Як почати нове життя після розлучення: 8 порад, які діють
12.03.2019 1 383 0 newsdaily.org.ua

Як почати нове життя після розлучення: 8 порад, які діють

В закладки

Як почати нове життя після розлучення: 8 порад, які діють

© BernardaSv/iStock

Розлучення – це важке випробування, незалежно від того, хто був ініціатором розірвання відносин. Дуже часто подібні потрясіння закінчуються глибокою депресією, від якої вже неможливо позбутися без допомоги фахівця. Видання WebMD зібрав поради відомих психологів, щоб з'ясувати, як почати нове життя після розлучення.

Вміст матеріалу

Як прийти в себе після розлучення?

Згідно з дослідженнями, навіть ініціатори розлучень стикаються з психологічними проблемами через деякий час після такого хвилюючого події. Звичайно ж, ще складніше тим, хто змушений змиритися з рішенням партнера. Справа в тому, що це занадто сильне емоційне потрясіння, яке не може пройти безслідно. Ось 8 дієвих порад, як почати нове життя після розлучення, до яких варто прислухатися.

1. Дозвольте собі посумувати

Почуття смутку і втрати чогось важливого є абсолютно нормальним, тому не варто з ним боротися. Звичайно, ви не повинні оголошувати траур за невдалого шлюбу, але заглибитися в свої думки все-таки варто. Це допоможе вам краще зрозуміти себе і швидше оговтатися після невдалого шлюбу.

2. Не бійтеся звернутися за допомогою

Якщо період смутку і самокопання затягнувся, то варто звернутися за допомогою до професіонала. Робота з психологом не означає, що у вас є якісь проблеми з емоційним здоров'ям. Просто досвідчений фахівець допоможе вам розібратися зі своїми почуттями, а це головний крок на шляху до нового життя.

3. Полюбіть себе

Звучить банально, але це один з найбільш дієвих порад, як почати нове життя після розлучення. Справа в тому, що найчастіше розрив відносин змушує людину відчувати до себе огиду. Звичайно ж, з цим почуттям непросто боротися, але робити це необхідно. Ви повинні докласти максимум зусиль, щоб повернути впевненість у собі.

4. Поверніться до витоків

Невдалий шлюб може призвести до того, що ви втратите себе. Особливо це актуально для тих відносин, які тривали роками. Спробуйте згадати, що вас цікавило до шлюбу. Наприклад, ви можете повернутися до свого студентського хобі. Це обов'язково допоможе подолати складний період.

© tommaso79/iStock

5. Спробуйте щось нове

Розлучення варто сприймати в якості ключа для нових можливостей. Наприклад, ви можете зробити різкий поворот у кар'єрі, опанувавши якусь нову цікаву професію. Також не гидуйте та іншими маленькими змінами у вигляді нової зачіски або радикальної зміни стилю одягу. Головне, прислухайтеся до себе і робіть те, що вам дійсно подобається.

6. Не бійтеся самотності

Самотність не означає, що ви повинні відмовитися від усіх соціальних контактів. Навпаки, спілкування піде вам тільки на користь. Мова йде про те, що не варто намагатися відразу ж зав'язувати нові стосунки. Для початку потрібно остаточно розібратися зі своїми думками.

7. Зважитеся на перехідні відносини

Але тільки після того, як відчуєте, що ви готові вийти з зони свого комфорту. Нове знайомство без серйозних зобов'язань – це хороший варіант, як прийти в себе після розриву тривалих відносин. До речі, ці перехідні відносини цілком можуть стати постійними.

8. Прийміть нові обов'язки

Сімейне життя передбачає, розподіл побутових обов'язків між подружжям. Тому ви повинні бути готовими взяти на себе незвичну роботу. Ймовірно, це буде непросто, але зробити це треба, інакше ваше життя може перетворитися на справжній побутової кошмар. Крім цього, освоєння нових навичок – теж спосіб, як почати нове життя після розлучення.

Читайте також Жіноча невірність: міфи, яким ми продовжуємо вірити

5 порад, як почати нове життя після відходу від чоловіка
© weerapatkiatdumrong/iStock На жаль, не всі шлюби закінчуються, як у казках. У деяких випадках жінкам необхідно набратися сміливості, щоб почати все з чистого аркуша.
Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду
©pxhere.com На жаль, не всі шлюби витримують випробування спільної життям. І коли настає момент розриву відносин, то пережити його виявляється дуже непросто, особливо,
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
Що робити, якщо у дитини після розлучення з'явилися проблеми зі сном
©Pixabay Розлучення – важке випробування не тільки для батьків, але й для їхніх дітей. Дитина після розлучення може відчувати багато нові труднощі, в тому числі і
5 ознак, що вашим відносинам потрібен розлучення
© grinvalds/iStock Якщо ви не щасливі у відносинах, то варто подати документи на розлучення. Іноді не потрібно чекати на диво. Деякі шлюби спочатку запрограмовані на