20 вправ, з якими всі позаздрять вашим сідницям
07.03.2019 537 0 newsdaily.org.ua

20 вправ, з якими всі позаздрять вашим сідницям

В закладки

20 вправ, з якими всі позаздрять вашим сідницям

© VlaDee/iStock

Сідниці – це саме та частина тіла, яка найчастіше стає домом для жирових відкладень. Тому варто приділяти їм якомога більше уваги під час тренувань. На щастя, для цього вам не знадобиться ніякого обладнання. Ці вправи ви зможете виконувати вдома, не відвідуючи зал.

© SARINYAPINNGAM/iStock

Вправа 1

Стаєте на коліна, тримаючи ступні разом. Тепер повільно сідайте на свої ноги і повертайтеся у вихідне положення.

Вправа 2

Стаєте на коліна і різко викидайте одну ногу вперед. Тепер вставайте і піднімайте іншу ногу, згинаючи її в коліні. Виконуйте цю вправу максимально динамічно.

Вправа 3

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах і тримаючи їх на ширині плечей. Тепер піднімайте стегна над підлогою, намагаючись не задіяти ніяких інших м'язів.

Вправа 4

Займіть таке ж становище, тільки в цей раз зіпріться на випрямлені руки. Тепер піднімайте все тіло, щоб утворилася рівна лінія. Зафіксуйте позицію на 5 секунд і опускайтеся.

© Deagreez/iStock

Вправа 5

Знайдіть просторе місце і виконуйте рухи ковзанярів, відштовхуючись і стрибаючи в сторони.

Вправа 6

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. По черзі піднімайте ноги вгору під кутом 45 градусів, випрямляючи ноги.

Вправа 7

Вам знадобиться стілець або лавка. Сідайте і выпрыгивайте з цього положення так, щоб обидві ноги відірвалися від підлоги.

Вправа 8

Станьте посеред кімнати, ноги на ширині плечей. Тепер робіть випади назад і одночасно по діагоналі, згинаючи ноги в колінах під кутом 45 градусів.

© undrey/iStock

Вправа 9

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Підніміть корпус, спираючись руками на підлогу. Тепер одночасно піднімайте стегна і одну руку максимально високо. По черзі виконуйте вправу для обох сторін.

Вправа 10

Встаньте перед лавкою, стільцем або сходинкою. Поставте ліву ногу на неї і різко підніміться. У цей момент поверніть праву ногу. Перебуваючи в русі, піднімайте її, зігнувши в коліні.

Читайте також: Кращі вправи для ніг з власною вагою

Вправа 11

Поставте ноги досить широко і трохи відтягніть стегна назад. Тепер по черзі робіть нахили корпусу в сторони, не відриваючи ніг від підлоги.

Вправа 12

Прогуляйтеся по кімнаті, після кожного кроку згинаючи ноги в колінах. Намагайтеся опускатися якомога нижче, але не втрачайте темп.

© undrey/iStock

Вправа 13

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. По черзі притискайте коліна до грудей, піднімаючи в цей час стегна.

Вправа 14

Настав час трохи ускладнити вправу 10. Робіть все те ж саме, тільки починайте і закінчуйте рух в положенні сидячи на колінах.

Вправа 15

Станьте боком до лави або сходинці. Виконуйте точно такий же крок вгору, тільки нехай в цей раз попрацюють бічні м'язи.

Вправа 16

Сядьте на край стільця, балансуючи на одній нозі. Тепер піднімайтеся, але не задійте другу ногу, намагаючись тримати її максимально прямої.

© VlaDee/iStock

Вправа 17

Встаньте рівно, ноги на ширині плечей. Робіть випади ногою назад і одночасно всередину, щоб ступні знаходилися на одній лінії.

Вправа 18

Встаньте біля стіни або дверного отвору, щоб мати якусь точку опори. Виконуйте присідання на одній нозі, викидаючи другу вперед.

Вправа 19

Встаньте на одну ногу, трохи зігнувши її в коліні. Виконуйте нахили вперед, відводячи другу ногу назад.

© Bojan89/iStock

Вправа 20

Станьте спиною до стільця і покладіть на нього одну ногу. Тепер виконуйте присідання так, щоб коліно цієї ноги майже торкалося підлоги.

Читайте також: 20 кращих вправ з бойовими мотузками

Кращі 10 вправ для сідниць, з якими вони будуть в тонусі
Багато прагнуть роздобути підтягнуті сідниці, але не знаходять часу для відвідування спортзалу. Якщо ви ставитеся до їх числа, то у нас є для вас чудові новини. Ви
Бразильська фігура: 10 вправ від тренера, які допоможуть накачати сідничні м'язи
© hochu.ua Щоб стати володаркою бразильської фігури, необхідно постійно тренувати сідничні м'язи. Popsugar зібрав 10 супер-ефективних вправ, з якими ваші сідниці стануть
Топ-10 вправ для зміцнення кульшових суглобів
© VeraOsco/IStock Один з найбільших страхів, які з'являються з віком – це боязнь перелому стегна. Така травма вимагає дуже тривалого лікування і може навіть призвести до
Ефективні вправи для прокачування нижнього преса
© Loe Moshkovska/Pexels Багато мріють про красивий пресі, але досягти цього не так вже й просто. Для досягнення помітних результатів потрібно регулярно змушувати
11 вправ на кожен день для тонусу і підтягнутості сідниць
© undrey/iStock Мрієте про пружних і підтягнутих сідницях? Тоді зверніть увагу супер-ефективні вправи, зібрані порталом Popsugar, які варто включити в вашу програму
Вправи, які допоможуть схуднути в колінах
© busracavus/iStock Якщо вам не подобаються ваші коліна, то не треба починати збирати гроші на пластичну операцію. За допомогою тренувань ви зможете позбутися від жирових