10 помилок літніх тренувань, які слід уникати
03.04.2019 581 0 newsdaily.org.ua

10 помилок літніх тренувань, які слід уникати

В закладки

10 помилок літніх тренувань, які слід уникати

©PointImages/iStock

З настанням літа багато віддають перевагу тренувань на свіжому повітрі, здійснюючи при цьому банальні помилки, які шкодять здоров'ю. Сьогодні ми розповімо вам, чого не потрібно робити під час літніх занять спортом.

Ви п'єте недостатньо води

Влітку ваш організм, як ніколи, потребує гідрації. Вода дозволяє вам регулювати температуру тіла під час занять спортом, тому пити потрібно часто. Також не варто замінювати воду різними стимуляторами, такими як кава, чай, енергетичні напої. Тільки чиста вода допоможе вам уникнути зневоднення в спеку.

©ASIFE/iStock

Ви не захищаєте шкіру від сонця

Раз в годину необхідно наносити на відкриті ділянки тіла сонцезахисний крем з високим SPF фактором. В іншому випадку річна тренування може обернутися сонячними опіками або зайвої пігментацією шкіри.

Ви не звертаєте уваги на час

Коли мова йде про літніх тренуваннях під відкритим небом, варто пам'ятати, що вдень сонце досягає свого піку і є особливо небезпечним для здоров'я людини. Завжди стежте за часом і не виходьте на вулицю в проміжку між 10:00 і 15:00. Краще тренуйтеся рано вранці або пізно ввечері, щоб уникнути теплового удару.

©PointImages/iStock

Ви носите не правильний одяг

Одяг – ще один важливий момент, який потрібно враховувати під час тренування. Вона повинна бути легкою і світлою.

Ви піднімаєтеся вгору

Пам'ятайте про те, що в літню спеку краще займатися спортом на рівній поверхні, уникаючи підйому в гору. На висоті багато страждають від нестачі кисню і підвищення тиску.

©sportpoint/iStock

Ви займаєтеся спортом зі своєю собакою

Багато власників собак люблять бігати зі своїми вихованцями на свіжому повітрі, але спека і підвищена вологість можуть бути небезпечні для чотириногих друзів. З-за великої кількості шерсті собаки з працею переносять високу температуру, тому не варто брати їх з собою на пробіжку.

Ви забуваєте про протеїні

Не забувайте про важливість правильного харчування для підтримання енергії і нарощування м'язів. Готуйте корисні протеїнові коктейлі з сиром або бананом, щоб зберегти сили для фізичних навантажень.

©KucherAV/iStock

Ви зловживаєте навантаженнями

Пам'ятайте, що літня спека і спортзал з кондиціонером – це зовсім різні умови для спорту, тому і навантаження повинні відрізнятися. Будьте поблажливі до себе і зменшіть навантаження під час літніх тренувань. Пам'ятайте, що спека забирає багато сил, тому не варто геройствувати, щоб не нашкодити своєму організму.

Ви не стежите за погодою

Не тільки взимку, але і влітку потрібно стежити за погодою. Перевіряйте рівень вологості, сили вітру та температури повітря щодня, щоб розуміти, чи варто тренуватися на вулиці в той чи інший день.

©kieferpix/iStock

Ви ігноруєте втому

Ніколи не ігноруйте власну втому під час літньої тренування, оскільки це може бути першим симптомом теплового удару. Якщо ви відчуваєте, слабкість, запаморочення або нудоту, негайно припиняйте тренування і заходите в прохолодне приміщення.

Зверніть увагу на перераховані вище помилки і не допускайте їх під час літніх занять спортом, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю.

5 правил бігу в жарку погоду
©william87/IStock Влітку набагато приємніше займатися спортом на свіжому повітрі, а не в задушливому спортзалі. Однак спека може спровокувати запаморочення, слабкість і
Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення
©jacoblund/IStock Незалежно від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете здійснювати банальні помилки в спортзалі, не помічаючи цього. Сьогодні ми розповімо, чого не
3 причини зневоднення під час тренування
© Maurício Mascaro/Pexels Ви напевно чули про важливість режиму пиття, а особливо під час активних занять спортом. Адже зневоднений організм втрачає здатність регулювати
6 рад за безпечним тренувань у спеку
©NickyLloyd/IStock Тренування в жарку погоду збільшує температуру нашого тіла, що в свою чергу викликає втома і запаморочення. Іноді це може бути чревате тепловим ударом,
10 порад від спортивного лікаря, які допоможуть тренуватися в спеку
© Nathan Cowley/Pexels Не кожен може легко переносити літню спеку, коли стовпчик термометра сягає позначки +30 градусів. У багатьох така погода викликає втому,
5 ознак того, що ви п'єте занадто мало води
©Pixabay Підтримання оптимального рівня гідратації організму надзвичайно важливо для нашого здоров'я. Вода потрібна нам, щоб регулювати температуру тіла, а також для