і розбитим серцем. В молодості забутися набагато легше, а от після п'ятдесяти це вже складніше, але все одно можливо!

Не займайтеся самокопанням і припиніть цілодобово безперервно розмірковувати про те, що ви тепер нікому не потрібні. Ситуація складна, але ваше завдання зараз – не скотитися до депресії, а почати нове цікаве життя. Подумайте, адже у вас тільки зараз з'явилося багато вільного часу для себе і для того, що ви завжди мріяли зайнятися! Тепер ви можете не відволікатися на побутові проблеми, а причепуритися і відправитися на зустріч з подругами або в салон краси. І, до речі, дуже часто трапляється так, що розкаявся блудний чоловік, побачивши свою доглянуту і життєрадісну колишню дружину, починає усвідомлювати, яку помилку він зробив. Але прощати чи зрадника – це вже питання.

Щоб почати нове життя після розлучення, вам доведеться потрудитися і пройти чимало важких етапів. Але час лікує, так і ваш настрій грає дуже важливу роль. Просто продовжуйте життя, і все обов'язково налагодиться!

Як почати нове життя після розлучення: 8 порад, які діють
© BernardaSv/iStock Розлучення – це важке випробування, незалежно від того, хто був ініціатором розірвання відносин. Дуже часто подібні потрясіння закінчуються глибокою
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
5 порад, як почати нове життя після відходу від чоловіка
© weerapatkiatdumrong/iStock На жаль, не всі шлюби закінчуються, як у казках. У деяких випадках жінкам необхідно набратися сміливості, щоб почати все з чистого аркуша.
5 ознак, що вашим відносинам потрібен розлучення
© grinvalds/iStock Якщо ви не щасливі у відносинах, то варто подати документи на розлучення. Іноді не потрібно чекати на диво. Деякі шлюби спочатку запрограмовані на
Топ-7 помилок розлучених батьків, яких важливо уникати
Сім'ї, які пережили розлучення, не з чуток знають про те, як це важко і який стрес при цьому відчувають діти. З ким би не залишився у результаті дитина, важливо