Помилки після тренування, з-за яких ви набираєте вагу
22.05.2019 101 0 newsdaily.org.ua

Помилки після тренування, з-за яких ви набираєте вагу

В закладки

Помилки після тренування, з-за яких ви набираєте вагу

© Voyagerix/IStock

Якщо ви завзятий відвідувач спортзалу, але так і не бачите жодних результатів — проаналізуйте свої звичайні дії по закінченню тренування. Швидше за все, ви робите 1-ну з найпоширеніших послетренировочных помилок, яка може звести нанівець всі ваші старання у боротьбі із зайвими кілограмами.

1. Ви нагороджуєте себе за тренування

© Phil_Grey/Pixabay

Безумовно, маленькі поблажки – це добре. Вони дозволяють збільшити вашу мотивацію і допомагають не допускати серйозних зривів. Але все ж не варто використовувати тренування як привід до вживання нездорової їжі. Якщо ви будете так робити, ви точно не досягнете мети скинути вагу. Те, що ви тільки що спалили на тренування 300 калорій, не означає, що після тренування ви можете одним махом з'їсти 2 рази більше.

2. Ви пропускаєте розтяжку

© Nikolas_jkd/IStock

Ви можете думати, що розтяжка лише витрачає ваш час. Однак систематичне нехтування розтяжкою після тренування збільшує ризик отримання травми під час занять, які можуть серйозно перешкодити вам скинути зайві кілограми, і надовго відлучити вас від вправ.

3. Ви вживаєте багато спортивних напоїв

©Moussa81/iStock

Так, солодкі спортивні напої допоможуть відновити електролітний баланс в організмі. Але якщо ви вправлялися занадто мало, то отримання зайвих калорій вам абсолютно ні до чого. Залиште спортивні напої для важких і тривалих тренувань (більше години) або на випадок спекотної погоди. А якщо вам просто захотілося освіжитися – випийте пару ковтків простої чистої води.

Читайте також 5 порад, як тримати свої ноги в тонусі

4. Ви виправдовуєте себе за пропуски тренувань

© jacoblund/IStock

У понеділок ви добре потренувалися і вважаєте, що можете дати собі один зайвий вихідний. Однак це не найкраща ідея, якщо ви хочете побачити струнке тіло в дзеркалі. Переконайтеся, що ви присвячуєте тренування не менше 5-ти годин в тиждень – це вірний шлях до зменшення ваги.

5. Ви не їсте після тренування

© Tijana87/iStock

Прийом їжі після тренування відіграє ключову роль у відновленні м'язів. Чим більше у вас м'язів, тим вище швидкість метаболізму. Послетреніровочний перекус повинен мати достатню кількість білка і вуглеводів.

6. Ви тренуєтеся нерегулярно

© jacoblund/IStock

Ви обов'язково побачите прогрес, якщо будете займатися регулярно кілька разів в тиждень. Дякуйте себе за кожний тренувальний день і не допускайте пропуском. Тільки тоді ви станете стрункішими і здоровіше.

Запам'ятайте, що будь-які тренування гарні, коли вони регулярні!

Читайте також 20 трюків на схуднення, які і працюють правда

8 рішень після тренування, які можуть нашкодити вам
©ASIFE/iStock Сьогодні ми розповімо вам про рішення, які не варто приймати після тренування. В іншому випадку ви можете завдати шкоди своєму здоров'ю і звести нанівець
Чому важливо їсти після кожного тренування
© mybeautygym.com Більшість людей після інтенсивних тренувань відчувають непереборне відчуття голоду і одночасно соромляться її. Їм здається, що їжа відразу після заняття
3 жахливі звички, які вбивають всі старання в спортзалі
Шкідливі звички у спорті вбивають ваш прогрес. Це може звести нанівець всі ваші зусилля, тому перевірте, чи не робите ви цих заборонених дій? Сайт Brobible назвав 8
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
5 помилок, з-за яких не виходить схуднути
Неймовірна кількість представниць прекрасної статі намагаються худнути. Деякі худнуть все своє життя, так і не схуднувши, або ж схуднувши, але заново набравши вагу.
Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.