8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам
01.03.2019 144 0 newsdaily.org.ua

8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам

В закладки

8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам

©ASIFE/iStock

Сьогодні ми розповімо вам про рішення, які не варто приймати після тренування. В іншому випадку ви можете завдати шкоди своєму здоров'ю і звести нанівець старання в спортзалі.

Пропускати розтяжку

По закінченню тренування не варто нехтувати 5-хвилинної розтяжкою, яка допоможе стабілізувати серцевий ритм, охолодити тіло і розтягнути м'язи. Ця частина тренування дуже важлива.

© care2.com

Ігнорувати перевдягання

Якщо не знімати одяг, в якій ви тренувалися, це може викликати шкірні висипання та бактеріальні інфекції. Обов'язково переодягайтесь в чисті речі відразу після занять спортом.

Не приймати душ

Прийняття душу після тренування є обов'язковою умовою. Вам необхідно змити з себе піт і бруд, інакше на тілі може з'явитися подразнення, не кажучи вже про неприємний запах.

©Tero Vesalainen/IStock

Не їсти після тренування

Через 30 хвилин після тренування необхідно поїсти, щоб відновити сили і прискорити ріст м'язів. Не варто надовго відкладати прийом їжі, інакше це може спровокувати переїдання.

Не пити після тренування

Щоб запобігти зневоднення, потрібно пити до, під час і після тренування. В іншому випадку баланс води в вашому організмі буде порушений, що може негативно позначитися на здоров'ї.

©ASIFE/iStock

Переоцінювати спалені калорії

Більшість людей сильно переоцінюють кількість калорій, спалених під час тренування. Навряд чи ви спалите цілу піцу або торт, з'їдені напередодні занять спортом.

Нагороджувати себе їжею

Успішно виконана тренування – не привід нагороджувати себе шкідливою їжею або алкоголем, оскільки це може уповільнити зростання м'язів і забезпечити вам надбавку у вазі. Краще нагороджуйте себе чимось їстівним: переглядом фільму, прогулянкою в парку і т. д.

©NatashaPhoto/IStock

Не відслідковувати прогрес

Обов'язково запам'ятайте свій прогрес в спорті. Заведіть щоденник і записуйте виконані вправи, а також свої параметри і вага, щоб стежити за змінами.

Візьміть на замітку зазначені вище помилки і постарайтеся уникати їх після тренування.

3 жахливі звички, які вбивають всі старання в спортзалі
Шкідливі звички у спорті вбивають ваш прогрес. Це може звести нанівець всі ваші зусилля, тому перевірте, чи не робите ви цих заборонених дій? Сайт Brobible назвав 8
Потрібно стежити за серцевим ритмом під час тренування
© AndreaObzerova/iStock Необхідно контролювати серцевий ритм під час тренування, щоб не нашкодити здоров'ю і продуктивно провести заняття. Greatist розповідають, як і
Помилки після тренування, з-за яких ви набираєте вагу
© Voyagerix/IStock Якщо ви завзятий відвідувач спортзалу, але так і не бачите жодних результатів — проаналізуйте свої звичайні дії по закінченню тренування. Швидше за
10 помилок літніх тренувань, які слід уникати
©PointImages/iStock З настанням літа багато віддають перевагу тренувань на свіжому повітрі, здійснюючи при цьому банальні помилки, які шкодять здоров'ю. Сьогодні ми
5 моментів, про котрі варто пам " ятати після тренування
© unsplash.com Існують речі, які не можна робити після тренування. Якщо ви дотримуватиметесь ряду цих правил, вони допоможуть зробити тренування більш ефективними та
5 лайфхаков, які дозволять позбутися від акне
©AndreaObzerova/IStock Акне – проблема, яка охоплює багатьох людей у різному віці. Найчастіше від акне страждають підлітки, проте навіть у зрілому віці ніхто не